Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג׳ולייטה ידנית

Diezel
שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב שבת שלום!

מאמין שכולכם עברתם את זה באיזשהו שלב ובטוח שתוכלו לעזור!

מחפש בכל מקום אפשרי ג׳ולייטה ידנית 170 כ"ס. אם תוכלו להגיד לי אם הדרישות מוגזמות 

או שפשוט ככה זה..בנוסף אם תוכלו להתייחס לשאלה בסוף בנוגע לאחזקה.תודה!ונתחיל..

נתונים עד יד 2 עד 130,000 ק"מ.

עד 35,000₪(מצפה לשנים 2011-2013)

ועם היסטוריית טיפולים תקינה.

בנוסף מאמין שהרבה פה חברים בקבוצות וואטסאפ למיניהם של בעלי ג'ולייטות ככה שאם אתם מכירים מישהו באופן אישי בכלל מדהים!

ולשאלה המרכזית כמה מסוכן להתפשר אם את שתי הטיפולים הראשונים עשו כל 30,000 ק"מ?ואם יש דרך לבדוק מה המצב של המולטי אייר?פשוט רכב כזה מצאתי ואני ממש מתלבט אם כדאי..אם מישהו מכיר ויכול לעזור אשלח לו היסטוריית טיפולים בוואטסאפ.תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני עברתי את זה. קשה מאוד למצוא ידנית שמורה, אני בסוף ויתרתי על ידני.

הדרישות נראות יחסית בסדר, בשנתונים האלה גם יד שלישית וקצת יותר ק״מ זה סביר. אולי תצטרך להעלות טיפה את התקציב.

הכי חשוב זה הסטוריית טיפולים, אישית הייתי מוותר על רכב שטופל כל 30, זה בדיוק מה שגומר את המולטיאייר.

אם אראה בקבוצות שמפורסמת ידנית אני אשלח לך.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...