Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחברות למסלול 5G סלולרי - יש טעם?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

ראיתי שיש כמה מבצעים על התחברות סלולרית לרשתות 5G.

אני גר בראשלצ אז הבנתי שיש פיזור נחמד של אנטנות לרשת המהירה.

ממה שאני רואה סביבות ה 50 ש"ח ל 5G בסלקום עם 500GB גלישה.

יש ל 012 מובייל גם כן 50 ש"ח ל 5G אבל רק 250GB גלישה.

לפרטנר יש 39.90 ש"ח לחודשיים ראשונים ולאחר מכן 50 ש"ח ל 750GB (שנראה הכי משתלם עד כה).

יש למישהו נסיון?

איך הפריסה של החברות הנ"ל מבחינת אנטנות?

אני עם מכשיר Galaxy S21Plus.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצריכה שלך? האם אתה באמת זקוק ל-750 ג"ב בחודש או שבעצם אתה יכול להסתפק ב-50?. עד כמה חשובה לך המהירות?

סה"כ ההפרש לעומת תוכנית 4G סטמדרטית הוא סביב 20 ש"ח לחודש, לא משהו שאי אפשר לבלוע. רק אתה תוכל להחליט האם ליאב זקוק לנפח ולמהירות המשופרים.

מבחינת כיסוי - זה מה שהתגגל לי. לא יודע עד כמה מעודכן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת צורך לא ממש צריך, אבל מדי פעם מחבר את הטלפון למחשב כ HOTSPOT כיוון שהנקודת אינטרנט אצלי מוגבלת לבקושי 30-40 מגה וגם זה לא תמיד שם.

צריכת הגלישה באיזור ה 50-200GB חודשית.

מעניין אם הכיסוי מעודכן, כיוון שמפלאפון אמרו לי שבדימונה (בית הורי) יש אנטנה 5G, בפועל לא רואה שם כנראה לא מספיק מעודכן.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה גם המפות של GSMA (איגוד חברות ה-GSM) מעודכנות רק לדור 4. גם החברות לא ממהרות לפרסם מפות כיסוי.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מסלול מיוחד כדי לקבל גישה לרשת 5G? חשבתי שזה אסור בארץ, או לפחות זכור לי מתקופת הLTE שאסור היה לדרוש עוד כסף או תכניות מיוחדת על שימוש ברשת, גג להחליף סים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מכשיר דור 5 יתחבר לרשת דור 5 גם בלי חבילה ייעודית, כמובן עם הקצאת הגלישה של החבילה הקיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שאתה באיזור כיסוי של דור 5? נראה כי הכיסוי מוגבל מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מכשיר דור חמישי ויצא לי להשתמש באיזורים עם קילטת דור 5, אבל ללא חבילת דור 5 מיוחדת. 

מה אני אגיד לכם? המהירות זבל. אפילו לפעמים גרוע יותר מדור רביעי. 

אז או שבאמת היא מסורסת ללא החבילה המיוחדת, או שכרגע דור 5 בארץ זה בולשיט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מקבל מהירות של 5G כיוון שאם כן, אז אנשים לא היו רוכשים את החבילות האלו מלכתחילה, זה כמו שתקבל סיבים אופטים בבית כאשר אתה מחובר לאינטרנט רגיל של 50 מגה.

אלא אם מישהו פיקשש בהגדרות של האנטנות.

ראיתי כבר אנשים שגלשו ב 5G והגיעו למאות מגה הורדה בשניה, שונה לחלוטין מה 4G.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר, מה שיש בארץ זה 5G מסוג lowband שזהה במהירויות ל-4G. ה-5G ה"מטורף" של הגיג הוא מסוג highband, שייקח לו כמה שנים להגיע לארץ.

בכל אופן, אני לא שדרגתי לאף חבילה ויש לי קליטת 5G בתל אביב. לא יודע מה החבילות נותנות שלי אין.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...