Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט סוניק RS 14' - בריחת אוויר מהמנוע

Mr 44
שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, רציתי לבקש המלצה למוסך שיש בו את הכלים המתאימים לבדיקת של בריחת לחץ אוויר מסעפת היניקה. הבנתי שיש כל מיני שיטות לבדיקה, כמו מכונת עשן לדוג'.

*איזור השפלה/דרום/מרכז. (אני מאשדוד). 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

אתה יכול לפרט מעט יותר מה הבעייה? , קוד תקלה אם יש, סימפתום ? - 

בריחת לחץ אוויר מהסעפת יניקה זו אבחנה או תהייה?

וכן בדיקת עשן היא המקובלת לאישוש או שלילה לאטימות מע כל שהיא.

חיים יוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה בשמו - יש לו קוד P0299 לסרוגין, בנסיעה עם חלון שומעים רעש של אוויר בורח בבירור בלחיצה נדיבה על הגז.

במוסך כללי בבחינה ויזואלית לא הצליחו לאתר את מקור הדליפה (אין ברשותם את הכלים הנדרשים לבדיקה) ולכן הוא זקוק להמלצה למקום שיכול לבצע בדיקת עשן / לחץ למערכת היניקה ואיתור מקור הדליפה באזורו :)

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, חיים יוד כתב:

שלום לך.

אתה יכול לפרט מעט יותר מה הבעייה? , קוד תקלה אם יש, סימפתום ? - 

בריחת לחץ אוויר מהסעפת יניקה זו אבחנה או תהייה?

וכן בדיקת עשן היא המקובלת לאישוש או שלילה לאטימות מע כל שהיא.

חיים יוד.

שלום חיים, תודה על התגובה בדיוק כמו -dalet11 כתב הבריחה של האוויר נשמעת בוודאות בלחיצה על הגז. מכונאי שנסע על הרכב שמע ואישר את מה שכתבתי אבל אין לו את הכלים לבדיקה ככה שאין לי מושג מהיכן הבריחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

האמת גם ללא מכונת עשן אפשר לזהות במעגל הפשוט הזה עם בדיקת STALL TEST ומכונאי מיומן , אין הרבה מקומות והכל נגיש אני יכול לנחש אבל מעדיף שלא .

בדיקת עשן 5 דקות ויש לך אבחנה.

האם התקלה קבועה -  מייד נדלקת הנורה - UNDER BOOST ?או שזה מידי פעם (לא קבוע אלה רנדומלי)?

האם במצב סרק מפות הדלק עולות כלפי מעלה בנתונים? (אם אתה יודע להגיד)

לא מעמין שאין באזור מגורך מוסך שלא מסוגל להתמודד עם התקלה שהיא די פשוטה לאבחון אולי תכנס למורשה ובקש הצעת מחיר לתיקון ,תתפלא בסוף זה לא יותר יקר ממוסך כללי וחלפים אם צריך יעלו אותו מחיר כי אין תחליפי.

בברכה

חיים יוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, חיים יוד כתב:

שלום לך.

האמת גם ללא מכונת עשן אפשר לזהות במעגל הפשוט הזה עם בדיקת STALL TEST ומכונאי מיומן , אין הרבה מקומות והכל נגיש אני יכול לנחש אבל מעדיף שלא .

בדיקת עשן 5 דקות ויש לך אבחנה.

האם התקלה קבועה -  מייד נדלקת הנורה - UNDER BOOST ?או שזה מידי פעם (לא קבוע אלה רנדומלי)?

האם במצב סרק מפות הדלק עולות כלפי מעלה בנתונים? (אם אתה יודע להגיד)

לא מעמין שאין באזור מגורך מוסך שלא מסוגל להתמודד עם התקלה שהיא די פשוטה לאבחון אולי תכנס למורשה ובקש הצעת מחיר לתיקון ,תתפלא בסוף זה לא יותר יקר ממוסך כללי וחלפים אם צריך יעלו אותו מחיר כי אין תחליפי.

בברכה

חיים יוד.

שבת שלום, ביררתי עם UMI אשדוד מוסך שברולט ויש להם את הכלים המתאימים. נאמר לי שבדיקה זו תעלה לי 300 שקל. לא מצאתי מוסך באיזור שלי שיש לו את הכלים המתאימים עדיין. בכל מקרה כנראה שאלך למורשה רק לבדיקה ואבקש הצעת מחיר לתיקון. בנוגע לצריכת דלק - לא השתנתה בכלל, אבל אני נוסע הרבה יותר לאט ללא כל מאמץ מיותר לרכב ונסיעות קצרות כך שקשה לי להעריך.

קוד תקלה לא קפץ לי חוץ מפעם אחת בעליות מכתש רמון עם מזגן ורכב עמוס (שם בעצם החלה התקלה). אך מאז אני שומע בריחה רצינית מאוד של אווויר מהמנוע ואנדר בוסט מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותו הרכב ולפי מה שהבנתי בפורום בחול יש 2 סדרות ייצור של הרכב הנ״ל.

סדרה אחת עם כל מיני בעיות כמו בטורבו בכאלה וסדרה אחת פחות בעייתית. לפי מה שהסברת אני חושב שזה בריחת אוויר מהאטם של הסעפת או איזושהי בעיה בטורבו. אם אתה טוען שאתה שומע בריחת אוויר הייתי הולך על האופציה של האטם יש בדיקה פשוט שאתה יכול לעשות וזה לרסס ספרי לניקוי קרבורטור על האזור של האטם ולראות אם האוטו מקרטע לשניה את הבדיקה הזו עשיתי לרכב של חברה שלי בגטה 2009 ומצאתי את הבריחה שהייתה מהאטם בסעפת יניקה. אצלה ספציפית שמעתי גם רעש חזק של אוויר ושהייתי אצל מוסכניק ואמרתי לו על הבעיה הוא טען שזה הרעש של המנוע ואני כמובן לא הסכמתי איתו והלכתי לבדוק בעצמי שפכתי כמה טיפות של מים על האיזור של האטם והוא כמובן בלע אותם. בטח שאם אתה בלי ניסיון ממליץ לך ללכת למישהו שמבין ושנודע מה לעשות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Hanan Bellis כתב:

יש לי את אותו הרכב ולפי מה שהבנתי בפורום בחול יש 2 סדרות ייצור של הרכב הנ״ל.

סדרה אחת עם כל מיני בעיות כמו בטורבו בכאלה וסדרה אחת פחות בעייתית. לפי מה שהסברת אני חושב שזה בריחת אוויר מהאטם של הסעפת או איזושהי בעיה בטורבו. אם אתה טוען שאתה שומע בריחת אוויר הייתי הולך על האופציה של האטם יש בדיקה פשוט שאתה יכול לעשות וזה לרסס ספרי לניקוי קרבורטור על האזור של האטם ולראות אם האוטו מקרטע לשניה את הבדיקה הזו עשיתי לרכב של חברה שלי בגטה 2009 ומצאתי את הבריחה שהייתה מהאטם בסעפת יניקה. אצלה ספציפית שמעתי גם רעש חזק של אוויר ושהייתי אצל מוסכניק ואמרתי לו על הבעיה הוא טען שזה הרעש של המנוע ואני כמובן לא הסכמתי איתו והלכתי לבדוק בעצמי שפכתי כמה טיפות של מים על האיזור של האטם והוא כמובן בלע אותם. בטח שאם אתה בלי ניסיון ממליץ לך ללכת למישהו שמבין ושנודע מה לעשות.

בהצלחה

אשמח להכוונה באיזה אטם מדובר והיכן זה נמצא במנוע.

אני מתקשה להאמין שמדובר בטורבו, הטורבו חגג 45 אלף קילומטר לא מזמן. 

בכל מקרה אני ככל הנראה אבדוק את זה במוסך מורשה עם מכונת עשן. אני דיי בטוח שיש בריחה איפה שהוא במערכת. 

עד עכדיו ללא הצלחה למצוא מוסך זול יותר לבדיקה הזו באיזור שלי.

תודה על התגובות חברים, אשמח להמלצות והכוונה במידה ויש.

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין או לא אני ראיתי מכונאי שמעשן סיגר ופולט את כל העשן לתוך הצינור של היניקה ורואה מאיפה העשן יוצא .

אפשרי גם עם ספריי קרבורטור (נסה ככל שתוכל כשהרכב עדיין קר כדי שלא יתלקח). 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2021 בשעה 09:52, netanel1014 כתב:

תאמין או לא אני ראיתי מכונאי שמעשן סיגר ופולט את כל העשן לתוך הצינור של היניקה ורואה מאיפה העשן יוצא .

אפשרי גם עם ספריי קרבורטור (נסה ככל שתוכל כשהרכב עדיין קר כדי שלא יתלקח). 

אשמח להכוונה באיזה צינור מדובר? רצוי אפילו תמונה. תודה רבה 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2021 בשעה 20:49, Mr 44 כתב:

אשמח להכוונה באיזה אטם מדובר והיכן זה נמצא במנוע.

אני מתקשה להאמין שמדובר בטורבו, הטורבו חגג 45 אלף קילומטר לא מזמן. 

בכל מקרה אני ככל הנראה אבדוק את זה במוסך מורשה עם מכונת עשן. אני דיי בטוח שיש בריחה איפה שהוא במערכת. 

עד עכדיו ללא הצלחה למצוא מוסך זול יותר לבדיקה הזו באיזור שלי.

תודה על התגובות חברים, אשמח להמלצות והכוונה במידה ויש.

שבוע טוב

יש לחברה שלי גטה 2009 1.6 אטמוספרי בבריחת אוויר הייתה באטם של הסעפת העליות במעבר השלישי משמאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , העלתי פוסט שבוע שעבר על הנושא עם אותו המנוע פשוט באופל אסטרה אחזה בחור פה בפורום הכווין אותי לתקלה , מתברר שמתחת ל כזה של המצתים יש שסתום כנס לשירשור שלי יש שמה סירטון שאותו בחור עילה ותבדוק האם בורח לך משמה האוויר, לי יש משמה בריחת אוויר יחסית חזקה שנשמעת גם בלחיצה על הגז והרכב גם מגמגם בעמידה ובעצירה

עריכה אחרונה על ידי lsdaniel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...