Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפל קאר פליי אלחוטי לעומת אנדרואיד אוטו אלחוטי - מה ההבדל?

outlander
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, outlander כתב:

זה 220K, לא 200K. ובבקשה אל תעשה ממני מפגר שלא ידע מה הוא מזמין, ידעתי היטב איך הרכב נראה ומה המפרט שלו, פחות או יותר. קראתי ביקורות, נסיעות מבחן, כל פרט. הבחירה שלי ברכב מתחילה קודם כל במחיר (והמחיר הזה התאים לי, בפרט שנשארו לי 103K מהרכב הקודם). לאחר מכן מראה פנימי וחיצוני, שגם הוא מאוד מצא חן בעיני. אחר כך באים הפרטים האחרים, אנדרואיד אוטו הוא אחרון אצלי בסולם העדיפויות. אבל בכל מקרה אני חושב שזכותי לשאול שאלות כשאני קונה מוצר במחיר כזה.

מברוק. מענין אגב לשמוע רשמים ממך, אחרי השבחים שהדגם הקודם זכה להם מפיך, יש להניח שהחדש זכאי לסופרלטיבים משמעותיים ( לא מכיר, אבל מבין שהשיפור מסיבי ). בכל מקרה שאלה יהיו הצרות, ולמיטב זכרוני גם אם אין חיבור אלחוטי בילט אין, ניתן לארגן כזה בקלות יחסית באליאקספרס ודומיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים עם אנדרואיד אוטו אלחוטי. הבעיה היא ששימוש באנדרואיד אוטו אלחוטי זולל סוללה והטלפון שלי ישן יחסית (s9) כך שגם עם משטח טעינה אלחוטית הטלפון רק שמר על מצב הטעינה אך לא נטען וכמובן התחמם כמו סיר טיגון. אולי במכשירים חדשים יותר ומשטח טעינה עם הספק גבוה יותר זו לא תהיה בעיה. 

אני עדיין משתמש בחיבור אלחוטי כי זה נוח להיכנס לרכב ועד סיום הקוד והכל כבר מוכן במולטימדיה, אבל אם אני צריך משתמש במטען חיצוני מהיר דרך שקע המצת ואז הטלפון גם נטען מהר ולא מתחמם באותה המידה. 

מדוע אין את זה בכל רכב? עניין של רגולציה בתחום התדרים מצד אחד במדינות שונות וכן רק כעת גוגל מאפשרת את זה, עם עדכון לאנדרואיד 11, למכשירים שהם לא של סמסונג או גוגל. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, האם אתה בטוח שהטלפון שלך תומר בaa אלחוטי? בעקרון זה מכשיר סמסונג או גוגל חדיש יחסית, או מכשיר שעם אנדרואיד 11. במידה וכן, כלומר ההגבלה היא באמת באוטו, יש מוצר שנקרא AAWireless שמתחבר לכבל באופן קבוע, ונותן לך אנדרואיד אוטו אלחוטי. הטלפון שלך מתחבר אליו והוא מטפל בהכל.

זה אמנם indiegogo אבל הפרויקט כבר הושלם ואנשים התחילו לקבל אותו. זה גם מגיע ממפתח מאד מוכשר ומוערך בקהילות מפתחים כמו xdaa-developers ככה שאין מה לחשוש. מה שכן הוא לא מאד זול וזמן המשלוח די ארוך, יש תור ענק והם לא עומדים בקצב יצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה באמת הקטע עם האנדרואיד אוטו בארץ? לאמא של אשתי יש רכב עם תמיכה באנדרואיד אוטו (ניסן ג׳וק חדשה). הורדתי לה apk שצריך ועכשיו אחרי חודש וחצי של שקט היא מדווחת שיש בעיה, המערכת ברכב טוענת שיש גרסא חדשה לאנדרואיד אוטו ושלא יבוצע חיבור עד שלא יעודכן במכשיר הטלפון.

אני אצטרך לרדוף אחרי הגרסאות האלה לנצח?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, outlander כתב:

ידעתי היטב איך הרכב נראה ומה המפרט שלו, פחות או יותר. 

יותר נכון ידעת פחות מאשר יותר מה יהיה המפרט שיספק לך היבואן בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד עם אנדרואיד מ 2011, שלא רוצה לחשוב על אייפון, אני חייב להודות שהסרבול הזה עם AA גורם לי לחשוב אולי כדאי לעבור לעולם בלי סרבול ועם תפוח. 

חבל שגוגל לא קולטים שככה מאבדים לקוחות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי לפחות, החיסרון הכי גדול הוא זה שאין אפשרות להכנסת יעדי ניווט באופן קולי. בגלל זה גם אני חשבתי לעבור לאייפון ולא ברור לי מדוע גוגל כל כך מזלזלת בשוק הישראלי, במיוחד כאשר פקודת קוליות בעברית בווייז עובדת מעולה. לכל השאר אפשר להסתדר עם פקודות באנגלית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.7.2021 בשעה 14:41, outlander כתב:

זה 220K, לא 200K. ובבקשה אל תעשה ממני מפגר שלא ידע מה הוא מזמין 

אף אחד לא עשה ממך מפגר. הבחירה שלך הייתה טובה מאוד.

אני הייתי קונה דווקא את הדגם הפשוט, ב-180K. אבל זה רק אני. 

קנית רכב,{מצויין} במחיר שקרוב לטסלה LR, על עיוור, על הנייר.

מצד שני יש דברים ותכונות שמבררים לפני הקנייה, ולא אחריה.

הטענות שאתה מעלה הם באמת שוליות. [מע" התראה שמצפצפת עשירית זמן מהמוביל איי, ועכשיו העניין הזה].

עזוב אותך, זה האוטו, תהנה ממנו. 

מעניין אילו היה לך את המודל 3, עם המחשב המתוחכם שלהם, מה היה קורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...