Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכב היברידי שהנצילות של הסוללה שלו פוחתת משמעותית\ סוללה מתה יכול להמשיך לתפקד כרגיל רק על מנוע הבנזין ?

oricoh
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוודאי שיש תלות!
לתפקוד רגיל ותקין של מערכת הנעה היברידית,הסוללה זקוקה שיהיה לך דלק למנועה שיטעין אותו,כנ"ל המנוע ICE זקוק למנוע עזר חשמלית לפעילות תקינה,וגם תוכנת ניהול מנוע מתוכנת בהתאם.

כאשר זה קורה תרגיש קרטוע,התנהגות מוזרה של מנוע,ירידה בביצועים,צריכת דלק מופרזת עד להשבתה/רכב תקוע.

אחרת כל ההיברידיות לא היו רצים לטפל בבעיות בסוללה,להחליף מודולים או את כל הסוללה,אם היה ממשיך לתפקד כרגיל,כאשר יש בעיות בסוללה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שיש ? באתר המכירות ביד ספיריט תראה הרבה פעמים שאין קונה לרכב היברידי ישן. מכירה פומבית ללא הצעות. אפילו לא סוחרי נבלות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, save כתב:

מי אמר שיש ? באתר המכירות ביד ספיריט תראה הרבה פעמים שאין קונה לרכב היברידי ישן. מכירה פומבית ללא הצעות.

למשל לקסוס ct200h, מחזיקות יפה מחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב משומש כרגע בן 10 שיתן לי שקט כמה שנים קדימה,

אחד הסינונים זה לא לחפש רכב היברידי, וזו בדיוק הסיבה שאני לא מוכן להתעסק עם סוללה שתעלה לי אובדן להלכה לרכב,

אך אני מאמין שבעתיד הקרוב או הרחוק יהיה כבר פתרון זול יותר, כי כרגע באמת זה לא שווה את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים היתה לי טויוטה אוריס 11',

ביום אחד הסוללה הלכה לעולמה, למרות זאת הצלחתי לסוע מהצפון עד לאזור המרכז.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Mr.Hybrid כתב:

לפני כמה שנים היתה לי טויוטה אוריס 11',

ביום אחד הסוללה הלכה לעולמה, למרות זאת הצלחתי לסוע מהצפון עד לאזור המרכז.

אין ויכוח,רכבי טויוטה/לקסוס יותר סלחנים,יתנו לך להמשיך לנסוע,אבל צריכת דלק מופרזת (אז מה הפוינטה להחזיק רכב היברידי אם צריכת דלק לא חשובה),חוסר כח או התנהגות מוזרה,לכל זה קשה לקרוא "רכב יכול להמשיך לתפקד כרגיל רק על מנוע הבנזין" כמו שהפות"ש שאל.

אחרי שסיימת את הנסיע,המשכת להתעלם שהסוללה שלך R.I.P ? למחרת המשכת לנסוע כאילו לא קרה כלום ?

בארץ יש לא מעט מקומות שמחליפים מודולים,יש חשיבות איזה דור הפריוס/אוריס,רובם חובבנים ראיתי איך הם עושים את הבדיקות ועם איזה מכשור,הרבה זה בטוח לא יחזיק מעמד.

ברגע שיפתח החסם של אפשרות ליבוא חופשי של כל מודול לכל סוג רכב (מה שניתן להחליף כמובן,אצל מרצדס זה כמו כספת),כי נכון להיום המחירים דרך יבואנים רשמיים זה פשוט שערוריה,אז לא יהיה שום בעיה לתקן,כמו בחו"ל שממש זול לתחזק מנועים היברידיים בני 10+ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...