Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לקיחת הרכב לשטיפה. יש שירות כזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

כמו שקיים שירות של מוסכים שמעבירים ללקוחות את הרכב טסט ולוקחים לו את הרכב למכון הטסטים,

אז האם גם יש דבר כזה חברות או אנשים פרטיים שבאים ולוקחים את הרכב מבית הלקוח\עבודה למכון השטיפה ומחזירים אותו לבית הלקוח\עבודה?

אם קיים שירות כזה, אשמח אם תפנו אותי לאתר שלהם\דף מידע שלהם.

תודה מראש

🚗 MAZDA 3 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.6.2021 בשעה 11:47, micha כתב:

יש כאלה שבאים אליך הביתה. עדיף, לא?

מעבר לזה, אם אתה מחפש תשובה מושכלת, תן רמז איפה אתה גר.....

אם יש כאלו שבאים עד הבית עוד יותר טוב (אבל האם זה זה שווה ערך כמו לעבור במנהרת שטיפה?)

אני גר בפ"ת 

🚗 MAZDA 3 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה אתה מחפש.

אם זה מישהו שייקח את הרכב לשטיפה עלובה בתחנת דלק אז למה לך להזמין מישהו שיבוא אליך במיוחד, ייסע לשטיפה אח"כ יחזור וייסע הלאה? תן לבן של השכן או לחבר שיש לו זמן שייסע ויחזור והתשלום יהיה בהתאם.

מי שאני מכיר שבאים הביתה עושים נקיון יסודי בחנייה. אני מכיר אחד שבא עם גנרטור וכל הציוד שלו ומבריק את הרכב בפעולה שנמשכת כמה שעות.

עוד אחד שבא אלי בעבר עשה שטיפה ופוליש לרכב של אבא שלי (עובד במוסך פחחות ומשלים הכנסה).

וזה רחוק מלהיות דומה לשטיפה ב'מנהרת שטיפה'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.6.2021 בשעה 21:25, ArikB כתב:

לא ברור מה אתה מחפש.

אם זה מישהו שייקח את הרכב לשטיפה עלובה בתחנת דלק אז למה לך להזמין מישהו שיבוא אליך במיוחד, ייסע לשטיפה אח"כ יחזור וייסע הלאה? תן לבן של השכן או לחבר שיש לו זמן שייסע ויחזור והתשלום יהיה בהתאם.

מי שאני מכיר שבאים הביתה עושים נקיון יסודי בחנייה. אני מכיר אחד שבא עם גנרטור וכל הציוד שלו ומבריק את הרכב בפעולה שנמשכת כמה שעות.

עוד אחד שבא אלי בעבר עשה שטיפה ופוליש לרכב של אבא שלי (עובד במוסך פחחות ומשלים הכנסה).

וזה רחוק מלהיות דומה לשטיפה ב'מנהרת שטיפה'.

אתה מכיר מישהו מומלץ בת"א? שמגיע אליך הביתה ושוטף ידנית את הרכב אצלך בחניה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...