Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיר הפסיק להגיב באמצע נסיעה. עצרתי הרכב. וכעת הרכב גם לא מתניע! רנו לוגאן 2009

YUY121
שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הלך לי הגיר. רנו לוגאן 09.

שיפצתי אותו ב''גיר כאר-כפר קאסם''. אחרי שראיתי המון המלצות חיוביות.

לקחתי הרכב. נסעתי, לאחר 2 ק''מ , ביציאה מכפר קאסם, הגיר הפסיק להגיב. כאילו אני על ניוטראל. עצרתי בצד. כיביתי הרכב. ניסיתי להתניע שוב - לא מצליח..

קראתי למוסכניק, לקח הרכב אליו לטיפול.

אחרי 6 ימים אמר לי שתיקן וזה בסדר.

באתי, לקחתי, נסעתי עד כביש 4 צומת גהה, ו...התקלה הנ''ל קרתה שוב.

אני כעת תקוע.. המוסכניק אמר שמוכן להביא גרר שיחזיר הרכב ויבדוק מה קרה..

לפני שאני שוב מחזיר, בעודי ממתין כעת באמצע כביש 4..., אבקש לשמוע מכם חוות דעת! מה לדעתכם הבעיה? והאם זה אומר שהנ''ל לא אמין?

תודה!!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Trhtkf כתב:

רצית לחסוך, במקום ללכת למכון גירים אמיתי, וזאת התוצאה. הגיר זה המכלול הכי מורכב ברכב, אין אפשרות לאבחן מה הבעיה בלי קוד תקלה, בהצלחה!

מה לעשות כעת? לבקש כסף חזרה?(במידה ויסכים לתת) או שלתת לו צ'אנס נוסף? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Denisius כתב:

שיהיה לך בהצלחה לדרוש כסף בחזרה מהבני דודים. אתה כבר מחויב אז תתן לו עוד צ'אנס.

שיהיה בהצלחה עם  לדרוש כסף חזרה מעסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מה לעשות..

אני בכל זאת אכתוב איך היתה התקלה , שתנסו לבדוק ולחשוב - למה זה קרה - אם זה גיר או אולי תושבות:

1. כשנסעתי המוסך הביתה, אחרי 5 ק''מ, כשנכנסתי לכביש 4, הרכב התחיל לרעוד כל פעם שלחצתי על גז.
2. אחרי כמה דקות - הגיר הפסיק להגיב בכלל - כאילו זה על ניוטראל.
3. דרדרתי את הרכב לשוליים, כיביתי וניסיתי להדליק שוב - וזה לא נדלק.

נ.ב. בקשר לגביית כסף חזרה, אם לא יצליח גם הפעם.. - הוא נתן לי חשבונית מס, אוכל בהחלט לתבוע מבית משפט לתביעות קטנות החזר, בע''ה.

עריכה אחרונה על ידי YUY121
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, YUY121 כתב:

נראה מה לעשות..

אני בכל זאת אכתוב איך היתה התקלה , שתנסו לבדוק ולחשוב - למה זה קרה - אם זה גיר או אולי תושבות:

1. כשנסעתי המוסך הביתה, אחרי 5 ק''מ, כשנכנסתי לכביש 4, הרכב התחיל לרעוד כל פעם שלחצתי על גז.
2. אחרי כמה דקות - הגיר הפסיק להגיב בכלל - כאילו זה על ניוטראל.
3. דרדרתי את הרכב לשוליים, כיביתי וניסיתי להדליק שוב - וזה לא נדלק.

נ.ב. בקשר לגביית כסף חזרה, אם לא יצליח גם הפעם.. - הוא נתן לי חשבונית מס, אוכל בהחלט לתבוע מבית משפט לתביעות קטנות החזר, בע''ה.

זה לא תושבות בוודאות כי תושבות לא יכניסו לך את הגיר לניוטרל. 

גם אם תלך לתבוע זה תהליך שלוקח שנה וחצי + ולך תוכיח שהתיקון שלו לא פגע לך ושהוא לא באמת תיקן. זה לא כזה פשוט אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...