Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשלמדתי לפסיכומטרי, הייתי נוסע מהיישוב עד לבאר שבע וחזרה לקורס פסיכומטרי.

מפה לשם במשך כמה חודשים אני מסיע מישהי כל פעם הלוך חזור ואפילו פעם אחת לא הציעה כסף לדלק.

פעם אחת התעקשתי על זה שהיא תביא רכב, עשתה פרצוף שפשוט הבנתי שאין מה לעשות איתה.

חבל שלא התעקשתי יותר.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שסיפר לי שאבא שלו לא היה נותן להם לפתוח את המים של האסלה אחרי כל פיפי כי חבל על המים. רק שהמצב היה נראה רע.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, netanel1014 כתב:

יש לי חבר שסיפר לי שאבא שלו לא היה נותן להם לפתוח את המים של האסלה אחרי כל פיפי כי חבל על המים. רק שהמצב היה נראה רע.

If it’s yellow let it mellow, if it’s brown flush it down

• מצחיק 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שרושמים חבר בזמן הווה וסיפורי הזוועות שהם חווים ממנו, למה אתם עדיין חברים? 

שואל ברצינות. 

היה לי אחד כזה, היה.

אחרי שהוא ביקש "השתתפות על דלק" בגובה נסיעה עם מונית מכל אחד מהחברה שנסעו איתו ברכב, באותו ערב הוא קיבל תשלום ויחס של נהג מונית, אני חושב שהוא זוכר עד היום את טריקת הדלת כשהוא הוריד אותי בבית. 

למדתי את הלקח שלי וניתקתי קשר מאז אני מתרחק מאנשים כאלה. האנשים הכי גרועים לשמור איתם על קשר תמיד יודעים לקחת ולנצל ואף פעם לא יתנו או יעזרו. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי הדבר הכי חזק זה אלו שקונים בסופר באיזה 2,000 ש"ח  אבל בחיים לא ישלמו על שקיות...   "זה ענין של עקרון" 

תראה אותם יוצאים מהסופר עם 300 מוצרים על הידיים...

• מצחיק 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, traka64 כתב:

הכרתי מישהו שהיה נוסע בלילה בלי אורות כדי לשמור על המצבר.

המצבר החזיק 7 שנים ואז האוטו נגנב....

הוא בטח גם היה דוחף את האוטו בכבישים כדי לחסוך בדלק 😂

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוגה משתחררת מאימון בצאלים . כולם על האוטובוס ומחכים להשתחרר ולברוח.

חסר אחד שמוצאו פרסי .

איפה הוא ? החליט לנצל את הצבא למקלחת אחרונה ולא הפריע לו שכולם מתעכבים בגללו.

זוג חברים של גיסי וגיסתי הזמין אותם לארוחה בשבת .

במוצאי שבת פותח מחשבון ומגיש להם חשבון בכמה עליהם להשתתף

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, zvigolden כתב:

זוג חברים של גיסי וגיסתי הזמין אותם לארוחה בשבת .

במוצאי שבת פותח מחשבון ומגיש להם חשבון בכמה עליהם להשתתף

בבית שלהם או במסעדה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אשכח את זה שלפני כמה שנים כשמילצרתי, היו כמה חברים שהתחלקו במנה, ואז הם גם חילקו את החלק המשותף בחשבון לרמת האגורות.

כיום אני נתקל לא פעם באנשים שמגיעים אליי לחנות, מחנים רנגלר/לנד קרוזר/x1 חדשות על המדרכה, ואז מבקשים 20 שקל הנחה על האופניים הכי זולים שיש.

בדיוק כמו שנכתב כאן, קמצנות זו עוד הכנסה.

לפני 3 שעות, המהיר הזהיר כתב:

מבחינתי הדבר הכי חזק זה אלו שקונים בסופר באיזה 2,000 ש"ח  אבל בחיים לא ישלמו על שקיות...   "זה ענין של עקרון" 

תראה אותם יוצאים מהסופר עם 300 מוצרים על הידיים...

אני לא משתמש בשקיות שנים רבות, יש שקיות בד וסלים ברכב, מעמיס ישר מהעגלה לוקח 2 3 דקות ולט מזהם את הסביבה.

לפני 3 שעות, om2 כתב:

מכיר מישהו שהיה נוסע בחורף ביום בלי אורות כדי לשמור על הנורות.

לא שיש לו איזה משהו מיוחד.

נורה פשוטה

הזכרת לי שבשעת אחהצ מאוחרת הבהבתי פעם לנהג מונית שידליק אורות כי כבר החשיך יחסית.

הוא עצר לידי ברמזור ואמר "עוד לא צריך אל תדאג"

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יותר מדיי לתרום לשירשור הזה לצערי. הרוב המוחלט של הדוגמאות ממקום העבודה הקודם שלי. חלקם כבר סיפרתי פה. 

כן אוסיף: הדירה השכורה האחרונה שלי, התחילה להתפרק. טוב, ישנה מאד והכל, אבל עדיין- הטיח מהתקרה נפל עליי פעמיים (החצי הראשון נפל, הביאו מישהו שיסדר "את כל התקרה" בסוף סגרה איתו על רק חצי), לא תוקן אפילו בפעם השנייה. רטיבות באחד הקירות. אזור המקלחת היה ריק- לא מקלחון ולא כלום, אפילו לא שפה מוגבהת. בקיצור לא להיט. 

השוס הגיע בסיום החוזה- דרשה שאשלם לה עבור השיפוצים של הדירה (באיזור גובה צ'ק הביטחון).

הדירה אפילו לא בדיוק שלה. קומבינה עם מישהי מהמשפחה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Dimo כתב:

כל אלה שרושמים חבר בזמן הווה וסיפורי הזוועות שהם חווים ממנו, למה אתם עדיין חברים? 

כש"חבר" פונה אליי רק כשהוא צריך משהו, אני מהר מאוד מנתק איתו קשר.

עדיף להיות לבד מאשר להיות על תקן "חבר עם טנדר"/"חבר שמבין במחשבים"/"חבר שמסדר הנחות"/יו ניים איט

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוס בעבודה הקודמת היה שולח אותי ברגל חצי שעה לכיוון {אני שמחתי לעשות את הטיולים האלו} בכדי למשוך לו מעט כסף מהכספומט. הכספומט הקרוב היה של פועלים - היה 6 שקל עמלה והרחוק של מזרחי טפחות היה 1.2 שקל עמלת משיכת מזומן. שעת עבודה שלי -40 שקל.

• מצחיק 11

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...