Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ממיר קטליטי לחליפי כפעולת מנע לגניבה

tza
שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, המחליף כתב:

יש כאן שרשור מקביל על זה, באמפרזה שלוקחת אחד ל10 נהיה אחד ל 8-9

איך זה חמק ממני? אתה מתכוון לזה? אין שם איזכור לזה חוץ ממה שציטטתי אותך לעיל. אפשר קישור בבקשה?

לפני 4 שעות, tza כתב:

אבי אגזוזים

הכוונה כמובן לרוני אגזוזים. התבלבלתי עם השכן שלו אבי חלפים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הם כותבים שם שביחד עם הממיר גנבו להם את כל הסעפת עם שני חיישני החמצן/למדה. החיישן הקדמי יכול להשפיע על צריכת הדלק כשהוא לא תקין ולכן אני חושד שהחיישנים מפירוק שהם שמו לא תקינים. במיוחד שהרבה לא מחליפים את החיישנים כשהם מתקלקלים ונוסעים ככה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עוד ואני בהתלבטות:

מצד אחד הם גונבים את הסעפת עם שני החיישני חמצן וצריך גם שני חיישנים מקוריים מה שמייקר את הסיפור במקרה של גניבה ומעלה את כדאיות ההחלפה המוקדמת.

מצד שני הבנתי שהממירים החליפיים (של MagnaFlow) בעלי אורך חיים של שנתיים שלוש גג ובנוסף כנראה שזרימת הגזים בהם פחות טובה מהמקורי מה שמעלה את צריכת הדלק ומן הסתם פחות בריא למנוע.

אני בהתלבטות רצינית אם זה שווה את זה.

מה אומרים?

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם גונבים סעפת צריך לקנות גם סעפת מפירוק, לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באימפרזה בגלל מבנה הבוקסר יש שתי סעפות שיוצאות משני הצדדים ומתחברות למטה לפני הממיר. כדי לדגום את שני הצדדים החיישן הקדמי נמצא אחרי הסעפת  בחיבור לפני הממיר ולכן גם הוא נופל קרבן לגניבה.

בקיצור הם גונבים את הממיר עם הצנרת הסמוכה והחיישנים שעליה. הסעפת להבנתי לא נגנבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החשבון שלי הרכב שלך שווה כ8-9K, והממיר שווה 6K.

סתם זורק רעיון פרוע- תמכור את הממיר, ותנסה גם עוד כמה חלקים ואת מה שלא תצליח תמכור לברזלים- מאמין שתוכל להוציא מזה 12-13K

עם הסכום הזה תקנה לך איזה קורולה או מזדה 3 ישנה ויהיה לך רכב שלא רגיש לגניבות ממיר

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון לוי יצחק אכן 10k פחות כמה שקלים.

ממיר שווה 6k בשוק השחור. אני לא יכול לקבל עליו ככה. גם על שאר החלקים לא יותר מידי. תכלס הסכומים שלך אופטימיים מידי ואני ישאר בסוף עם הרבה פחות ביד

והאמת שחשבתי על זה אבל:

1. זה המון התעסקות וזמן שאין לי כ"כ.

2. השקעתי ברכב ישור קו רציני יותר ממה שהוא עלה לי, קשה לי להאמין שאמצא בתקציב הזה רכב מטופל מכנית כמו שלי.

3. אני אוהב את האוטו ונהנה לנהוג בו, לא מיציתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי, ה-MagnaFlow  זה הטובים. אין משהו כ"כ מעבר.

אם לא היה את הקטע של העליה בצריכת דלק שמצביע על פעולת מנוע פחות טובה הייתי רץ על זה.

לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, tza כתב:

אם לא היה את הקטע של העליה בצריכת דלק שמצביע על פעולת מנוע פחות טובה הייתי רץ על זה

תברר אולי אצלך זה לא יעלה משמעותית עקב חיישנים וכו'.

כפי שציינתי ברכבי מדגם סוזוקי בלנו צריכת הדלק וגם כושר הסחיבה היו מעולות ביותר גם בתחליפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20210622_161228.thumb.jpg.8c0dbaddbfa3b955f6d6ddc89a2adb80.jpg

שכן עם פריוס קיבל הצמדה של הדף הזה לשמשה...

אין ספק אנשים מאוד מאוד יצירתיים היום..

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, המחליף כתב:

תברר אולי אצלך זה לא יעלה משמעותית עקב חיישנים וכו'.

כפי שציינתי ברכבי מדגם סוזוקי בלנו צריכת הדלק וגם כושר הסחיבה היו מעולות ביותר גם בתחליפי.

האמת שאף אחד לא אמר שלאלה שעלתה הצריכה התקינו ממיר של MagnaFlow  שזאת חברה שמייצרת גם לרכבים ספורטיבים ממירים שבטח שלא פוגעים אלא גם משפרים. רק חושש מאורך החיים הקצר יחסית שלהם אבל סביר שבכל מקרה אני לא יחזיק את הרכב יותר משנתיים-שלוש.

אתה מתחיל לשכנע אותי..

לפני 23 דקות, איצי בר כתב:

20210622_161228.thumb.jpg.8c0dbaddbfa3b955f6d6ddc89a2adb80.jpg

שכן עם פריוס קיבל הצמדה של הדף הזה לשמשה...

אין ספק אנשים מאוד מאוד יצירתיים היום..

המקבילה המוטורית של למכור כליה😂

צחוק צחוק אבל חוץ מההתחלה הלא מדוייקת בגלל שחליפי אחרי שנתיים-שלוש בד"כ מתחיל לעשות בעיות, יש הרבה הגיון בזה.

ותודה על המודעה אני יצור איתו קשר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...