Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהשכרה

Dinor
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

הייתי היום אצל חברה, בפת ומצאתי שם רנו קליאו שנת 2016: עם 133 k ידנית expression pack מנוע 0.9 

מבחינת תקציב היא ממש מתאימה לי הבעיה היא הקמ והבעלויות הקודמות, מדובר בשני חברות השכרה, שזה ממש מלחיץ אותי. מילא אחת אבל שתיים זה קצת גורם לי לזוז בכיסא מה שנקרא.

אני מתכוון לקחת את הרכב בראשון למוסכניק שהוא חבר של המשפחה שיגיד לי את מצב הרכב. 

האם אני סתם מגזים בזה שמדובר ב2 בעלויות של חברת השכרה ? או שפשוט זה תלוי מצב מכאני של הרכב? 

על פניו הרכב מבחינה ויזואלית נראה מצוין אין מכות נראות לעין או שינויים בצבע, שריטות ממש קטנות שלא מובחנות. 

שוקל לקחת את הרכב למכון בדיקה בנוסף.

אשמח לדעת כיצד לפעול האם באמת לעשות את האקסטרה במכון בדיקה או לסמוך על המוסכניק שלי בלבד ? 

האם בכלל להתרחק מהרכב בגלל בעלות העבר שלו ? 

מה דעתכם באופן ככלי על הרכב ? תקלות ידועות ?

אשמח להצעות, דעות. 

תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי Dinor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ההבדל במחיר הרכישה בין רכב במצב דומה מאדם פרטי ששווה לך בכלל לשקול את זה ?

מ2013 +- זה אותו רכב.

ולכן גם שנה שנתיים ישן יותר לא הייתי פוסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...