Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן שחור מיד אחרי טיפול- דאסטר 2016, בנזין

zvifi
שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם שמן יכול להיות שחור מיד אחרי הטיפול (מצרף תמונה אבל לא בטוח כמה היא ממחישה את הצבע)? הבחור שעשה את הטיפול טוען שזה כך בגלל שהניע את הרכב והשמן החדש התערבב עם מה שהיה במערכת.

השמן החדש אמור להיות צהבהב-שקוף - אני לא מבין איך ערבוב של מספר ליטרים של שמן חדש עם המעט שנשאר במערכת יכול להביא אותו לצבע כזה.

אשמח לשמוע את דעתכם...

20210616_070410.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ממש ממש אחרי הטיפול כנראה לא ניקזו את השמן טוב 

או שלא החליפו פילטר שמן (סביר יותר)

שמן מנוע אמור להראות ככה אחרי כמה מאות ק"מ לפחות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yossiaviel כתב:

משהו לא הגיוני.

אתה בטוח שבמוסך חיכו שכל השמן הישן יצא מהרכב?

החליפו מסנן שמן, או רק את השמן עצמו?

כמה ק"ם עבר הרכב?

הרכב עבר כ 70 אלף ק"מ. אני לא יודע מה בדיוק הוחלף מלבד פילטר אוויר ופילטר דלק. המוסכניק מאוד נפגע מזה שבכלל הטלתי ספק ועשה לי הצגה שלמה- לא בטוח שיש לי אפילו איך לברר בשלב הזה...

לפני 1 דקה, om2 כתב:

אם זה ממש ממש אחרי הטיפול כנראה לא ניקזו את השמן טוב 

או שלא החליפו פילטר שמן (סביר יותר)

שמן מנוע אמור להראות ככה אחרי כמה מאות ק"מ לפחות

תודה. האם אמורים להחליף פילטר שמן בכל טיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו בנזין שטופל בזמן זה לא כל כך אמור לקרות. מתי נעשה טיפול אחרון?

עשיתי פעם טיפול לאוטו שנסע 25K ושנתיים עם אותו שמן והשמן החדש נעשה שחור לגמרי בערך דקה אחרי שהאוטו הונע. כמובן שגם הוחלף פילטר.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הערות קודמיי.

כנראה הגיע הזמן להחליף מוסך. הההתנהלות שם נראית לא כ"כ מקצועית.

(וכרטיסים להצגות - שהמוסך ימכור למישהו אחר...).

ובכ"ז - האם ניתן להעלות על הדעת סיבה שזה יקרה (אם הוחלף שמן + פילטר שמן והמתינו אפילו יום שלם שכל השמן הישן ייצא ) ?

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Ooga כתב:

באוטו בנזין שטופל בזמן זה לא כל כך אמור לקרות. מתי נעשה טיפול אחרון?

עשיתי פעם טיפול לאוטו שנסע 25K ושנתיים עם אותו שמן והשמן החדש נעשה שחור לגמרי בערך דקה אחרי שהאוטו הונע. כמובן שגם הוחלף פילטר.

הרכב עבר טיפול לפני כשנה ועבר בזמן הזה קצת יותר מ 10k ק"מ. הטיפול הקודם בוצע במקום אמין (שאני מתחרט שלא חזרתי אליו למרות שהוא יקר יותר) כך שאני מאמין שגם השמן וגם הפילטר הוחלפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול את המגיבים כאן, על מנת ללמוד - כמה זמן צריך לחכות שכל השמן יתנקז? 

אני חשבתי שאם פותחים את בורג הריקון, כמה דקות, וזה מספיק.

לאחרונה, יצא לי גם לראות שצריך אחרי הוצאת הפילטר שמן - לפתוח שוב את בורג הריקון.

הבנתי שיש עוד 0.5-1 ליטר שיכולים לצאת אחרי הוצאת הפילטר שמן. 

אז כמה זמן בערך צריך להמתין עד שיתרוקן כל השמן או לפחות רוב השמן כשמבצעים החלפת שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבורג אני סוגר אחרי שפירקתי את המסנן, כי מה איכפת לי לתת לשמן להתנקז עוד כמה דקות? סה"כ כ10 דק' מהרגע שפתחתי את בורג הריקון ועד שהחלפתי את מסנן השמן.
בכל מקרה, זה לא צבע של שמן שהוחלף ב1000 ק"מ האחרונים ברכב בנזין מטופל, זה יותר קרוב לצבע של השמן אחרי 7-8 אלף ק"מ.

לענייני המוסכניק וההצגות שלו - שילך לחפש קהל. תציץ על מסנן השמן ותראה אם הוא נראה חדש.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...