Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכב שהיה בליסינג, הוא רכב שעדיף לוותר עליו?

מתלבט 100
שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

אני מעוניין לקנות רכב משומש. האם רכב שהיה בליסינג, הוא רכב שלא מומלץ לקנייה באופן גורף?

או שיש רכבים שהיו בליסינג, שהם כן ראויים לקנייה? האם במצב כזה יש דברים חשובים שצריך לבדוק?

המון תודה

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מליסינג הוא רכב שטופל אצל החברה בקפידה. השאלה היא אם הרכב נמצא למכירה כבר הרבה זמן, כי אם כן מומלץ לעשות בדיקה יותר לעומק. זה גם בסיס טוב לקנייה כי הרבה אנשים פוחדים מרכבי ליסינג לשעבר (מה שלדעתי ממש לא מוצדק), וכך יש מבחר יפה בשוק. יש לנו גולף מ - 2016 שהייתה בליסינג עם בעלים אחד. קצת התחרעו על הרכב אז יש לו קילומטראז, אבל חוץ מקצת נזק קוסמטי כגון סריטות ואולי חלקי פלסטיק קטנים שחסרים, הוא עושה את העבודה מצוין. לסיכום, עניין הליסינג לא צריך להטריד אותך יותר מדי וכדאי לך להסתכל על הרכב יותר מאשר מאיפה הוא בא.

• רעיון טוב! 1

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
הי חברים,

אני מעוניין לקנות רכב משומש. האם רכב שהיה בליסינג, הוא רכב שלא מומלץ לקנייה באופן גורף?
או שיש רכבים שהיו בליסינג, שהם כן ראויים לקנייה? האם במצב כזה יש דברים חשובים שצריך לבדוק?

המון תודה
איתי
מוזמן לקרא את הפוסט שלי בנושא רכישת רכב מליסינג, ואז תדע לכל הפחות אילו שאלות צריך לשאול .

https://www.facebook.com/10169...1711940/posts/149852573562448/

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Turbo_LAG כתב:

רכב מליסינג הוא רכב שטופל אצל החברה בקפידה. השאלה היא אם הרכב נמצא למכירה כבר הרבה זמן, כי אם כן מומלץ לעשות בדיקה יותר לעומק. זה גם בסיס טוב לקנייה כי הרבה אנשים פוחדים מרכבי ליסינג לשעבר (מה שלדעתי ממש לא מוצדק), וכך יש מבחר יפה בשוק. יש לנו גולף מ - 2016 שהייתה בליסינג עם בעלים אחד. קצת התחרעו על הרכב אז יש לו קילומטראז, אבל חוץ מקצת נזק קוסמטי כגון סריטות ואולי חלקי פלסטיק קטנים שחסרים, הוא עושה את העבודה מצוין. לסיכום, עניין הליסינג לא צריך להטריד אותך יותר מדי וכדאי לך להסתכל על הרכב יותר מאשר מאיפה הוא בא.

עבדת בחברת ליסינג ? מהיכן הידע הזה שרכב מליסינג טופל בקפידה ?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה מתוך ניסיון של המשפחה שלי עם רכבי ליסינג. החברה מחוייבת לטפל ברכב כמו שצריך במטרה לספק את הלקוח, לכן הרכבים מטופלים כמו שצריך לפחות עד שהם מסיימים את שירותם בתור רכבי ליסינג. אם הייתי טועה הניסיון שלנו היה בהתאם. כפי שציינתי בתגובה הקודמת, כשקונים רכב מליסינג הסיפור עלול להיות אחר, לכן גם המלצתי לעשות בדיקה לעומק.

• מצחיק 2

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח מטפלים אך ורק בחלפים סינים. שמן הכי זול. פילטרים חלופי אך ורק סינים. טיפול 15 עושים ב-20 או 30 בקטנה. זה מניסיון שלי על רכב שהיה ברשותי 3 שנים. צמיגים אך ורק סיני.

אתה חדש בפורום ברוך הבא. כנראה אתה לא מבין מספיק במכוניות.

אנשים גם אונסים את המכוניות האלה בלאי גבוה.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול מי שאני מכיר שרכש רכב מחברת מליסינג היה מרוצה, רכבים שגילו אמינות טובה.

לגבו טיפולים, ניתן לבקש היסטורית טיפולים לוודא שטופלו בזמן.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב חברה אני ממש לא קורע אותו ומגיעים לעשות טיפולים בדיוק בזמן, מי שיקנה את האוטו שלי יהיה מרוצה מאוד.

אף פעם לא תדע מה עבר על הרכב אם זה ליסינג או אם זה פרטי, מה שחשוב זה מצב הרכב, תעשה בדיקה וזהו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה עניין של מחיר. יש סיבה לכך שבמחירון לוי יצחק יש לרכב יוצא ליסינג הפחתה בסדר גודל של 20% (ועל זה להוסיף הפחתת נסועה, שיכולה להיות גבוהה ביוצא ליסינג).

מבחינת טיפולים, הניסיון שלי עם 3 רכבי ליסינג (מאותה חברה) היה מעורב - היו שטופלו במוסכים מרשת היבואן, היו שבמוסך מורשה שאינו מרשת היבואן. אני לא יכול להעיד על טיב חלקי החילוף, חוץ מארוע אחד של קמצנות שבסופו של דבר עלתה לחברת הליסינג ביוקר - שימוש בצלחות ורפידות בילום חלופיות שהוחלפו פעמיים עד שבסופו של דבר הופניתי למוסך מרשת היבואן והותקנו מקוריות.

מצד שני, אני מכיר אנשים שנסעו ברכב יוצא ליסינג שנים רבות והיו מרוצים.

יש בנעוצים בראש הפורום כמה שרשורים עם הרב העצות טובות לבחירת רכב ובדיקתו. קרא אותם ותחכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו.
זה גם תלוי המון בציפיות שלך אל מול מצב הרכב; יש כאלה שאם התחרעו להם על האוטו וחסרים כמה פלסטיקים ["לא נורא, חוץ מזה הוא עושה את העבודה"] הכל בסדר, ויש כאלה שלא מוכנים לקבל אוטו ליסינג בן 3 שכבר חסרים בו חלקים.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד תלוי. 

באופן כללי לדעתי לא. מהסיבה הפשוטה, שאת ההנחה שאתה מקבל בליסינג ,אתה תגלגל אותה הלאה כשאתה תמכור את הרכב. אז ההפרש נשאר אותו דבר פחות או יותר, ומצד שני אתה נוהג ברכב שלא נהגו בו הכי בעדינות וטיפלו בו במינימום האפשרי. 

אבל כמובן יש המון יוצאי דופן :

-אין הרבה פרטיים שמוכרים את הרכב שאתה מעוניין בו. 

-מצאת רכב ליסינג שלא נהגו בו הרבה וחברת הליסינג משקללת את ההנחה במחיר. 

- רכב ליסינג שאתה נהגת בו/מכיר את מי שנהג בו. 

- נוסע מעט ומחזיק ברכב שנים רבות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Turbo_LAG כתב:

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו,

ליסינג זה עדיין לא השכרה, 

בכל מקרה אני בדקתי רכב לא מזמן פרטי לגמרי 2015, יד ראשונה עם 22000 ק"מ, אך האדון חושב שטיפול כל שנה זה לעבוד על הלקוחות, לכן הרכב עבר אתלו טיפול אחד כל חיו לפני שנתיים כאשר היה על 15000 ק"מ, רכב כזה הייתם קונים?

פרטי לגמרי וטופל כמו שאדיוט יודע לטפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, oriu כתב:

מוזמן לקרא את הפוסט שלי בנושא רכישת רכב מליסינג, ואז תדע לכל הפחות אילו שאלות צריך לשאול .

https://www.facebook.com/10169...1711940/posts/149852573562448/

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את זה מקרוב ולכן לא הייתי נוגע ברכבים מליסינג,בעיקר בגלל שרמת התחזוקה נמוכה מאד ,יש גם אחת ל - ,רכבים מנהגים רגועים וכאלה שבקושי נסעו,אבל זה נדיר,וגם אותם תחזקו תחזוקת שבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...