Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת עם פולו 2010

omrip500
שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי רכב מסוג פולקסווגן פולו, שנת 2010 עם 30 אלף קילומטר.

נפח מנוע: 1390

85 כוח סוס

האוטו מטופל ומתוחזק כראוי ובמצב טוב מאוד.

השאלה שלי היא האם אני יכול לנסוע איתו לאילת ולחזור איתו בראש שקט או שאני לוקח פה סיכון והרכב לא מתאים לנסיעות כאלה.

תודה מראש וסופש נפלא לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

דובר על זה רבות, אם לא ידוע על תקלה ברכב, אין רכב שלא יכול לנסוע לכול מקום.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הראשון שיכתוב "אם הפיאט אונו 95 שלי הגיע, אין סיבה שאתה לא תגיע"

ו"נסיעה ארוכה ורצופה לאילת טובה יותר למנוע מאשר הפקקים של ת"א" (האמת שאני כותב זאת מידי פעם 😆)

סע בזהירות ובהצלחה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שכח לכתוב  מהיכן הוא יוצא. 

אני מהמר על קיבוץ אילות 😀

פות"ש, יש בפורום לפחות 1500 שרשורים דומים, ההבדל היחיד הוא דגם הרכב.בכולם שתי עצות:

1. לבדוק מים, שמן, דלק ולחץ אויר בצמיגים.

2. להצטייד באוכל ושתיה, לצאת מוקדם בבוקר (לפני החום הגדול), לנהוג נהיגה רגועה וכל שעה-שעה וחצי לעצור להתרעננות.

סע ותהנה!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך במנוחה לרכב. במקומות מסוימים בעולם רכבים הרבה פחות מוצלחים מהפולו נשארים מונעים חודשים ארוכים ברציפות. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על ההמלצות 'אבל תבדוק שמן ומים לפני'.
יש לי אוטו מ2006, אני זה שמטפל בו, אני בודק שמן פעם ב5000 ק"מ.
הרוב המוחלט של נהגים בישראל לא בדק שמן כבר עשור, אז מה כלכך מיוחד באילת שצריך לבדוק שם שמן? מה ההבדל בין רכב שעושה הלוך-חזור לירושלים 5 פעמים בשבוע לבין רכב שנוסע לאילת בסופ"ש?

• אהבתי 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shellcase כי תנאי הנהיגה בימים אלה קצת יותר קשים - כדאי להסתכל על תחזית מזג האויר. ומאוד מאוד לא נעים להמתין לחילוץ, שאם במרכז הארץ יקח שעתיים יכול להגיע בנגב לפי כמה. זו גם סיבה לקחת שישיית מים, תרמוס עם קפה וצידנית עם אוכל (קרה לקרובת משפחה שנתקעה בערבה עם 3 ילדים והמתינה לחילוץ כמה שעות בשמש הקופחת).

חוץ מזה, מי שזקוק לרענון הוא הנהג (והנוסעים), ולפעמים מעדיפים לעצור באיזה חניון קק"ל ולא בתחנת דלק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

@shellcase כי תנאי הנהיגה בימים אלה קצת יותר קשים - כדאי להסתכל על תחזית מזג האויר.

אז לפי מה שאתה אומר, השבוע צריך לבדוק גם שמן מים לפני שנוסעים בבוקר מהבית בראשל"צ למשרד בתל אביב, או מהבית בחדרה למשרד בהרצליה.

לדעתי אפשר וצריך להכניס את זה לחוקי הפורום- רכב תקין בכל גיל יכול לנסוע מכל מקום לכל מקום בארץ, ללא הכנות מקדימות.

גם בלי לבדוק שמן מים.

• אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...