Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אוטולנדר 2013 נכשל בזיהום אוויר.פתרון?

ארי62
 שיתוף

פוסטים מומלצים

היום לקחתי את הרכב (אאוטלנדר 20210707_231842.thumb.jpg.fc0b5119bfd1c45b46ed04f9ae4f3763.jpg2013) בפעם הראשונה לטסט והוא נכשל בזיהום אוויר. האם התוספי דלק שמוכרים עם הבטחות שכספך יוחזר במידה ולא יצליח,אכן עושים את העבודה? זה מצביע על תקלה באוטו? הבדיקות זיהום אוויר יצאו תקינות חוץ מ co .

דבר נוסף תמיד הייתי הולך למכון אחר ושם היו מתחברים למחשב של האוטו, כאן לא. יש לזה משמעות לתוצאות?

ושאלה אחרונה הכשילו אותי גם על בקליט אחורית שבורה . וזה אחרי ששמתי סילוטיפ הבקליט עצמה היא שקופה ככה שלא חשבתי שיהיה בעיה, וגם אני זוכר שבעבר היה עובר עם מדבקה על הפנס. כבר לא?

תודה.    

עריכה אחרונה על ידי ארי62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהמכון ליד הבית? הנעת וישר נסעת למכון. הרכב עוד לא הספיק להתחמם טוב וישר נבדק?

בקליט שבורה יש ערכה מתאימה לתיקונים. כנראה זה פולט אור חזק לא העבירו עם סלוטייפ.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעת קודמי - תגיע לטסט חוזר כשהרכב "חם".

איני יודע היכן נמצא הממיר הקטליטי באאוטלנדר - אם הממיר נמצא רחוק (פיזית) מהמנוע - ייקח לו הרבה זמן יחסית להתחמם. הממיר יעיל יותר כשהוא חם.

לגבי הבקליט - אינני יודע אם ניתן לתקן (ייתכן וכן). הייתי מברר כמה עולה רכיב דומה מפירוק (עם זה בטוח שלא תהייה בעייה גם להבא).

• אהבתי 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף על מה שאמרו לך על הממיר וחום שזאת כנראה הסיבה.

ואם האוטו היה כבר חם וגם אם לא הייתי קונה תוסף דלק שמנקה את הממיר לעשות שיפור פצפון שרק יעביר אותך (מותר 0.30 ואתה ב0.31, אתה ממש מחוץ לגבול), גם אם לא היה צריך מקסימום שרפת 50 שקל וניקית קצת, הזמן שאתה חוסך יקר יותר.

עריכה אחרונה על ידי Shab00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Shab00 כתב:

מצטרף על מה שאמרו לך על הממיר וחום שזאת כנראה הסיבה.

ואם האוטו היה כבר חם וגם אם לא הייתי קונה תוסף דלק שמנקה את הממיר לעשות שיפור פצפון שרק יעביר אותך (מותר 0.30 ואתה ב0.31, אתה ממש מחוץ לגבול), גם אם לא היה צריך מקסימום שרפת 50 שקל וניקית קצת, הזמן שאתה חוסך יקר יותר.

למען הדיוק בדגם המדובר התקן דורש 0.03  , ואצלו יש 0.12  ( פי 4 מהמותר) במאמץ, בסרק הוא 0.01 יותר מהרגיל שזה באמת שום דבר.

(תקן הזוי אם תשאל אותי ברמה האישית.), דגמים חדשים נכשלים על זיהום אוויר ומגיעים אלינו,  באוטלנדר, אני מחליף לרכבים עם 70K  קילומטרים ממירים. הזוי ביותר.

עריכה אחרונה על ידי barak5915
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, barak5915 כתב:

למען הדיוק בדגם המדובר התקן דורש 0.03  , ואצלו יש 0.12  ( פי 4 מהמותר) במאמץ, בסרק הוא 0.01 יותר מהרגיל שזה באמת שום דבר.

(תקן הזוי אם תשאל אותי ברמה האישית.), דגמים חדשים נכשלים על זיהום אוויר ומגיעים אלינו,  באוטלנדר, אני מחליף לרכבים עם 70K  קילומטרים ממירים. הזוי ביותר.

אז אני רק שאלה, מתפרץ לדלת פתוחה..

איך אני עם הכריזמה בת ה 19 מעולם לא נכשלתי על זיהום אוויר... טפו...טפו...טפו

חמסה, חמסה

ואני לא משתמש בתוספי דלק.

והממיר מקורי

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out thete

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, לירון .ה. כתב:

חמסה, חמסה

והממיר מקורי

ברכב ישן הבדיקה עם פרמטרים קלים יותר, זה לפי הדגם והשנה, היה לי רכב בן 30 ואף פעם לא הייתה בעיית זיהום אויר, גם מחיר הבדיקה הזו בטסט יותר זולה

לפני 23 שעות, ארי62 כתב:

היום לקחתי את הרכב (אאוטלנדר 20210707_231842.thumb.jpg.fc0b5119bfd1c45b46ed04f9ae4f3763.jpg2013) בפעם הראשונה לטסט והוא נכשל בזיהום אוויר. האם התוספי דלק שמוכרים עם הבטחות שכספך יוחזר במידה ולא יצליח,אכן עושים את העבודה? זה מצביע על תקלה באוטו? הבדיקות זיהום אוויר יצאו תקינות חוץ מ co .

דבר נוסף תמיד הייתי הולך למכון אחר ושם היו מתחברים למחשב של האוטו, כאן לא. יש לזה משמעות לתוצאות?

ושאלה אחרונה הכשילו אותי גם על בקליט אחורית שבורה . וזה אחרי ששמתי סילוטיפ הבקליט עצמה היא שקופה ככה שלא חשבתי שיהיה בעיה, וגם אני זוכר שבעבר היה עובר עם מדבקה על הפנס. כבר לא?

תודה.    

נכון צריך מנוע חם ומערכת פליטה חמה זה משפר בהרבה, גם חימום עם טורים 3500 כמה דקות ממש בכניסה לטסטריה עוזר. 

אבל מניסיון גם עוזר מאוד החומרים (כמו גולד לייבל, ויש אחרים) ששמים בחצי מיכל הדלק, נוסעים עד שנגמר המיכל, ואז עם בנזין חדש לגשת לטסט

עריכה אחרונה על ידי gil5
מיזוג שלא מתאים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, לירון .ה. כתב:

חמסה, חמסה

והממיר מקורי

התקן הוא יותר ידידותי, ורכבים וותיקים אני חושב שמקפידים פחות במכוני רישוי, בלי שום קשר

ממיר חזק שם. תזהר שלא ידפקו לך אותו שם בטעות, הוא במרכז הרכב ויש אליו גישה נפלאה 

בזמן האחרון דופקים לכל מי שיש שם גישה נחמדה, כאילו. הם הבעלים של הרכב...

זה כבר לא מצחיק 

עריכה אחרונה על ידי barak5915
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, barak5915 כתב:

בזמן האחרון דופקים לכל מי שיש שם גישה נחמדה, כאילו. הם הבעלים של הרכב...

אז זה כבר לא רק אימפרזה ופריוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה פעם ניסן אלמרה שנת 99,

פעם אחת נכשלתי בבדיקת זיהום האוויר, אחרי שנתנו לי תוסף ונסעתי כמה דקות, חזרתי והעבירו אותי,

לא יודע אם הכוונה להוסיף כמה שקלים לקופת המכון, אך זה מה שקרה,

תנסה אולי לקנות מהם את התוסף ותעשה מה שיגידו לך, אולי יעבירו, ואולי לא, מקסימום הפסדתה 50 שקלים, לא תמות מזה,

מה שכן, הייתי בודק קודם את הבקליט, כי על זה אני לא בטוח שיעבירו אותך בקלות.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התובנות.

הלכתי שוב לטסט והטסטר שהיה יותר ידידותי בעצמו אמר לי לעשות כמה " וון  וון" עם האוטו. עבר..

הבקליט הוחלפה.

למי ששאל אז אני גר במרחק 20 דקות מהמכון. אבל בכניסה המתנתי חצי שעה עם רכב דולק ומזגן אבל הרכב לא התאמץ.

עריכה אחרונה על ידי ארי62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, לא עשית כלום?

אז מה הייתה הבעיה? הטסטר הקודם?

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...