Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 2010 1.5 תקלה במנוע?

1adir
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדלקה לי נורה של המנוע, והמנוע התחיל לעשות רעשים והוא לא מגיב שמנתקים את הראשון כמו בסרטון שצירפתי. מה יכולה להיות הבעיה האוטו לא סוחב. 

עריכה אחרונה על ידי 1adir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכדאי שתחבר סורק תקלות ותראה איזו תקלה מופיעה, אם אין לך. לך למוסך.

לא מומחה, אבל לא שמעתי משהו חריג במה ששלחת (לא רואה וידאו).

יש לי לנסר 2011 1.5

עריכה אחרונה על ידי msti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מנורה נדלקה,אתה יכול לצלם ולהעלות ? הדבר הפשוט ביותר הוא לחבר סורק תקלות-

אם המנוע אינו עובד עגול ויש זיופים/בעיות סחיבה הבעיה באחת מהשתיים- מע' הצתה (פלאג/סליל/חוטים מי מהם הקיים ברכב) או במערכת הדלק (מסנן סתום/חיישן כזה או אחר/ממיר).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו סתם ליפטרים רועשים שזה די נפוץ ולא בעיה.

בלי קוד התקלה (שבגללו הנורה נדלקה) לא נוכל לעזור כל כך, נסה להשיג סורק או ללכת למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...