Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון צינור גינה(?) קבור

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ברדק בתשתית השקייה בגינה, חלק מהצינורות העוברים שם הם הם השקייה וחלק לא. אתמול אני רואה סילון פורץ מהעפר וחפירה קצרה מגלה צינור עם חור (שאין לי מושג איך הוא נגרם, צינור קבור ולא עבדתי שם).

אני מניח שאני צריך לחתוך את החלק ולשים מחבר במקומו.

-מישהו יכול ליעץ לי מה אני צריך לקנות?

-זה צינור 20 מ"מ?

-איפה אפשר לקנות באיזור ראש העין? (אני בפארק אפק)

IMG_20210720_191359.jpg

IMG_20210720_173603.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה צינור 20. כן, אתה צריך מופה כזאת.

חותך את הצינור לגמרי "על החור" ומחבר אותו חזרה בעזרת זה.

לא מכיר את פארק אפק, אבל כל חנות חומרי בניין/אביזרי גינון מחזיקה כזה. זה מוצר צריכה בסיסי :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צינור טפטפת. הצינור יוצא מהמפצל הראשי (T, לא חנוכייה כמו בבתי המודרניים) ומתחבר לברז חיצוני, הוא כל הזמן תחת לחץ. יש לי פקקים כאלה לצינורות טיפטוף.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Haim_gds כתב:

תודה, אקפוץ לכפר קאסם עוד מעט ואחפש.

ד"א, יש אזושהי סיבה למה פתאום זה קרה?

1. עייפות החומר

2. אולי שורש של עץ הצליח לחדור אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. עד סופ"ש. 

חג הקורבן.

לפני שעתיים, איש חדש כתב:

יש דבר שנקרא "פקק נקרים" אני משתמש בזה בחקלאות.

עם זה לא צריך לחתוך את הצינור על כל חור.

1102119257_.jpg.dd9a3dcd1b985139af0f60f216e43330.jpg

לא יודע לאיזה צורך אתה "משתמש בזה לחקלאות", ככל שאני יודע, זה מיועד לסגירת חורים עבור טפטפות/מחברים בצינור.

אם החור הוא לא עגול, אלא חתך (שים לב ל"פטרן" של יציאת המים בתמונה שצילם פות"ש) זה לא יסתום כלום, ימשיך לנזול, יעוף עם הזמן כשהמים יעשו את מה שהם יודעים וירחיבו את החתך.

• אהבתי 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד אז, אולי תוכל להסתפק בתיקון חירום עם רסקיוטייפ. גם זמין בכל טמבורייה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים אלא שאני תקוע כאן עם אילוצים...

אם אני יוצא אחרי 8:30 מהבית (וזה הזמן בו הטמבוריות נפתחות) אני לא מצליח למצוא חנייה במתחם באיזור תעשייה וכשאני יוצא מהעבודה אני כבר לא מספיק להגיע לשום מקום עקב התחייבוייות אחרות😒

מה שנשאר לי הוא ללכת (ברגל, אם אני מוציא את הרכב מהחנייה אין לי לאן להחזיר אותו) לאיזור כאן מסביב.

בכל מקרה הגעתי הבוקר ומגרש החנייה שהיה מלא באוטובוסים ביומיים האחרונים התרוקן לפתע, כך שאני מניח שהדברים חזרו לשגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לאופן שבו תחתוך את הצינור. תחשוב גם על זה. סתם סכין לא יעשה את העבודה ועלול להחליק ולפצוע אותך. בזמנו הייתי עושה זאת עם מזמרה ייעודית (נקראת אצל החבר'ה מהתחום מזמרת PVC) וכניראה שאין לך, אז תלך על משורית מתכת.
לאחר החיתוך תנקה את "הגראדים", אותם שבבים שיושבים על שפת החיתוך ונותנים לה מראה "לא נקי". אל תחבר את המצמד מבלי לנקות אותם: גם הצינור ייכנס קל יותר וגם אף שבב פלסטי לא ישב לך על שפת האטימה ויגרום לנזילה. ניקוי קצה הצינור המיועד להיכנס למחבר הזה ואולי טיפת סבון כלים יעשו פלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...