Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק עבור גולשי קארספורום - רביעיית צמיגי FALKEN ב 1099 ש"ח +חבילת שירות

CheckUp
שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא מדויק.  העיקר מסתתר בפרטים , ובריחוף.

מה שכתוב על "כיסוי נזק לצמיג" אם באמת מתעמקים זה "הטבה ייחודית המבטיחה את החלפת הצמיג הניזוק בצמיג חדש, בהשתתפות עצמית בלבד, על פי פרו רטה".

הדגשתי את מה שמעניין ושמקטין את ההתלהבות.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמען ההגינות, נאמר שזה בעברית השתתפות עצמית לפי מה שהשתמשת. 

כמה ניצלת מהצמיג - ככה שילמת. 

לא זוכר שראיתי התייחסות כזו מהפנצ'ריות ה'זולות'. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה חיובי מאוד. ביטוח נזק פרו ראטה זה מאוד הגון כאשר מדובר על צמיג.

המוצר של צ'ק אפ לא זול אבל הייתי שמח לנסות מקום עם חוויית שירות אחרת בתחום.

אשמח אם ייפתח סניף צפוני.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי לרבעיית פלקן 215/45/18(מידה לא קטנה)ב1400 שח למזומן. 

טריים שנת 2020 כולל הרכבה ואיזון כמובן. 

הכי בעד הטבות לקהילה מסויימת,אבל זה לא מבצע. 

יש את המידות הקטנות ב900 שח אצל חברינו ביפו בלי הנחות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ביקרתי עכשיו בסניף בבילו. רכשתי לאחר שהזמנתי אתמול 4 צמיגים במידה לא נפוצה של 185/55/16. מחיר המבצע הוא הנמוך ביותר שמצאתי בכל הארץ למידה הזו ולדגם 310 החדש. גם 914 לא ניתן למצוא במחיר הזה למידות האלו. 

קיבלתי 4 צמיגים טריים מ2021 ושירות מעולה. 

תודה לסולי מסניף בילו. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ כדי להביע את אכזבתי מהתמחור של צ'קאפ...

לא התפניתי להחלפה באותה תקופה ורק עכשיו החלפתי את הצמיגים. עשיתי סקר שוק על רביעיית פאלקן ופניתי גם לצ'קאפ לקבלת הצעת מחיר. בצ'קאפ (לאחר כמה וכמה ניסיונות להשיג מישהו בטלפון) קיבלתי את ההצעה הכי יקרה - 1380 ש"ח. זה במסגרת המבצע הנוכחי - צמיג רביעי חינם (חרטא).

בפנצ'ריה הקרובה לבית (עיר קטנה, פנצ'ריה לא בשום רשת) קיבלתי מחיר של 1250. בטיירס4יו יש כמה שמוכרים ב-1008 באיזור שלי. ובפנצ'ריה אחרת, שמוכרת כאחת הזולות, קיבלתי מחיר של 1000 ש"ח ושם התקנתי.

כמובן שהמחיר כולל הכל וקיבלתי סט טרי מייצור 2021. כל זה בלי מבצעים מיוחדים, טובות, או לחישת מילות קוד בליל ירח מלא.

הפרש של 380 ש"ח (או 38%) זה הפרש עצום! ועם כל הכבוד לחבילת השירות (אם יש כזה) זה לא הפרש סביר.

און א סייד נוט - למה לעזאזל כל כך קשה לקבל הצעות מחיר לצמיגים? אצל כולם! (חוץ מהבודדים שמפרסמים בטיירס4יו). 😡

למה התחום הזה לא התקדם למאה ה21 וצריך לנסות להשיג מישהו בטלפון (שבד"כ אף אחד לא עונה בו) שיבדוק ויחזור אליך (או שלא)?😡

אולי לפחות בתחום הזה צ'קאפ יכולים להראות שירותיות (ושקיפות) ולפרסם מחירים באתר.  במקום מבצעים שלא אומרים כלום, כמו הרביעי חינם (אבל השלושה הראשונים ב185%) או השני בהנחה (אבל הראשון ב-250%).

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את אוטו טייר ותראה מה זה שירות .

אלי חזרו תוך כמה דקות מרגע השארת פרטים , והצמיגים (מישלין פרימאסי 4) סופקו תוך יום לפנצ'ריה שרציתי , טריים ובמחיר תחרותי 

מה צריך יותר מזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, A_lex כתב:

קיבלתי את ההצעה הכי יקרה - 1380 ש"ח. זה במסגרת המבצע הנוכחי - צמיג רביעי חינם

לאיזו מידה הם מתמחרים פאלקן במחיר של 460 ליחידה? (מה שכתבת חלקיי 3). נשמע לי מוגזם אחרי שציינת שמצאת ב- 250 ליחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.9.2021 בשעה 16:29, zvigolden כתב:

תנסה את אוטו טייר ותראה מה זה שירות .

אלי חזרו תוך כמה דקות מרגע השארת פרטים , והצמיגים (מישלין פרימאסי 4) סופקו תוך יום לפנצ'ריה שרציתי , טריים ובמחיר תחרותי 

מה צריך יותר מזה ?

למה עדיין צריך את המשחק הזה של "תשאיר פרטים ונחזור אליך תוך ∞ ימי עסקים"?

למה אי אפשר להזמין אונליין ולהגיע להרכיב (כמו שעשיתי באוטו דיפו)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משחק, זה עניין של תקציב.

מערכת סליקה אונליין עולה כסף והרבה חברות לא מוכנות להשקיע בזה 

לאוטו דיפו יש את המשאבים והרצון לעבוד בצורה כזו, כנראה שלאוטו טייר - לא.

ברור שזה פחות שירותי ונוח אבל אני מניח שאם הם היו חושבים שזה משתלם להם או/ו מעלה להם את המכירות, הם היו עושים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון באוטו טייר הוא שאתה מדבר עם בן אדם תוך דקות ויכול להתייעץ ולברר פרטים למשל טריות הצמיג מה שבאוטו דיפו לא ניתן או למשל חלופות אחרות לצמיג שרצית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2021 בשעה 14:35, CheckUp כתב:

אנחנו באמת מנסים לייצר חווית לקוח שונה מהמוכר בענף

אני מאמין לכם שאתם מנסים לעשות זאת

עצה שלי, בתור לקוח הקצה:

תעיפו מהלקסיקון שלכם את "השני ב60%, הרביעי חינם, השלישי 34% הנחה"

הנחה ווירטואלית על מחירון צמיגים פיקטיבי שאף אחד לא מכיר חוץ מהיבואנים / צמיגאים, ואין צמיג אחד בארץ שנמכר על פי המחירון הזה, מראש אומר לי - מסבנים אותך פה, אדון ישראל ישראלי היקר, ניפחנו את המחיר ונתנו הנחה כי אנחנו יודעים שעמישראל אוהב את זה.

דברו בערך נומינלי בלבד

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...