Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלטות גברית על מעיינות ושעות נפרדות בשמורות

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש 2 סוגיות נורא קריטיות לדעתי בנושא שמורות טבע, מעיינות בארץ והתנהגות לגביהם.

1. 

יש לא מעט מעיינות קטנים שהגברים - החרדים והדתיים - פשוט משתלטים עליהם והופכים אותם ל"מקוואות". 

מה זה אומר? שהם נכנסים לשם ערומים לגמרי, ואם יש שם נשים הם פשוט מגרשים אותם או גורמים להם להרגיש לא בנוח, עד שהן עוזבות. 

עד כדי כך שיש כאלה שמתייחסים לתופעה הזאת כאל נורמה קיימת ושרירה. 

לדעתי זו תופעה בזויה לחלוטין. לא מפריע לי העירום אבל כן מפריע לי השתלטנות והניכוס משאבי טבע.

2. 

יש הצעת חוק לקביעת שעות נפרדות בשמורות טבע לגברים ונשים.

אני אישית (אני חילוני לגמרי) חושב שזה נורא תלוי לאן ייקחו את זה אבל בגדול זה יכול להיות רעיון חיובי.

אם מדובר בשעות נורא ספציפיות ומצומצמות (במקומות נורא ספציפיים ומצומצמים!!!) זה יכול להיות מהלך שיוביל לקירוב ו"ויתור" מצד כלל הציבור לטובת ציבור עם צרכים נורא ספציפיים (כ20% מהאכולוסיה נקרא לזה כך ) 

כמובן שאני לא מדבר על יום שלם, אלא שעות ספיציפיות בימים מסוימים מאוד ובשמורות טבע בודדות. 

גם כך היום רט"ג משכירה את הנכסי טבע לכל המרבה במחיר והמקורב במקום הנכון.

כמו"כ אני חושב שטוב ייעשה אם נתחיל לגבות דמי כניסה דיפרנציאליים לשמורות הנחשקות ביותר כתלות בזמן ויום ההגעה, ואף "דמי רצינות" מראש (כמו בימי הקורונה!!!) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 18 דקות, arik100 כתב:

יש לא מעט מעיינות קטנים שהגברים - החרדים והדתיים - פשוט משתלטים עליהם והופכים אותם ל"מקוואות". 

מה זה אומר? שהם נכנסים לשם ערומים לגמרי, ואם יש שם נשים הם פשוט מגרשים אותם או גורמים להם להרגיש לא בנוח, עד שהן עוזבות. 

שמע, אני לא אישה, אבל אם אם הייתי נמצא במקום כלשהו והיו מגיעים אליו חבורה של גברים ערומים, גם אני הייתי בורח.

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דומה לזה שכל האוכולוסייה החילונית לא נהנת בתחבורה ציבורית בשבת (לא במקומות שיש כמובן) בגלל 20% מהאכולוסיה נקרא לזה כך.

זה לא מפריע לך?

• אהבתי 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, arik100 כתב:

איפה ראית דבר כזה? פעם הבאה תזמין משטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי לא צריכה להיות הפרדה בין נשים וגברים בשמורות טבע, זה מוגזם.

מי שרוצה מקווה, שילך למקווה. 

מה הלאה? רחובות נפרדים לנשים וגברים?

מושבים נפרדים באוטובוס?

אה רגע...

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ooga כתב:

איפה ראית דבר כזה? פעם הבאה תזמין משטרה.

באמת נראה לך שעד ששוטר התמקם עם ספידגאן על כביש מהיר וישר, הוא יקום בשביל לריב עם חבורת גברים ערומים?

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עם המשפחה, זה בעייה.

אם זה עם קבוצה של חברים, אפשר לפתור את זה אחרת (יש לקרוא במבטא ששומעים במצעדים מסויימים).

"היייי סקסי ביצ'ס!!! בואו נעשה שולחן ביחד כאפארות, יש לי אחלה בייקון! יש לי גם נקניק שהבאתי מהבית, במיוחד בשבילכם! יאמייי! רוצים לראות?"

(מתפשט בעצמי) 

"יש לי פה כיסא אקסטרה עם רגל אחת, רוצים לשבבבבבבת?"

"בואו מתוקים שלי"...

(בינתיים כל החברים מתחילים להתפשט גם)

ואז נראה מי יברח באי נוחות מהמקום.

• מצחיק 8
  • רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, מה הקטע עם זה?

לרקוד רק עם גברים.

לשמוע רק שירת גברים.

להתרחץ בחבורת גברים ערומים בציבור.

והם עוד שונאים גייז. זה כמו השכן ההומופוב באמריקן ביוטי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

באמת נראה לך שעד ששוטר התמקם עם ספידגאן על כביש מהיר וישר, הוא יקום בשביל לריב עם חבורת גברים ערומים?

אגף התנועה  אגף מבצעי

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

האמת, מה הקטע עם זה?

לרקוד רק עם גברים.

לשמוע רק שירת גברים.

להתרחץ בחבורת גברים ערומים בציבור.

והם עוד שונאים גייז. זה כמו השכן ההומופוב באמריקן ביוטי.

אם אתה היית חי ככה גם אתה היית פוחד מגייז :laugh:

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההפרדה מתוכננת ממילא לימים שבהם כמעט אין מבקרים, אז מה הבעיה בכלל, שכל אחד ימצא את הפינה שלו ולא ידבק לאחרים.

ובנוגע לחברה שמשתלטים על מעיינות, שמע, בסוף הרבה מהדתיים זה פשוט ערסים עם כיפה שחורה.

ככה שזה לא עניין של דת, זה פשוט עניין של כוח כבוד וכסף, כמו שאוהבים במגזר. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, arik100 כתב:

בתאכל'ס יש גם לזה פתרון, אבל זה תלוי מאד בנשים עצמן. רובן לא ירצו "להתעסק" עם זה.

שיתחילו לבקש רשות לצלם- אחת רוצה תמונה לשרשור "סרטונים ותמונות מצחיקות", אחת עבור קבוצת תמיכה לבעלי איבר קטן כדי להראות להן שלרוב המשתתפים אין ממה לחשוש, אחת רוצה לשלוח למגזין מדעי על מחלות מין לא מטופלות, אחת רוצה להפחיד את החברות שלה במסיבת שינה, אחת רוצה לשלוח תמונה ל"על בנים ועל בנות" ולשאול אם זה מה שנקרא פין או שמדובר על משהו חדש, אחת ששולפת מזלג וסכין ומבקשת לטעום, אחת שניגשת, נותנת לבחור טמפון ליד ומבקשת שיחזיק רגע בזמן שהיא רק מחליפה אותו לשנייה, אחת שמתחילה להצביע ולצחוק בהיסטריה ושולפת את המצלמה,  אחת שרוצה לשלוח תמונה למגזין רפואי שעוסק במומים מולדים, כמו שאמרתי- תלוי מאד בסוג הבחורה.

ואם החברה שלך תעשה רק שליש ממה שרשמתי פה, תתחתן איתה על המקום. שמעת אותי? על. המקום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מדי מילים.

אני יכול לאמר שלפחות שתי אקסיות היו עושות את הדבר המתבקש, מתפשטות גם, וסוגרות עניין.

לגבי הפקעה של שמורות טבע - אני נגד.

שמורת טבע זה מקום פתוח. זו לא בריכה ציבורית, זה משאב טבע פתוח ואי אפשר להתחיל לנהל אותו באופן פרטני, לפי צרכים דתיים. אפשר להחריג כמה מקומות שהם מנוהלים, מגודרים, וגם ככה הגישה אליהם לא חופשית (שמורת דן זה מקום שעולה בדעתי). אחרת, מי שרוצה שיתפשט. מדינה חופשית.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...