Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית טיפול ראשון בצ'מפיון מוטורס

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

גיבורים גדולים, אני בכוונה לא מוחק את התגובות שלכם כדי שהדיון יהיה עם בשר.

אתה, osci, לא מרמז ולא מאשים אנשים שאתה לא מכיר ולא יודע כלום על מעשיהם בכל מיני האשמות.

Yoni2sh, תן למי שמנהל פה לעבוד לפי הסטנדרטים שלו. ג'יפה כזאת תעשו בטמקא או fxp.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לפני 57 דקות, ocsi4u כתב:

בטח קיים דיירקטיבה של "ההנהלה",ותאמין לי,יש להם הרבה לחץ מצד היבואנים,לכן חלק מהתגובות נמחקות מכל מני סיבות !

סליחה?! 

אתה חתיכת חצוף, אתה יודע את זה? במהלך השנים זרקנו סירבנו לכמויות אדירות של כסף ואינספור "שיתופי פעולה" רק כדי שלחצים לא ישחקו פה תפקיד. ואתה בא ומאשים אותנו בזה לא רק בלי שום ראיות או סימוכין, אלא עוד מעיז ברוב חוצפתך לבקש מאנשים ש"יאמינו לך"?! 

התגובה הזו והלך הרוח שעומד מאחוריה הם בדיוק הסיבה שהמצב כזה מחורבן. 

ואתה, אדוני, צריך להתנצל על כל החרא ששפכת פה. ויפה שעה אחת קודם. יש לך בדיוק 24 שעות לחזור בך, או ללכת להמשיך ללכלך על כולם בפורום אחר. אני לא מוכן לקבל את זה פה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ocsi4u, אני כותב הכל בגלוי ולא איכפת לי... 

נכון אני פנותי אליך וביקשתי ממך לחזור, אמרתי שנהנו לקרוא את התגובות שלך ולמדנו כמה דברים. 

אבל האמירות האלו שאין להן שום קשר למציאות, מעליבות אותנו ואותי באופן אישי במיוחד. 

אני 10 שנים מנהל פורום ומעלום לא קיבלתי שום דירקטיבה מאף אחד, מעולם הבעלים של האתר לא הנחו אותי מה לכתוב ומה לא ומעולם אף אחד לא שילם לי חצי אגורה שחוקה על התפקיד הזה...וזה נכון לכל החברים שלי לצוות הניהול... 

זה לא נעים לקראת את זה מה שכתבת, זה מעליב ופוגע... זה שקר, פשוט שקר. חבל. 

ברגע שיהיו עלי הנחיות שיכתיבו לו מה לכתוב, באותו רגע אני פורש מכאן. 

זה אף פעם לא קרה כאמור וזה הסיבה העיקרית שאני פעיל כאן באתר.. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פבל כתב:

רק בלי שום ראיות או סימוכין, אלא עוד מעיז ברוב חוצפתך לבקש מאנשים ש"יאמינו לך"?! 

אני לא מנהיג ולא מחפש "מאמינים" כותב בצורה שקולה "דעה אישית" שלי בלבד,(לאור ניסיון מחיקות בעבר) והכרות שלי מהתחום.

לפני 3 דקות, פבל כתב:

התגובה הזו והלך הרוח שעומד מאחוריה הם בדיוק הסיבה שהמצב כזה מחורבן. 

מחורבן מה בדיוק,הרי בקושי משתתף בדיונים,אז מה האשמה שלי,את דעותי אני כותב על סמך היכרות שלי מה שנעשה בעולם הזה "מאחורי הקלעים",אני אורח אצלך,אז אתה מוזמן לדון על זה או למחוק אותם !

לפני 9 דקות, פבל כתב:

ואתה, אדוני, צריך להתנצל על כל החרא ששפכת פה. ויפה שעה אחת קודם. 

אם הייתי מרגיש ששכפתי חרא,הייתי מתנצל,בסה"כ ניסיתי לצייר את התמונה הגדולה איך שאני רואה דברים,זה שאתם מרגישים "מותקפים" על היושר שלהם,כאשר זה לא ה-issue,הוזכר בהקשר למחיקות שלי בנושאים של יבואנים,עם זה אין לי מה לעשות....לך כן,אתה יכול לחסום אותי או למחוק את ההודעות שלי,ויפה שעה אחת קודם.

בריאות :beerchug:

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoni2sh כתב:

כמה קל לאיים שיש לך כוח בידיים.

אנחנו לא בצפון קוריאה,או בברית המועצות לשעבר.

וגם אם יש הגזמה בניסוח,זה עדין לא צריך לרדת לרמה של איומים.

אל תשכחו שאנו הוא הפורום,וסתימת פיות או איומים תביא לירידה באיכות ובכמות.

בטח, אז אנחנו צריכים לשבת פה ולתת לאנשים לחרבן לנו על הראש, להמציא עלינו שקרים, ולבקש עוד? 

מדהים אותי שאתה מציין כמה קל לנו לאיים, ולא חושב לשניה כמה לך קל להכפיש. 

אתה לא חושב שזה כפוי טובה ברמות היסטריות, שכולנו פה עושים את מה שאנחנו עושים כמעט בהתנדבות כדי שלכם יהיה מקום לדבר ולהתייעץ, לשאול, לקבל רעיונות? בזמן שפחות או יותר כל תחום התוכן-רכב (שלא לומר תוכן בכלל) והקהילות הופכים לכלי עשיית כסף מהמשתמשים, אנחנו אשכרה נלחמים בשיניים כדי שלא תגיע לפה שום השפעה זרה וזאת התודה שאנחנו מקבלים?! 

באמת שלפעמים עוברת לי בראש המחשבה שאולי בגלל אנשים כאלה ותגובות כאלה, אולי באמת עדיף פשוט לסגור ת'בסטה ושיילכו כולם להזדיין. למה מישהו צריך את זה? 

לפני 36 דקות, ocsi4u כתב:

אם הייתי מרגיש ששכפתי חרא,הייתי מתנצל,בסה"כ ניסיתי לצייר את התמונה הגדולה

נכון, כל האמירות האלה הן לא שפיכת חרא ללא שום בסיס.

לפני 3 שעות, ocsi4u כתב:

- אבל רוב ההנהלה פה והמגיבים הפעילים משוכנעים שטייטל של "מוסך מורשה יבואן" זה שיא המקצועיות ויושר

- בטח קיים דיירקטיבה של "ההנהלה"

- יש להם הרבה לחץ מצד היבואנים,לכן חלק מהתגובות נמחקות מכל מני סיבות !

אתה מוזמן ללכת להיות בטוח שאתה היחיד שצודק במקום אחר. 

סלאמת.

לפני 4 שעות, yoni2sh כתב:

למה באמת אין לנו כוח כחברי פורום ? 

כי למה שמישהו ירצה לעשות בשבילך משהו? תלונות, בכיינות, בטחון בזה שכולם חייבים לך משהו וקפיצה מיידית ל"צפון קוריאה וברית המועצות לשעבר" (תגובה שחבל שנמחקה) כשמישהו שם אותך במקום זה בדיוק הגישה שתגרום למישהו לעשות עבורך משהו טוב. ברור. 

כשהתחלתי לקרוא את השרשור ממש רציתי להסכים איתך, כי מה שעשו שם זה באמת ברמה של הונאת bait & switch, אבל אחרי ההודעות האחרות שלך, וואלה - מגיע לך. חרא מושך חרא. חבל רק שהניסיון שלנו לייצר פה משהו עם איזשהו ערך לגולשים שלו גם מושך חארות.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...