Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי חברה שבכל פעם שאנחנו במסעדה, היא מחשבת את המחיר שהיא צריכה לשלם ומבקשת לגהץ באשראי בדיוק אותו. למשל 78 שח. אותי זה מחרפן תמיד אני אעגל במקרה הזה למשל ל80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מקרים :

היו לנו שכנים שהיו אוכלים את החמין של שבת עד יום רביעי ! העיקר לא לזרוק.

סבתא שלי שתחי' לא זורקת סלטים. מה שנשאר מהסלטים של שבת עובר לקופסא במקרר. לדוגמא אתה יכול לאכול מטבוחה שהיא מעורבבת עם מטבוחה שהכינו לפני שבועיים.

בבית של חברה שלי אישתי שוטפים כוסות חד פעמיות - ולא חסר להם כסף.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Blaz00r כתב:

יש לי חבר שבעל האש מביא סטייקים ב-200 שקל לקילו ויין מהמדף התחתון בסופר

זה אני דווקא יכול להבין

גם אני לא מבין כלום ביין, ומבחינתי ל99% מהיינות יש בערך את אותו טעם.

חוץ מזה היה איזה מקרה שעשו מבחן טעימה עיוורת, ויין ב5$ של מותג בית של סופר ניצח יינות יקרים, אז טעם לא בהכרח פונקציה של מחיר

https://kitchen.nine.com.au/drinks/can-we-taste-the-difference-between-cheap-and-expensive-champagne/29ce7cbf-af6e-4cde-8067-de905d0a2e30

לפני 5 דקות, DubelBoom כתב:

יש לי חברה שבכל פעם שאנחנו במסעדה, היא מחשבת את המחיר שהיא צריכה לשלם ומבקשת לגהץ באשראי בדיוק אותו. למשל 78 שח. אותי זה מחרפן תמיד אני אעגל במקרה הזה למשל ל80.

מה הבעיה עם זה?

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, netanel1014 כתב:

סבתא שלי שתחי' לא זורקת סלטים. מה שנשאר מהסלטים של שבת עובר לקופסא במקרר. לדוגמא אתה יכול לאכול מטבוחה שהיא מעורבבת עם מטבוחה שהכינו לפני שבועיים.

זה נקרא סלט פיבונצ'י.

הסלט של היום = הסלט של אתמול + הסלט של שלשום

אם זה עובד בחדרי אוכל של חברות הייטק למה שלא יעבוד לסבתא שלך?

• אהבתי 4
  • מצחיק 19
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, DubelBoom כתב:

זאת לא קמצנות לדעתי

• רעיון טוב! 1

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שעדיין השרשור לא הגיע להוא שכל אחד במדינה מכיר, שיש שמועות שהוא לא הולך עם ארנק או כרטיס אשראי (השמועה גם אומרת שאין לו), וחברים משלמים עליו בכל מקום.

• אהבתי 1
  • מצחיק 5
  • רעיון טוב! 1

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, netanel1014 כתב:

היו לנו שכנים שהיו אוכלים את החמין של שבת עד יום רביעי ! העיקר לא לזרוק

שמע, למה לזרוק אוכל לא מקולקל?

זו לא קמצנות, פשוט צריך לבשל כמויות קטנות יותר אם הם רוצים לגוון ולא לאכול את האוכל של שבת כל השבוע.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריקת אוכל לדעתי זה עיניין של חינוך מהבית. אוכל לא מקולקל לא

זורקים, ככה אמא חינכה מאז שאני ילד, כנ''ל כל אדם כולל ההורים שלי,

שעברו תקופות של רעב מעריכים את האוכל ולא זורקים. יש לי דוד בפנסיה

שכל בוקר מתעורר עם הנץ החמה כדי לחלק לחמניות שנשארו במאפיות, הכל

בהתנדבות.

הכרתי בחור ישראלי מזדמן כאשר טילתי במזרח. היינו נכנסים למסעדה מקומית לאכול

היה אומר שהוא לא רעב, וכל רגע אוכל לי מהצלחת (כביכול טועם LOL) אחרי שאכל לי

חצי מהמנה היה נזכר שהוא רעב ומזמין לו גם מנה😆

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנה שהתעקשה לכבות את נורת ה-25 וואט בשטח המשותף, גם כשהסברתי שאני חוזרת מעבודה ב-3 לפנות בוקר, וחשבון החשמל של הבנין כל כך נמוך, שהם מאחדים אותו לכל ארבעה חודשים, כי אחת לחודשיים הוא לא מגיע לסכום המינימלי לגביה.....

בסופו של דבר דפקתי לה בדלת, דחפתי לי שטר של 50 שקל ליד והודעתי לה שהנורה דולקת עכשיו שנה רצוף, גם ביום!

• אהבתי 3
  • מצחיק 8
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בהכנת אוכל מרוכזת לשבוע מראש, במיוחד בבתים בהם שני בני הזוג עובדים שעות ארוכות.

אין סיבה להכין סלט פיבונאצ'י, אם השיירים הותיקים תקינים דמים אותם בחזית ומחסלים קודם, ואת המנה הבאה מכינים בכנות מוקטנת בהתאמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, yossy כתב:

הכרתי בחור ישראלי מזדמן כאשר טילתי במזרח. היינו נכנסים למסעדה מקומית לאכול

היה אומר שהוא לא רעב, וכל רגע אוכל לי מהצלחת (כביכול טועם LOL) אחרי שאכל לי

חצי מהמנה היה נזכר שהוא רעב ומזמין לו גם מנה😆

קראו לבחור רועי במקרה?

היה לי חבר קמצן ברמה חולנית, אבל אפשרי לסבול אותו בחבורה גדולה, עשיתי טעות וטסתי איתו למזרח, הקמצנות הפכה לנצלנות, הבחור פשוט חי על חשבוני, כל פעם בתירוץ אחר, מדובר על חבר ילדות, שידע טוב מאוד שמצבו הפיננסי מצויין וסובל מעודפים כאשר אני הייתי דחוק, אחרי חודשיים כבר בערתי מעצבים, הייתי חייב להיות יבשת ממנו, ביטלתי את הטיול, טסתי חזרה וניתקתי קשר.

רק על הבחור הזה אני יכול למלא חצי מסך בסיפורים, אבל כל סיפור מעלה לי את הלחץ דם, למדתי לתפוס מרחק מאנשים שלא עושים לך טוב, והימים שלך הופכים לנפלאים.

הנה אחד על הבית,

כל החברה באים לבקר אותו, אין כלום, אפילו לא מים, אתה רוצה - שתה מהברז בשירותים, בקושי חמצן הוא סיפק, וגם זה רק כי זה בחינם, בגלל שהחברה מכירים את השריטה, כל אחד כבר מביא משהו איתו, אחד מביא בקבוק קולה, שלא נמות מצמא,

הערב מתקדם והחברה מתחילים להיות צמאים עד שאחד משתגע - איפה הקולה ינעל העולם?!? עושים סיבוב קצר - היא מאחורי הגב של הבחור, הוא בנה על זה שלא ישימו לב ואז יהיה לו קולה בבית כשנלך.

אם אני הייתי עושה דבר כזה והיו תופסים אותי, הייתי הולך לחצר, חופר קבר, שוכב, מכסה את עצמי בשמיכה מאדמה ולא יוצא לעולם מבושה, הבחור לא הניד עפעף, איך שהרעש עבר, עניינים כרגיל.

• מצחיק 12

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, הסיפורים שיש פה זה ברמת מחלת נפש כבר.
הקמצנות שאני מכיר קשורה בעיקר לעניניי אוכל, כנראה משהו של סובייטים - אצלנו במשפחה יסעו 40 קילומטר לאסוף זיתים/תמרים/תאנים/תות עץ מאיזה עץ בר נידח באמצע יהודה ושומרון, אם זה בחינם, למרות שלא חסר  בשביל לקנות בסופר, אבל כנראה פיתוי של משהו אכיל בחינם חזק מכדי להתגבר עליו :)

• אהבתי 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוכל חינם זה תמיד טוב.
אני עדיין חבר בקבוצת "אוכל חינם ברחבי הטכניון" בפייסבוק למרות שאני כבר כמה שנים טובות לא באזור אפילו.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...