Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איש מכירות בסוכנות יבואן אמר לי שאין משמעות לנתון תאוצה מ 0 ל 100. הוא צודק או מחרטט אותי?

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, אופיר36 כתב:

סתם שאלה, אם כבר פתחת את הנושא - איפה ממוקמות אלפא רומיאו מיטו ו  ג'ולייטה?  הן נחשבות רכב ספורטיבי? 

זאת פנטזיה ישנה ואני מודה שיש לי פיתוי לוותר על סופר מיני חדש ולקנות באותו מחיר מיטו או ג'ולייטה שנת 2019......

גרסאות הקצה שלהן אפשר לומר שכן, הגרסאות הרגילות הן ממש לא ספורטיביות-  אפשר לומר שהן האצים מהנים לנהיגה

לפני 10 דקות, אופיר36 כתב:

סתם שאלה, אם כבר פתחת את הנושא - איפה ממוקמות אלפא רומיאו מיטו ו  ג'ולייטה?  הן נחשבות רכב ספורטיבי? 

זאת פנטזיה ישנה ואני מודה שיש לי פיתוי לוותר על סופר מיני חדש ולקנות באותו מחיר מיטו או ג'ולייטה שנת 2019......

גרסאות הקצה שלהן אפשר לומר שכן, הגרסאות הרגילות הן ממש לא ספורטיביות-  אפשר לומר שהן האצים מהנות לנהיגה

• רעיון טוב! 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

התשובה הקצרה היא שאם זה 'גרסה של' או שיש גרסה לא ספורטיבית, זה נכנס תחת "ספורטיבי". אם כל הגרסאות של האוטו הן מוכוונות ביצועים/התנהגות, האוטו הזה נכנס תחת ההגדרה "רכב ספורט". 

אבל שוב, זה סתם סמנטיקה וקטנוניות של פלצנים. בפועל יכול להיות רכב ספורטיבי שיותר טוב בכל פרמטר ספורטיבי מרכב ספורט. עכשיו תנסה להגיד את זה 3 פעמים מהר :LOL:

רכב ספורטיבי שיכול להיות יותר טוב מרכב ספורט.....למה תמיד הדברים צריכים להיות מסובכים?  חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, פבל כתב:

רכב ספורט זה סובארו BRZ, טויוטה סופרה, אסטון מרטין DB11, פורשה קאיימן או 911 וכו'. או במילים אחרות - זה רכב שנועד קודם כל לביצועים והתנהגות.

פולו GTI היא רכב ספורטיבי - כלומר רכב רגיל שעבר הסבה לטובת שיפור הביצועים וההתנהגות, הוא נמצא יחד עם 208GTI, לאון קופרה, מגאן RS, אאודי RS7 ולמבורגיני אורוס. 

אני יודע שזאת פלצנות וקטנוניות משהו היסטרי, אבל היי, בשביל זה (כאילו... חלקית לפחות) אנחנו פה ולא בקבוצה בפייסבוק.

האמת שהאסטון יותר GT מאשר רכב ספורט,בכל מקרה פתחת פתח לדקויות שבחלק מהמקרים אפשר לתרגם אותם לכאן או לכאן,לפחות מבחינת יכולות חלק מהרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ronrcz כתב:

האמת שהאסטון יותר GT מאשר רכב ספורט

נכון, צודק. ה"ספורט" שלהם זה הוואנטאג'. אני לעולם לא אפסיק להתבלבל בליינאפ שלהם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, פבל כתב:

נכון, צודק. ה"ספורט" שלהם זה הוואנטאג'. אני לעולם לא אפסיק להתבלבל בליינאפ שלהם.

או הוולקן, מה שאני לא הצלחתי כל כך להבין זה איפה הויקטור נופלת בספקטרום הזה- היא ספורט או GT🤨

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...