Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה לתו נכה השלמת מסמכים איך לדעת מה להשלים?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 1026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגשתי עבור בן משפחה בקשה לתו נכה ובאזור האישי התקבל עדכון ממשרד התחבורה להשלים מסמכים הבעיה יש להם באג באתר ולא ניתן לצפות בקישור של המסמכים הנדרשים וכאשר אני מנסה להגיש בקשה ולהשלים מסמכים זה רושם הבקשה נמצאת בטיפול וגם רופא האגף טרם בדק. 

איך אני יודע איזה מסמכים להשלים? ולמה זה עדיין ממתין לבדיקת רופא האגף? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסמך העיקרי בבקשה שכזאת הוא מכתב עדכני מהרופא המטפל (יכול להיות גם רופא משפחה) המתאר את מצבו הרפואי של המבקש, והסיבות בגללן הוא מבקש תו נכה.

אם המסמכים שהוגשו הם לא מעכשיו - זאת יכולה להיות הסיבה לבקשה.

אפשר ורצוי לצרף מסמכים מרופאים מומחים גם אם הם לא ממש עדכניים, אך המכתב העדכני - קריטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, zvit כתב:

המסמך העיקרי בבקשה שכזאת הוא מכתב עדכני מהרופא המטפל (יכול להיות גם רופא משפחה) המתאר את מצבו הרפואי של המבקש, והסיבות בגללן הוא מבקש תו נכה.

אפשר ורצוי לצרף מסמכים מרופאים מומחים גם אם הם לא ממש עדכניים, אך המכתב העדכני - קריטי.

שמתי מכתב מרופא משפחה שרושם שיש הגבלה בניידות אך מכתב בקשה של משרד התחבורה שהנכה חותם לא צירפתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.6.2021 בשעה 07:48, zvit כתב:

הבנתי שזה בוועדה רפואית ולוקח זמן עד לקבלת תשובה. 

מהי וועדה רפואית עבור תו נכה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתו נכה ברוב המוחלט של המקרים אין וועדה רפואית בה נוכח המבקש.

מרכזים הרבה בקשות לתו נכה, ויש ועדה של רופאים שמתכנסת אחת לתקופה, בוחנת את הבקשות שהצטברו,  ומאשרת או דוחה (ע"פ מסמכים בלבד)

אין לי מושג כל כמה זמן הועדה מתכנסת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, zvit כתב:

לתו נכה ברוב המוחלט של המקרים אין וועדה רפואית בה נוכח המבקש.

מרכזים הרבה בקשות לתו נכה, ויש ועדה של רופאים שמתכנסת אחת לתקופה, בוחנת את הבקשות שהצטברו,  ומאשרת או דוחה (ע"פ מסמכים בלבד)

אין לי מושג כל כמה זמן הועדה מתכנסת.

לי פשוט הם אמרו שזה נמצא בוועדה רפואית וזה לוקח קצת זמן. 

ואם צריך לצרף עוד מסמכים אז בסוף ההחלטה יעדכנו אותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...