Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 40K

VromVrom
שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה עדיין לא עונה על השאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר הפשוט הוא שעד כמה המכונאי או המוסכניק לא יהיה מקצועי אי אפשר לבדוק את מצב המכאטרוניקס או המצמדים בלי לפתוח את התיבה ואת זה אף אחד לא יעשה.
לכן האינדיקציה היחידה שהוא יוכל לתת לך זה אם משהו כבר התקלקל וצריך החלפה. אבל מה אורך החיים שנשאר למכאטרוניק או למצמדים אף אחד לא יכול לדעת.

אז גם אם יש לך חבר מוסכניק בVAG עדיין צריך להיות מוכן ושלמור בצד 3-5 אלף שקל להחלפת מכאטרוניקס שיכול להתפגר או להחלפת מצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה שהוא יתקן את הרכב ויבדוק אותו, לא מבטיח שאיזשהו חלק לא יתפגר בזמן הבעלות שלך על הרכב. אני מתחזק ובודק את הרכבים שלי בעצמי ואני לא אכניס את עצמי למקום כזה מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מבטיח שכאשר הרכב בבעלותך לא יהיו בו תקלות, אז לא משנה באמת איזה רכב תקח.

אבל אם תקח את הרכב לבדיקה מקיפה לפני הקניה במוסך שמתמחה ברכבים כאלה, שמכיר את הבעיות שלהם ואת התקלות שלהם יכול למזער נזקים, כי למה מלכתחילה לקנות רכב תקול? 

וזה שאתה בודק את הרכבים שלך בעצמך גם לא מונע שתהיה תקלה ברכב שלך.

אם אתה מכיר רכב ללא תקלות בתקציב זה שאתה אכן מבטיח שלא יהיו בו תקלות בזמן שהוא יהיה בבעלותי אני אשמח לשמוע על כך, אך אני לא מכיר שם רכב או מוצר שמבטיחים שלא תהיה בו תקלה.

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי למשפחה וחברים על עשרות רכבים בתקציב נמוך משלך בהרבה, ולא היו הפתעות שנים רבות.

אתה מלכתחילה מתכוון לחפש רכב עם רכיבים שידועים באורך החיים הקצר והעלות היקרה שלהם לתיקון.

לפני 4 שנים חבר קנה בעזרתי גאז ב40 אלף שקל, לא הייתה תקלה אחת והרכב היו שווה עדיין סביב ה25-20 אלף. זו סתם דוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל ממתי מכללים לפי מקרה בודד או לפי עשרות מקרים בודדים , אין לך מדגם מייצג.

ולא הבנתי מה הקשר בין המחיר שהוא קנה את הרכב לבין המחיר שהרכב שלה, איך זה מבטיח שלא יהיו תקלות ברכב בזמן שהוא בבעלותי? 

אם אתה מבטיח שאם אקח את הרכב מדגם X לא יהיו לי תקלות באותו נשימה אני גם יכול לבקש ממך את המספרים ללוטו(אין ביכולתנו לצפות את העתיד, רק לנסות להבין לפי מספרים מה הסיכוי שמשהו יקרה)

מצד שני יש לי חברים עם רכבים עם dsg 6/7 שכבר כמה שנים טובות לא נכנסים למוסכים חוץ מטיפולים תקופתיים.

**לא מנסה להתווכח איתך,בסהכ לא מבין איך אפשר להגיד שאם אקח רכב X אז הוא יהיה נטול תקלות בהבטחה**

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המילה הבטחה (כתבת בהתחלה "בטוח") אתה הכנסת, לא אני.

אני לא אמרתי לרגע שאני יכול לראות רכב ולהיות בטוח שלא יהיו בו תקלות, אבל אני יכול ללמוד מטעויות של אחרים ומסטטיסטיקה (מספיק שנים בפורום ובקהילות רכב כדי לספוג הרבה ידע) כדי לדעת איפה הסיכוי לתקלה גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...