Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טירוף עלויות החופשה בישראל - מה עושים?

avargel
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, Potato כתב:

יחידות בקלאב הוטל בפייסבוק יש קבוצה שנמכרות במחיר סבירים לפעמים.

את זה אני ממליץ לא לעשות.

ואומר את זה בתור מי שלהורים שלו היו 4 יחידות, ועכשיו יש 2.

קלאב הוטל החליטו להתמקד בקבוצות, לאחר מכן בלקוחות מזדמנים דרך האתר / בוקינג / אקספדיה, ורק בתחתית שרשרת המזון בעלי היחידות.

סתם לדוגמה - כשיש קבוצה (נניח לשכת עו"ד, או נופש מאורגן של "בינת מערכות") - האיזור ליד הקבלה הופך לאיזור צ'ק אין לקבוצות. כשאין קבוצה האיזור הזה הוא צ'ק אין ללקוחות אינטרנט / בוקינג / אקספדיה.

בעלי היחידות? צ'ק אין באולם (מעל אולם המופעים).

קבוצות מקבלות את החדרים מוקדם, כמה מוקדם? מ-10 בבוקר, האחרון קיבל ב-17:00 וזה כי זו השעה שהוא הגיע, החדר היה מוכן לפני.

בעלי יחידות? החל מהשעה 16:00, תיאורטית, מעשית חדר ראשון התקבל ב-16:45 למרות שבעלי היחידות היו שם כבר מ-10 בבוקר. האחרון קיבל ב-21:00 חדר.

פינוי למי שלא קבוצה? 10 בבוקר, פינוי לקבוצה? 11 וצפונה, מעשית גם היו שפינו ב-1-2 בצהריים.

מה זה אומר? זה אומר שכל החדרים שהיו מוכנים, קיבלו תיעדוף לקבוצה קודם, זה אומר שהיו בעלי יחידות שהיו יכולים לקבל חדר ב-11 או 12 בצהריים, אבל הם נשמרו לאנשים מהקבוצה שהגיעו ב-4-5 בצהריים.

זה גם אומר שאתה מעשית מקבל חדר בערב, במקרה הטוב, אם לא בלילה, ומפנה אותו בבוקר, במקום 7 ימים, יש לך 6.

דוגמה נוספת - יחידה קאריבית, ל-6 אנשים עם ג'קוזי ומרפסת גדולה, זה מה שיש לבעל היחידה בחוזה. במקום זה נתנו לו חדר רגיל (ל-4) וחדר קטן ל-2, לא מרפסת גדולה ולא ג'קוזי.

דוגמה נוספת - יש מופעים, למשל עידן רייכל, למשל שרית חדד וכו', בשביל המופעים הם סוגרים את איזור המופעים, ומכניסים עם כרטיסים, מכירת הכרטיסים היא דרך הקבוצה.

אתה לא שייך ללשכת עו"ד? באסה, אתה לא יכול לקנות כרטיס למופע. לא שייך לבינת מערכות? לא יכול להיכנס למתחם המתנפחים וכו'.

מעשית המחירים הם ליולי-אוגוסט צפונה מ-5 לחדר רגיל, צפונה מ-12 לקאריבית.

בקיצור ההמלצה שלי בחום - אם אתה לא חלק מהקבוצה שמגיעה לקלאב הוטל - לא ללכת לשם, בכלל.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע איפה אתם מחפשים, אבל אני ראיתי באפליקציה של Booking דירות נופש בטבריה באיזור ה360 לדירת שלושה חדרים ללילה בסופש הקרוב.

Capture+_2021-07-15-09-55-29.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2021 בשעה 09:39, avargel כתב:

זה מה שנעשה בלית בריריה, אישית אני מייחס הרבה פחות משקל לנופש הזה ולכן גם מוותר עליו בקלות לאור העלויות הלא סבירות

אבל אני לא לבד בתמונה ולאשתי זה הרבה יותר חשוב ממני, ולי חשוב מה שחשוב לה ומשמח אותה

אשתך צודקת, מה שהוצע כאן (לצאת לטיולים מהבית) מעמיס עליה גם את משק הבית השוטף וגם את ההארגנות לטיולים.

הפתרון נמצא בלוח השנה - לצאת לנופש מחוץ לעונת השיא, כלומר לא באוגוסט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיולים יומיים זה סבבה, אבל זה תלוי בילדים. אצלי עשינו את זה כשהיו 2 ילדים וקטנים יחסית, אז לא היה אכפת להם. כל יום בילינו כל היום בחוץ אכלנו בחוץ אז הם הגיעו שפוכים וכמעט לא היה צריך לנקות ולסדר את הבית.

כשהם גדלו פתאום הם רוצים בית מלון, אז הלכנו לפה ולשם

השנה היו לי הוצאות עצומות ואמרתי לאשתי שלא יהיה נופש שנתי

אז חברה שלה מצאה משהו שנקרא הארחה ירוקה בקיבוצים, יש שם דברים די זולים והביקורות לא רעות(אני מניח שזה ביחס הפוך למחיר הזול עד לרמה מסויימת לטוב או לרע)

תבדוק את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2021 בשעה 01:07, Transporter כתב:

ובוא לא נדבר על מיקונוס

מיטת שיזוף בלבד 200 יורו

אז משלמים

במקום לטוס אז והיום, טסים היום

נחיה עם ההפרשים

כל זה נחמד, אך לא רלוונטי לפוסט.

אני גם מחפש לסופ"ש הבא - בהתחלה כיוונתי לים המלח ולאחר מכן חשבתי על נתניה / טבריה

המחירים גבוהים גם כי השמיים לא ממש פתוחים וגם כי אני מעדיף תמיד את המלון היקר ביותר (יוצא לנופש רק פעם בשנה)

@sperial אתה צודק, אך זה לא אפשרי לעובדי הוראה למשל.  

@avargel  חיפשת בגרופון ??

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx  🎌

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בונה על חופש בחגים ואולי בסילבסטר בחו"ל, 

בת זוגתי ואני מעדיפים לטוס בחורף לאירופה לקראת חג המולד, הכל מואר ויפה.

מקווה שבעולם יירגע קצת המצב עם הקורונה עד אז.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mr.Hybridצודק. לעובדי הוראה יש בערך 3 שבועות (+/-) ואין להם גמישות. אבל הזמן הזה מתחיל סביב 15-20 ביולי, כאשר המחירים קופצים באופן קיצוני ב-1 באוגוסט.

דרך אגב, עוד טיפ קטן, ללא דתיים שבינינו. תשעה באב הוא הזדמנות להנחות נאות בעיקר בעסקות שבנויות על מחזורי זמן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2021 בשעה 00:05, avargel כתב:

זוג + 3 ילדים

סך הכל מחפשים צימר ברמה נמוכה - בינונית עם בריכה קטנה או חדר במלון 3 כוכבים

ל4 לילות בתחילת אוגוסט

המקומות הכי דפוקים מתחילים ב5,000 ש"ח וזה יכול גם להגיע ל8 ו12

ברור לי שזה עניין של היצע וביקוש

ברור לי שיש מספיק אנשים שמשלימים עם המחירים האלה ומשתפים פעולה עם הטירוף

אין פה איזשהי טרוניה על בעלי העסקים, הם יכולים לבקש מה שבא להם - יש מי שמוכן לשלם = אלה המחירים. המדינה לא צריכה לחלק יונדאי i10 לזוג וחופשה היא לא מוצר צריכה בסיסי

אחרי שכל הנ"ל נאמר

אני רק שואל

איפה כן ניתן למצוא איזשהי חופשה בפרופיל הנ"ל במחיר שפוי יותר? 2-3 אש"ח?

אולי יש משהו שלא חשבתי עליו?

האירו את עיני

בקצרה זה חלק מההשפעות הראשוניות של אינפלציה,

באופן קצת יותר ספיצי לתופעה הזו- זו לא תופעה שקורת רק בארץ אלא לאחרונה גם במקומות אחרים בעולם, בגדול יש לך הרבה אנשים שלא יכלו לעשות פעילויות פנאי במשך זמן רב,

ורבים מהם רוצים, המשק מנסה לחזור לשגרה ובמידה מסויימת מתחיל.

עכשיו תחשוב שרבים מאותם מקומות הבילוי\הארחה היה להם כוח עבודה מסויים והיה צורך לצמצם אותו, להחזיר אותו חזרה לא כזה פשוט.

אם תאפשר לכל הביקוש לקבל את מה שהם רוצים במחיר שהיה "מקובל" אז אותם המקומות "יקרסו" כלומר לא יצליחו לתת ללקוחות את מה שהם רוצים.

כלומר הם בהכרח צריכים להקטין את כמות הלקוחות שלהם עד שהם יצליחו באופן מלא להחזיר את יכולת העבודה שלהם לקדמותה, דרך אחת לזה היא פשוט להגדיל מחירים ואז כמובן יהיה ירידה בביקוש.

peugeot 208

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הכפר בקצה ההר, אוהל יורט מגניב עם מזרונים על הרצפה, נוף מדהים לכנרת. וואלה בתי מלון גנריים זה הדבר הכי משעמם. המחיר היה מצוין (אם כי היינו ביוני, אני יודע שגם באוגוסט הוא סביר בהחלט) - משמעותית מאוד פחות מהתקציב. היה לנו כיף שם. מזגן, מקלחת ושירותים צמודים (זרם כיפי ויותר חזק ממה שיש לנו בדירת קבלן החדשה).

הלכנו למעיינות עדן ליד קצרין, מתחת לעצים, שרצנו שם שעתיים.

וכמובן לכנרת (מצאנו חוף די ריק בצד המזרחי. המחיר, חניה לשעה כשישה שקלים, זול מאוד).

עריכה אחרונה על ידי aa123
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mikelt89 כתב:

לא לתמוך בחזירות הזאת זה הדבר הכי טוב שניתן לעשות, הישראלים משלמים ואז מתלוננים כמה זה יקר, בחיי עם דפוק.

מזל שאתה שוודי, ולא חלק מה"עם הדפוק".

אם אתה זקוק לשירות מסוים, ומשלם עליו בלית ברירה יותר ממה שהוגן לשלם, אז אסור אפילו להוציא קצת קיטור בפורום?

זה חלק מכללי הפורום, או שזו הרחבה שלך?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אניח את זה פה,
החלטתם משום מה לשלם כסף על נופש בארץ? תחשבו שוב:

https://www.mako.co.il/news-israel/2021_q3/Article-ab7d2422286aa71027.htm

אני נתקלתי במקרה דומה במלון בוטיק בראש-פינה ביוני,
בת הזוג שלי הזמינה לנו חדר במלון "אדמונד" בראש פינה, זה היה בהפתעה לכבוד יום ההולדת ה-40 שלי,
אנחנו לא נופשים בארץ באופן עקרוני, רק בחו"ל, אבל, יומולדת 40 וקורונה וזה, אז בת הזוג ה(באמת)נפלאה שלי ניסתה לשנות כיוון,
אחסוך לכם את הזוועות ברמת הניקיון, המיטה שלא ניתן לישון עליה והאוכל שהיה מבייש מלון בחצי מהמחיר,
רק אומר לכם שאחרי לילה (לבן) אחד מתוך שניים שהוזמנו, 
ברחנו משם הביתה במהירות שיא (עם עצירה לטיול בשמורת נחל עמוד שהיה מגניב ממש, וריק חצי מהזמן) ולא שילמנו אגורה, 
לדעתי, לא שילמנו בעיקר כי ההזמנה היתה מ-BOOKING (הדבר הכי טוב שיכולנו לעשות) והם כנראה פחדו מהפידבק שנרשום שם (וש-Booking יחזירו גם ככה את הכסף).

מה שקרה לי מתווסף למקרים שקרו להורים שלי בתל-אביב לפני שלוש או ארבע שנים במלון גדול של ישרוטל,

ועוד חוויות של חברים שמשום מה עשו את ההחלטה המפגרת לשלם הון תועפות על מלון בישראל ואז להתאכזב.
לא נכנס למלון בישראל כל עוד זה תלוי בי.
רק חו"ל ורק מלונות של רשתות גדולות שהסיכוי "ליפול" שם יחסית נמוך מאוד (למשל מאריוט ודומיהם).

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Super_T כתב:

רק חו"ל ורק מלונות של רשתות גדולות שהסיכוי "ליפול" שם יחסית נמוך מאוד (למשל מאריוט ודומיהם).

כנ״ל לגבי החלק הזה.

כשאני נוסע לימי מסלול - אני לרוב עושה את זה ערב לפני והמסלולים בכל מני חורים. כל פעם שניסיתי מלונות קטנים כאלו ואחרים היתה נפילה מוחלטת. עשיתי אשראי של SPG (נקנו על ידי מאריוט והפך לBonvoy) - ומאז תענוג. שידרוג בערך בכל ביקור שני , 2 לילות חינם בשנה ומחירי חברים שעליהם אני מקבל עוד 5-10 אחוז Cashback.

יוצא דופן זה בערים גדולות איפה שיש מאסה מספיקה של ביקורות שאפשר לסמוך עליהן בתנאי שאני מכיר את העיר והשכונות טוב.

לגבי ישראל - טירוף מוחלט.

גם שנה שעברה (לפני הקורונה) וגם השנה - הסתכלנו על מחירי מלונות (שאנחנו יודעים שבינוניים להחריד - אבל זה מה יש אם לא רוצים לישון אצל ההורים עם 3 ילדים בדירה - יחד איתם) - ומהר מאוד ירדתי מזה.

העלות - כולל הטיסות הקבילה ללטוס להאווי או יפן מבחינתי. ולהתפנק!

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, natco כתב:

מזל שאתה שוודי

לא קל להיות שוודי...

• מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...