Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה prius 2008 כאשר המנוע נדלק נהיה רעש של טרקטור

מנשה 2019
מעבר לפיתרון נפתר ע"י WE988244,
שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע מעניין למרות ש2000₪ נשמע קצת ניצול אם על המקורי מקבלים 6000₪ וחליפי עולה כמה מאות פלוס עבודה.

נשמח שתביא את הטלפון שלהם.

תכלס זה פתרון מצויין אם הרבה בעלי הרכבים עם הפלדיום בממיר יחליפו לממיר חליפי זה יחסל את הגניבות כי יהיה קשה למצוא רכב עם ממיר מקורי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, WE988244 כתב:

אז ככה לאחי יש פריוס אני בעברי גם החזקתי פריוס

בממיר המקורי יש פלדיום השווי שלו סיבות ה6אלפש"ח

בחליפי אין את הפלדיום והם מזהים אותו מקילומטר והם לא גונבים אותו

לאחי לפני 3 שבועות הוא החנה את האוטו ליד אולם הוא יצא אחרי שעה לקחת משהו מהאוטו הוא ראה שני בני דודים מתחת לרכב הוא התחיל לשאוג הם נמלטו הם רק הספיקו לחתוך ולא לגנוב לו

יש היום חברה חמודים שבתמורה לזה שהם יתנו לך 2000 ש"ח הם מחליפים את הממיר המקורי לחליפי

הממיר החליפי עובר טסט והכל בסדר

המשטרה כבר המון זמן מנסה לאתר את גנבי הממיר אבל הבעיה שזה המון חברה שרוצים כסף קל ולאו בדווקא משהו מאורגן

מי שרוצה את המס' של ההוא שמחליף בתמורה לכסף שיכתוב ואני יבקש מאחי

תודה על תשובתך! עזרת לי מאוד!

היה לי 2 שאלות שענית עליהם:

1. האם החליפי עובר טסט

2. האם הגנבים מזהים שזה חליפי ולא גונבים גם אותו

(גם הבנתי סוף סוף למה הם מתלבשים דווקא על הפריוס דור 2, כי בממירים האחרים פשוט אין את החלק היקר)

הייתי מאוד שמח לקבל את המספר טלפון של זה שמחליף כי אני רוצה לפרסם כמה שיותר את הסיפור הזה ולתת פיתרון. דבר שני אולי אקנה דרכו את הממיר החליפי

תודה רבה מעריך מאוד!

יעדכן בהמשך את המחיר של הממיר החליפי עלות העבודה וכו'...

תודה רבה לכולם!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי עכשיו אצל רוני אגזוזים. עבודה 2500  + 425 מע"מ = 2925.

החליף לממיר קטליטי כפול חליפי (חדש) + חיישן חמצן אחד חדש, כולל עבודה + אחריות 6 חודשים.

הממיר בתקן יורו 5. 

אמר שהממיר מחזיק שנתיים עד שלוש.

לפי הידע שהבנתי עד כה, הסיבה שגונבים את הממירים דווקא בפריוס מגיעה מ3 גורמים:

1. בגלל שזה רכב שנועד להיות ידידותי לסביבה (ירוק) הכניסו יותר "פלדיום" כדי שיפחית עוד יותר את פליטת הגזים הרעילים מאשר במכונית רגילה.

2. הרכב היברידי, כך שהוא פחות משתמש במנוע הבנזין, וכך נפלט פחות גזים שהורסים את ה"פלדיום". כלומר הפלדיום נשמר במצב טוב.

3. הגישה אל הממיר נוחה.

שאלתי את רוני מדוע לא גונבים ממירים מדגמים חדישים יותר, הוא הסביר שככל שהממיר קרוב יותר למנוע הגזים חמים יותר, והממיר עובד יותר קשה וכך יש פחות זיהום אוויר. (זה מה שהבנתי...) כדי ליצור כמה שפחות זיהום אויר אז בדגמים החדשים הממיר כל כך קרוב למנוע, שאם יש תקלה בממיר צריך לפרק במשך שעות כדי להגיע אל החלק. זה פחות או יותר ההסבר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון לדעתי זה ירי. שום דבר לא מרתיע גנבים במיוחד לא את הבני דודים.

לפי התורה יש מושג שנקרא "גנב הבא במחתרת" - גנב שבא אלייך בלילה מותר להרוג אותו בגלל הסכנה שיש בדבר והיא שהוא יהרוג אותך כי "אתה מפריע לו". 

אין דבר יותר נכון מיזה. ברגע שהגנב הראשון שיגיע יקבל כדור ברגל או בבטן השני כבר יחשוש.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, netanel1014 כתב:

לפי התורה יש מושג שנקרא "גנב הבא במחתרת" - גנב שבא אלייך בלילה מותר להרוג אותו בגלל הסכנה שיש בדבר והיא שהוא יהרוג אותך כי "אתה מפריע לו". 

אין דבר יותר נכון מיזה. ברגע שהגנב הראשון שיגיע יקבל כדור ברגל או בבטן השני כבר יחשוש.

אל תהיה גיבור גדול.

אתה לא רוצה להתחלף עם אריה שיף,שהורשע היום בבית משפט בעבירת המתה בקלות דעת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני חושב שצריך להתיר לירות בגנב שפרץ לשטח פרטי כדי לפגוע או לגנוב, כולל כלי רכב.

רק כך תתחיל הרתעה, אחרת לא נראה מנוחה מהגנבים האלה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, colauti 9 כתב:

אל תהיה גיבור גדול.

אתה לא רוצה להתחלף עם אריה שיף,שהורשע היום בבית משפט בעבירת המתה בקלות דעת.

התכוונתי מה יהיה אם יהיה מותר לירות..תיהיה הרתעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, colauti 9 כתב:

תה לא רוצה להתחלף עם אריה שיף,שהורשע היום בבית משפט בעבירת המתה בקלות דעת.

כולנו אריה שיף!!!!!

לפני 12 שעות, netanel1014 כתב:

הרעיון שלך מצויין אך לדעתי במצב הנתון במדינה הוא בלתי ישים כל כך, ולכן צריך להפעיל את הראש ולחשוב.

שמעתי על פתרון שעשו במשטרה במקום שגנבו יום יום ממירים, הם פשוט עשו מארבים ליד הרכבים ה"מבוקשים" והפתיעו את הגנבים

וכן צריך פשוט לעצור אותם למאסרים ממושכים.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, המחליף כתב:

כולנו אריה שיף!!!!!.

אני מרחם על אדם כזה שבגיל מבוגר הולך לשבת שנים לא מעטות בכלא- לא חכם לקחת חוק לידיים בשום סיטואציה ולא רק בזו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, colauti 9 כתב:

אני מרחם על אדם כזה שבגיל מבוגר הולך לשבת שנים לא מעטות בכלא- לא חכם לקחת חוק לידיים בשום סיטואציה ולא רק בזו

לדעתי הנשיא חייב לחון אותו, ברור שעשה את זה מתוך לחץ ותדהמה,וגם כיוון לרגליים,  מה גם שרוב הפשיעה בנגב היא מהמגזר הבד**אי

ולכן חייבים הרתעה, גנב שיודע שיקבל כדור ברגל לא יתקרב לאזורים הללו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...