Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוזמנו כרטיסי טיסה לשוויץ באל-על: היכן לשכור רכב? כדאי באתר שלהם?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האתר של אל-על הציע לי דרכו (לא ידעתי שהם עושים זאת), אך האם יכול להיות משהו יותר משתלם? 
הרכב יילקח למשך שבוע בקלוטן ציריך וגם יחזור לשם, סוף אוגוסט.
אנו נזדקק לרכב קטן, 4 מבוגרים, ארבע דלתות.
אשמח להמלצותיכם, עדיפות כמובן לחברה אמינה. 
השאלה היא האם יש יתרון לכך שכל הביצים בסל אחד (כאמור ללכת עם מה שאל-על מציעים?) או שהם גוזרים קופון גדול מדי ואני יכול לחסוך הרבה אם אחפש עצמאית?
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעל בעצם שמים מעטפת של אתר השכרות מוכר עם הלוגו שלהם - בדרך כלל רוב חברות התעופה עובדות עם rentalcars.com.

אני אישית בודק בדרך כלל בנציגויות הישראליות של חברות ההשכרה השונות - הן מצליחות להיות זולות יותר מהעולמיות/מהאתרים הנ״ל אם מחשבים את העובדה שהן מוסיפות ביטול השתתפות עצמית(ולא החזר שלרוב יהיה זול יותר אבל ידרוש כאב ראש גדול יותר).

• אהבתי 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי עם נוקנוק.

היתרון היחיד בהזמנה דרך אלעל הוא קבלת נקודות טיסה.

רנטאלקארס היא שלוחת השכרת הרכב של booking.com, לטוב (מאוד) ולרע.

שתי המלצות:

1. להרשם למועדון הלקוחות של חברת ההשכרה. זה נותן הטבות כמו שדרוג בהשכרה הראשונה וקיצור הליכים.

2. שכור רכב 1-2 דרגות מעל הנדרש. במקרה שלך משפחתית גדולה סטיישן או ואן. נניח רנו אספאס או 5008. תמיד עדיף רכב גדול מדי על פני צפוף מדי.

וכמובן - כל הרחבות הביטוח וביטולי ההשתתפות העצמית. חייב לומר שלפחות בחלק מהמקרים נוקנוק טועה, החברה בחו"ל מוכרת ביטול השתתפות עצמית. מי שמוכר החזרי השתתפות עצמית הם בדרך כלל חברות חיצוניות או ביטוח הנסיעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי עם סיקסט דרך האתר שלהם בארץ.

נוח מאוד ומקבלים כיסוי מלא והתנאים דיי ברורים.

שכרתי גם עם אוויס והיה אחלה,שים לב ששם המחיר ייראה זול יותר לפני תוספת של ביטוחים וכיסויים.

אני אישית עושה את הביטוח המקסימלי האפשרי ויוצא לטיול בראש שקט-אבל זה לשיקולך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.
ניסיתי דרך rentalcars, כולל הרשמה כמובן וכניראה שהם לא פעילים בסופ"ש:
כאשר עברתי משלב ההזמנה לשלב התשלום - הופיע דף אינטרנטי ריק.
איתחול או חזרה אחורה לא עזר לי, ניסיון שני הביא אותה תוצאה.
אנסה שוב ביום א'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא חברה ישראלית. האם ניסית בדף המקורי באנגלית? כמובן שיתכן שהתקלה זמנית.

דרך אגב  לפני מספר שנים הם התקשרו אלי להשלמת הזמנה וניהלו את ההזמנה בשיחת טלפון בעברית, הגם שמוקד השירות נמצא באירופה. היה לי ניסיון טוב נוסף כאשר פתרו לי בעיה מול דוכן השכרה באירופה).

חוץ מזה, ממליץ לך לנסות באתרים הישראליים של החברות הבינלאומיות. בשנים שלפני הקורונה מצאתי את מבוקשי אצל אוויס - כולל הנחות למועדוני לקוחות ישראליים. השירות שקיבלתי בשווייץ כאשר היתה לי תאונה בברן היה סה"כ סביר לגמרי (והסיבה שאיני כותט טוב נובעת גם מטעות שלי. כשיומיים אח"כ פרצו לי לרכב בצד הצרפתי של הגבול בשירות היה זריז וטוב). ו-כן. נרשמתי למועדון הלקוחות שלהם. אבל נסה אי יורופקאר, הרץ (גם דרך האתר הישראלי שלהם הזמנתי פעם אחת והכל זרם היטב) ושאר השחקנים הגדולים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על אופרן. אמנם הם לא חברת השכרה אלא יותר חברה שמתווכת ומקשרת בין הלקוח לחברת השכרה,

אבל מציעה מחירים טובים, שרות טוב ואולי החשוב מכל- הכל כפוף לחוק הישראלי.

נסה לתבוע חברת השכרה אירופאית מקומית-חסר סיכוי.

• אהבתי 1

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ פשוט מוצא אוטו עם סקיי-סקאנר ומשם מתקדם.
באירופה סיקסט ואוויס זולים, בדוק גם באתרים שלהם.
ל4 מבוגרים לא יודע אם הייתי מסתפק בפחות מקומפקטית סטיישן. אם אין לך בעיה עם ידני, הרווחת - מבדיקה ראשונית המחירים הם 70-90 דולר ליום לרכב סביר (לאון\גולף סטיישן, או אפילו סקודה סקאלה\קארוק).

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות קשור להשכרה, יותר לנהיגה. 

השוויצרים פסיכים בנושא מצלמות המהירות, הקפד לסוע במהירות המותרת ולא קמ"ש אחד יותר, גם בעיר וגם מחוץ. 

תהיה, 

ליאור. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shellcaseתלוי גם בכמות המטען. מניסיוני גולף סטיישן קיבלה בקושי רב 4 מזוודות. לכן, אם כמות המטען דורשת, צריך סטיישן מרווח (כגון אוקטביה) או, כפי שהמלצתי בתחילת השרשור, מיניואן גדול (אוקסימורון בהגדרה). רכב צפוף גורע מהנאת הטיול, ותוספת של עוד כמה עשרות דולרים/אירו/פרנק לשבוע מוצדקת לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה סטיישן אופציה מצויינת, גודל הרכב הנדרש בהחלט תלוי במה שהוא נדרש להכיל.

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rentalcars אומנם הוא אחד מהאתרים היותר מוכרים.

אבל השירות שלו נוראי. 

אם הכל הלך חלק והכל בסדר - אז לא משנה באמת ממי שכרת.

שיש בעיות, אתה תאכל הרבה חרא לפני שתקבל פתרון מרנטלקארס, להבדיל מבוקינג שמספר פעמים ידעו לתת פתרונות זריזים ומהירים.

למרות זאת, אני בד"כ שוכר ממנו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, shellcase כתב:

ל4 מבוגרים לא יודע אם הייתי מסתפק בפחות מקומפקטית סטיישן.

ל4 מבוגרים הייתי שוקל רכב יותר גדול כמו מונדאו\אוונסיס\פאסאט.

אתם לא רוצים להצטופף כמו סרדינים בחופשה ול4 מבוגרים יש מטען די גדול.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.6.2021 בשעה 19:39, sperial כתב:

זו לא חברה ישראלית. האם ניסית בדף המקורי באנגלית? כמובן שיתכן שהתקלה זמנית.

דרך אגב  לפני מספר שנים הם התקשרו אלי להשלמת הזמנה וניהלו את ההזמנה בשיחת טלפון בעברית, הגם שמוקד השירות נמצא באירופה. היה לי ניסיון טוב נוסף כאשר פתרו לי בעיה מול דוכן השכרה באירופה).

חוץ מזה, ממליץ לך לנסות באתרים הישראליים של החברות הבינלאומיות. בשנים שלפני הקורונה מצאתי את מבוקשי אצל אוויס - כולל הנחות למועדוני לקוחות ישראליים. השירות שקיבלתי בשווייץ כאשר היתה לי תאונה בברן היה סה"כ סביר לגמרי (והסיבה שאיני כותט טוב נובעת גם מטעות שלי. כשיומיים אח"כ פרצו לי לרכב בצד הצרפתי של הגבול בשירות היה זריז וטוב). ו-כן. נרשמתי למועדון הלקוחות שלהם. אבל נסה אי יורופקאר, הרץ (גם דרך האתר הישראלי שלהם הזמנתי פעם אחת והכל זרם היטב) ושאר השחקנים הגדולים.

תודה לכולכם, הרבה מידע מועיל.
בנתיים הדף שלהם נישאר ריק ולבן, לאחר ביצוע ההזמנה והתקדמות לתשלום.
אני יורד מהם ואנסה את אלה שהצעתם כאן, הגם שהם כולם יקרים משמעותית ממה שרנטלקארס הציעו.

אגב - מה בנוגע לרישיון נהיגה בינלאומי?
אני לא מצליח להיכנס לאתר ממס"י.
מי מנפק כיום את חתיכת הקרטון הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, ירחמיאל כתב:

מה בנוגע לרישיון נהיגה בינלאומי?
אני לא מצליח להיכנס לאתר ממס"י.
מי מנפק כיום את חתיכת הקרטון הזו?

https://www.memsi.co.il/pages/רישיון-נהיגה-בינלאומי-וטופס-ירוק

• אהבתי 1