Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם מחירי סיאט איביזה בארץ?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש רכבים סחירים יותר שנמכרים "מעל המחירון", או במילים אחרות מאבדים מערכם מעט יחסית כל שנה. זה שוק חופשי ואני מניח שיש כמה סיבות, מוצדקות יותר או פחות (דגם מוצלח? תופעת העדר?).

בסופו של דבר, מחירון לוי יצחק זה סתם מספר וממה שהתרשמתי יש דגמים/יצרנים ספציפיים שבמשך שנים לוי יצחק נותן להם מחירון מנותק לחלוטין מהשוק, כלפי מעלה או מטה.
ניתן לראות את זה בקלות במחירון יד 2 או בעזרת מעקב אחר מודעות עם תוסף HANDZ, ואם זה קורה לאותם דגמים במשך כמה שנים ואפילו דורות, זו לדעתי אינה טעות סטטיסטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.6.2021 בשעה 19:14, davemustaine87 כתב:

20-25 אלף הפרש זה רק לאנשים שלא מבינים מה זה ירידת ערך. 

כשאתה בוחר לשלם 10 אלף מעל המחירון בטווח המחירים הזה,  אתה בעצם "שרפת" את כול ההפרש בירידת ערך עתידית שיהיה לך לעומת רכב חדש. ואם איך לך איך לגייס 20 אלף שקל לטובת רכב חדש, בדיוק בשביל זה יש הלוואת בלון. 

זה לא באמת חישוב מסובך או הקרבה גדולה. לכן לא מבין את זה. 

יכול להיות, אבל המודעות נעלמות, לכן לא מסתדר לי. 

מצד שני כאשר יגיע זמנו להמכר סביר להניח שגם ימכר מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Super_T כתב:

בדיוק היום קראתי במוסף סוף השבוע של העיתון שהביאו איביזה עם מנוע 1.5 ליטר למכירה בארץ,

ממה שראיתי בקבוצה של סיאט המלאי כבר נמכר.

לפני 11 שעות, Super_T כתב:

לא סתם תוספת ציפוי נאנו וקילומטראז' נמוך שווים כסף במחירון.

קילומטראז' כן, ממתי תוספת ציפוי נאנו זה משהו שמשלמים עליו?

אגב המצב באיביזה עוד יחסית "נסבל", בדגמים מסוימים של סקודה יש אנשים שמבקשים 20% מעל המחירון (לא יודע אם מעל המשוקלל או ה"יבש").

חבר מהלימודים חיפש איביזה ו-208 בנות 3. אמר שלא מצא איביזה נורמלית בת 3 מתחת ל-70-75 אלף ש"ח והיחידה שהוא מצא בתקציב שלו (60) הייתה מרמת גימור רפרנס ובצבע שהוא לא רוצה ועם נתונים לא טובים.

את ה-208 שלו הוא קנה עוד עם אחריות, נשאר במסגרת התקציב וקיבל רכב עם נתונים טובים (יד ראשונה וכ-40 אלף ק"מ).

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, dorsht כתב:

ממה שראיתי בקבוצה של סיאט המלאי כבר נמכר.

מוזמן לבדוק בלוי יצחק, אני כמעט בטוח שראיתי שזה שווה תוספת 3% או משהו בסגנון. 

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת רק אתמול הסתכלתי אתמול על המחירון ולא ראיתי שום אזכור לציפוי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה קורה עם השוק של סוזוקי ג'ימיני.  מוכרים שם רכבים בני שנה פלוס.  במחיר יותר גבוה מחדש.  לא ידוע לי אם קיים בעיה במלאי של חדש מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Nemesis כתב:

מצד שני כאשר יגיע זמנו להמכר סביר להניח שגם ימכר מעל המחירון.

במקרה שלי שאני נוהג 30-35 אלף בשנה, אני בספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני מבין אותך לגמרי

חיפשתי איביזה fr נורמלית במשך חצי שנה ומודעות יורדות אחרי יומיים גג..

אגב בסוף קניתי פולו באותו התקציב ואני מבסוט על הבחירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל השוק ככה, לא משנה איזה רכב, למצוא רכב כיום על פי מחירון לוי יצחק/יד 2 זה נחשב מציאון. כשחיפשתי רכב שנת 2019 רוב מוחלט של הרכבים היו עם נתונים זוועה. זה היה נראה שאפילו את המינימום לא עשו בשביל לשמור על הרכב ועוד ביקשו 10 אלף שקל+ מעל המחירון. עם מודעות של "הדגם המפואר","שמור בקנאות","קמ מתחת לממוצע" וכו. שבפועל הדגם המפואר שלהם זה הרמת גימור הכי נמוכה שיש, והשמור בקנאות זה שהרכב לא עבר שטיפה מאז שנקנה וכמובן גם נסעו 20 אלף קמ בשנה(במקרה הטוב).

העדפתי להוציא קצת יותר כסף ולקנות חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה מחירון לרכב שמור או מתחת? רכב צרפתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dorsht כתב:

אולי לא באופן ישיר, כלומר שהמחירון מוסיף אחוזים על זה, אלא באופן עקיף במובן שאתה מקבל אוטו לכאורה שמור יותר, לעומת שאר הנבלות שמוכרים ביד 2.

שוק יד 2 פשוט מייאש, והגיוני שאלה ששומרים על הרכבים שלהם ידרשו וגם יקבלו יותר על הרכב שלהם מאשר אלה שלא. אלה ששטפו כל הזמן בשטיפומטים והרכב מלא שריטות (בלי קשר לכמה פעמים הבעלים לא ידע לצאת מהחניה אז כל הפגוש שלו דפוק, או שבחר לחנות את האוטו שלו היכן שנמצאים כל שאר הרכבים עם אלה שאוהבים להשתמש ברכב שלידם כמעצור לדלת שלהם, מבלי להצדיק את אלה שעושים זאת), או אלה שהפכו את פנים הרכב שלהם לרפת כשהכל מזוהם והריפודים קרועים לגמרי.

כשאתה רואה עד כמה המצב בשוק יד 2 גרוע, אתה מבין שאתה צריך לשלם יותר כדי לקבל משהו שמתקרב לנורמלי.

אישית, מכרתי רכבים באופן שהכי מתקרב לרכב מסוכנות, בטח ברמת הניקיון, וכעת אני מבין עד כמה המצב נדיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, רק מיאטה כתב:

תראו מה קורה עם השוק של סוזוקי ג'ימיני.  מוכרים שם רכבים בני שנה פלוס.  במחיר יותר גבוה מחדש.  לא ידוע לי אם קיים בעיה במלאי של חדש מהיבואן.

זה לא דומה. מדובר פה על רכב שהוא נישה בפני עצמה, שנמכר בכמויות מאוד קטנות. יענו, היצע מאוד קטן.

איביזות יש הרבה, ויש הרבה אלטרנטיבות טובות בסיגמנט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, OranKimhi כתב:

אצלי אישית המחירון הוא רק כדי לקבל אינדיקציה, אם תחפש איפה לא לצאת פרייאר תפספס מכוניות טובות.

לא יודע מה הולך במאזדה בשנתונים נמוכים לעומת רכב חדש, אבל במקרה של איביזה, אין לי פה מה לפספס. 

מצידי שהרכב יהיה עם 5 אלף קילומטר ב-3 שנים, אם אני צריך לשלם עליו 10 אלף מעל המחירון, אני כבר אקנה רכב חדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...