Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלטות גברית על מעיינות ושעות נפרדות בשמורות

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, Monopusto כתב:

רציתי לצרף את זה וראיתי שכבר צירפת.

ממליץ לכולם לפתוח ולקרוא את כל השרשור.

זה אף פעם לא נגמר ברוח טובה.

זה מתחיל ב"קצת" הפרדה. אח"כ יהיו יריעות יוטה וברזנטים ולאט לאט זה יהפוך למקום "קדוש" עם הפרדה מלאה.

לפני 9 שעות, ברווז כתב:

שיתחילו לבקש רשות לצלם- אחת רוצה תמונה לשרשור "סרטונים ותמונות מצחיקות", אחת עבור קבוצת תמיכה לבעלי איבר קטן כדי להראות להן שלרוב המשתתפים אין ממה לחשוש

העצות ה"חכמות" האלו לא עובדות.

נגד נשים שניסו להתנגד הופעלה אלימות וגורמים עבריינים.

לאחת הפעילות, קצין משטרה רמז לה שהיא מסתכנת וכדאי שתוריד פרופיל.

• מבאס 1
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככה נראית מלחמת תרבות, בשילוב עם משטרת ישראל. בסוף החברים הערומים עם הזקן ינצחו, הצד השני ילך למקום אחר, וכמה עשרות שנים אח"כ תוקם שוב איזו אנדרטת ניצחון באיזו עיר בירה כלשהי (שהיא לא ירושלים).

לפני כשעה, falou כתב:

יותר מדי מילים.

אני יכול לאמר שלפחות שתי אקסיות היו עושות את הדבר המתבקש, מתפשטות גם, וסוגרות עניין.

ולמה זה נשמע כמו פיתרון סביר?

לפני כשעה, falou כתב:

לגבי הפקעה של שמורות טבע - אני נגד.

שמורת טבע זה מקום פתוח. זו לא בריכה ציבורית, זה משאב טבע פתוח ואי אפשר להתחיל לנהל אותו באופן פרטני, לפי צרכים דתיים. אפשר להחריג כמה מקומות שהם מנוהלים, מגודרים, וגם ככה הגישה אליהם לא חופשית (שמורת דן זה מקום שעולה בדעתי). אחרת, מי שרוצה שיתפשט. מדינה חופשית.

מדינה חופשית? ברצינות? ממתי התערטלות פומבית היא דבר חוקי ומקובל פה? גם לחופש יש גבול.

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמציק לי בפוסט זאת המילה "גברית" בכותרת.

אין פה שום דבר גברי. 

השתלטות עויינת / כפייה דתית / מה שתרצו, אבל גברי זה לא.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, SurfHigh כתב:

בסוף הרבה מהדתיים זה פשוט ערסים עם כיפה שחורה.

ככה שזה לא עניין של דת, זה פשוט עניין של כוח כבוד וכסף, כמו שאוהבים במגזר. 

הזכיר לי את השירות הצבאי שלי בצפת. האוכלוסיה בעיר הזאת הייתה חרדים, ערסים, וכמובן הזן ההיברידי - ערסים חוזרים בתשובה, שעברו השתלת כיפה מהכיס לראש, ועכשיו דוקרים אותך בעזרת השם.

אין לי משהו נגד חדרים per se, יש בינהם המון אנשים זהב שזכיתי להכיר, אבל איכשהו שני סוגי הקהל הזה הולכים יותר מדי טוב ביחד.

לפני 47 דקות, pooh-bear כתב:

מדינה חופשית? ברצינות? ממתי התערטלות פומבית היא דבר חוקי ומקובל פה? גם לחופש יש גבול.

החלק האירוני זה שעד 2011 לא היה חוק נגד זה, ומי שיזם את ההצעה זה חבר כנסת מש"ס. אוי הצביעות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000755724

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 52 דקות, pooh-bear כתב:

מדינה חופשית? ברצינות? ממתי התערטלות פומבית היא דבר חוקי ומקובל פה? גם לחופש יש גבול

נכון, אבל מעיין מבודד בשמורת טבע זה לא כמו אבן גבירול בת"א.

העניין הוא שאם אתה שוחה בעירום לבד הכל סבבה, אם מתחילים להגיע אנשים, מצופה ממך להתלבש מיד.  

אם אתה מטומטם וממשיך בשלך, מה אפשר לעשות לך חוץ מלהזמין משטרה? אי אפשר לסגור שמורות טבע ולהכניס אנשים בהפרדה, זה מדינת הלכה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, החרדים הרעים האלא דופקים את החילונים. סבבה.

ואני אומר בל נשכח שקיבוץ ניר צבי גוזל את הזכות שלנו להינות מנחל עמל (העסי).

בית ינאי השתלטו על המצוק וחוסמים גישה שלא כחוק, ארסוף השתלטו על החוף ומונעים כניסה, כנ"ל סי אנד סאן ארגנו לעצמם חוף פרטי. 

יש בתל אביב, ירושליים וגם חיפה פרוייקטים פרטיים שאמורים היו כחלק מהיתר הבניה להקצות שטח ציבורי,

אבל הם חוסמים אותו בפועל וארגנו לעצמם פארקים פרטיים ועוד.

ויש עוד מלא.

אבל החרדים.. בלה בלה בלה.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מדברים פה על ערסים דתיים שמתערטלים בשמורות טבע, לא על השתלטות מאורגנת על שטחי ציבור.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ליפיגו כתב:

קיבוץ ניר דוד, לא ניר צבי.

ניר דוד נמצא ליד בית שאן, ניר צבי ליד צריפין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, ליפיגו כתב:

אני אומר בל נשכח שקיבוץ ניר צבי גוזל את הזכות שלנו להינות מנחל עמל (העסי).

בית ינאי השתלטו על המצוק וחוסמים גישה שלא כחוק, ארסוף השתלטו על החוף ומונעים כניסה, כנ"ל סי אנד סאן ארגנו לעצמם חוף פרטי. 

והנקודה שלך היא???

לא חושב שתמצא פה מישהו שלא תומך בשחרור חופי ארסוף וסי אנד סאן לציבור הרחב.

גם על העסי כבר היה פה שרשור נרחב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה נכון, בארסוף וסי אנד סאן באמת לא רואים אם הרוחצים מעורטלים, כשם שלא רואים אם הם חייזרים. אין גישה בכלל, אז אין אפשרות לברר למי מהם עשו ברית.

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם חילונים עושים משהו דפוק אז מותר גם לדתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ליפיגו כתב:

כן כן, החרדים הרעים האלא דופקים את החילונים. סבבה.

לא ממש.

יש פה שתי תרבויות: באחת גברים ונשים מתרחצים ביחד, כשהם (סוג של) לבושים, ובשניה גברים מתרחצים לבד, פחות לבושים. בוא נהיה רגע פוסט מודרניסטים טיפה - אין פה נכון ולא נכון, אלא מלחמת תרבות פשוטה. כרגע, עדיין, החוק נוטה לכיוון החילונים, ומשטרת ישראל אמורה לאכוף. בפועל, זה לא המצב. בעתיד, לך תדע.

ציטוט

יש בתל אביב, ירושליים וגם חיפה פרוייקטים פרטיים שאמורים היו כחלק מהיתר הבניה להקצות שטח ציבורי,

אבל הם חוסמים אותו בפועל וארגנו לעצמם פארקים פרטיים ועוד.

אבל זה עניין אחר לגמרי. אתה מדבר על יישובים / פרוייקטים שהשתלטו על שטחים ציבוריים ולא נותנים לציבור הרחב להנות מהם. זה לא כל כך המקרה הזה (שבו ציבור מסויים משתלט בכח על שטח שהוא לא בתחום המגורים שלו, ולא נותן למגזרים מסויימים להנות ממנו. אם אתה מגיע כחרדי, כנראה לא יגרשו אותך).

שזה לא הופך את זה לצודק או לא צודק, זה פשוט עניין אחר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח כל כך למצוא את ההבדל הגדול בין מי

1. שמונע ממני גישה לחוף ים באמצעות גדר ויכולת בלתי מוגבלת למימון מאבקים משפטיים (רובם המכריע לא מצביע לש"ס. אם אני צריך לנחש אז הוא דווקא לא מבואס מהרכב הממשלה הנוכחית).

2.  מי שמונע ממני גישה למעיין באמצעות התערטלות.

כעת,  הואיל ומעיין השינאה והגזענות דווקא לא חסום לציבור בכלל, וכנראה שזה די כיף להשתכשך במימיו החמים, אני מבין את התפתחות השרשור,

אך מבחינתי, השורה התחתונה היא שמשאב טבע ציבורי לא זמין לי בניגוד לחוק ולא ממש משנה לי מדוע.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה, כאמור, שרשור מכובד מאוד על המקרה של ניר דוד, שנחסם בסופו של דבר. רוצה לומר, שונאים פה את כולם, ללא הבדל דת גזע ומין.

לעניינינו, מילא שנאה, אבל גזענות? איך זה גזענות? ממתי חרדים זה גזע?

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...