Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך הקלה להפסיק לעשן - מישהו יודע מהי?

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשעישנתי, אני לא ממש זוכר שהיו לי תחושות על ערנות או איזה הנאה מטורפת. יותר בחילה וסירחון, אבל עדיין הייתי חייב את ה-fix של זה, אחרת העולם יתפוצץ או משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 19 שעות, yairw כתב:

על איזה מוצרי אידוי אתה ממליץ?

אני לא יודע מאיפה להתחיל לייעץ לך...

בתור התחלה, למעשן, אני ממליץ לחפש מה שנקרא MTL. חוויה שמזכירה עישון רגיל (פה-ריאות). 

אני לא מכיר את הערכות שקיימות בשוק לזה. אני מאדה "נרגילה" (DL, ישר לריאות).

וכמובן הציוד משתנה ומתחדש בקצב מטאורי, מה שקיים היום לא יהיה קיים בעוד חצי שנה כי יחליף אותו משהו. 

יש מדריכים ומאמרים כאלו ואחרים ברשת.

יש פורומים יעודיים, גם בעברית (גגל ECF).

בגדול- תתחיל לחפש ערכת MTL שעובדת על נוזל (ולא על שריפת טבק).

מומלץ למתחיל לרכוש ערכה עם סלילים להחלפה (להבדיל מלהתחיל לבנות סלילים בעצמך) ספציפיים לערכה.

מומלץ לחפש גם ערכה יחסית זולה, כדי שאם זה לא יתאים לך מכל סיבה שהיא לא תפסיד יותר מדיי כסף על זה.

תמיד אפשר לגדול ולרכוש עוד ציוד, כלים, סלילים ומה-לא בתחום הזה, כשהצורך עולה.

חנות שהייתי בעבר רוכש מהם הרבה, אבל אכזבו אותי בפעמים האחרונות. עברתי לחפש באליאקספרס את מה שאני רוצה.

וכמובן שיש הרבה (הרבה!) ערוצי ביקורות ביוטיוב.

לגבי הנוזלים עצמם- אני רוכש תוצרת הארץ, "יעליק". מצאתי את הטעם החביב עליי ואני דבוק אליו כבר כמה שנים. מחיר מאד נוח, איכות טובה. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...