Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מקובל לדרוש/לקבל רכב חלופי או פיצוי במקרה הבא?

matanff
 שיתוף

פוסטים מומלצים

היי, ביום ראשון שבוע שעבר רכשתי איוניק מחברה גדולה (יוצאת ליסינג, 2019)

כעבור מספר ימים נדלקה נורת תקלה של מנוע 

סרקתי וראיתי שמדובר בחיישן egr/egt (תקלה P2748) 

ידעתי את הבחור שמכר לי את הרכב ומיד קבעתי במורשה בגלל שהרכב באחריות. 

ביום חמישי שבוע שעבר על הבוקר הרכב נכנס אליהם, סרקו תקלות ואמרו שצריך לבצע ניקוי מערכת egr אבל אני צריך לבוא לקחת את הרכב, לתת אותו שוב ביום ראשון (לפני יומיים) ולאסוף בשני. 

מעבר לטרטור ההזוי (טפלו בו בחמישי שישי, הוא כבר אצלכם) - ביום שני אומרים לי שיהיה מוכן ב12 בצהריים, לאחר מכן אומרים שיהיה מוכן ב3 וחצי/4 או בשלישי (היום) בבוקר

כמובן שזה היה היום בבוקר בסופו של דבר. 

אספתי את הרכב וכעבור 15 ק"מ בערך הנורה נדלקה שוב (לא יודע למה אבל אני לא מופתע כלל) 

מחר על הבוקר אני כמובן מגיע למוסך ונותן להם את הרכב שוב, אבל האם החברה שרכשתי ממנה ו/או המוסך צריכים לתת לי רכב חלופי במינימום או פיצוי כלשהו? טיפול? האם נהוג? אני לא אחד שהופך שולחנות, אז אני רוצה לדעת מה מקובל ומה בסדר, תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהם לא חייבים חוזית, אבל אני מעריך שאם תבקש, ויש להם רכב זמין לתת לך - סביר להניח שיתנו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קבלתי רכב חליפי בטענה שהרכב הזה לא טופל במוסכי היבואן וזו מחווה של רצון טוב ללקוחות היבואן. 

היום בבוקר 7:45, שוב נוסע למוסך, שם את הרכב, כעבור 3 שעות בערך מתקשרת אלי המנהלת של המוסך להודיע שהרכב תקין ואין נורה - לאחר ניקוי ה egr ביום ראשון שני שלישי, שכחו לעדכן את המערכת או חרטא כלשהי אחרת. 

30-35 ק"מ של נסיעה מדליקות לי שוב את הנורה. 

לפי הקוד תקלה פשוט צריך להחליף חיישן egr ושלום על ישראל, משום מה הם מתעקשים להתיש אותי ולסבן, לא ברור אם זה בגלל שהרכב הזה יוצא ליסינג שלא טופל אצלהם או סתם שירות חרא

האם כלמוביל יתייחסו למכתב תלונה או פוסט ברשתות החברתיות או שהם מנגבים עם זה את הישבן? 

אם יש כאן מישהו / מישהו שמכיר מישהו בכלמוביל ויכול לקשר אותי אליו על מנת לקבל שירות במסגרת האחריות כמו שמגיע לי, אני ממש אשמח.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק שאם הם היו עושים עבודה טובה איתך ונותנים לך שירות טוב יש סיכוי סביר שהיית מתחיל לטפל אצלהם - אבל בזכות השירות הגרוע שהם נותנים אותך הם כבר הפסידו(והכל בשביל הפרנציפ כי לא אתה לא טיפלת ברכב במוסך יבואן).

Skoda Octavia Dynamic 2021 1.5TSI DSG7 - Company car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@matanff לא היית צריך לבקש רכב חלופי מהמוסך, אלא ממי שמכר לך את הרכב. הוא גם לדעתי זה שצריך להתנהל מול כלמוביל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, matanff כתב:

לא קבלתי רכב חליפי בטענה שהרכב הזה לא טופל במוסכי היבואן וזו מחווה של רצון טוב ללקוחות היבואן. 

היום בבוקר 7:45, שוב נוסע למוסך, שם את הרכב, כעבור 3 שעות בערך מתקשרת אלי המנהלת של המוסך להודיע שהרכב תקין ואין נורה - לאחר ניקוי ה egr ביום ראשון שני שלישי, שכחו לעדכן את המערכת או חרטא כלשהי אחרת. 

30-35 ק"מ של נסיעה מדליקות לי שוב את הנורה. 

לפי הקוד תקלה פשוט צריך להחליף חיישן egr ושלום על ישראל, משום מה הם מתעקשים להתיש אותי ולסבן, לא ברור אם זה בגלל שהרכב הזה יוצא ליסינג שלא טופל אצלהם או סתם שירות חרא

האם כלמוביל יתייחסו למכתב תלונה או פוסט ברשתות החברתיות או שהם מנגבים עם זה את הישבן? 

אם יש כאן מישהו / מישהו שמכיר מישהו בכלמוביל ויכול לקשר אותי אליו על מנת לקבל שירות במסגרת האחריות כמו שמגיע לי, אני ממש אשמח.

תודה מראש

מאיפה אתה?

איפה היה המוסך?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out thete

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו מעלי , הרכב הגיע אליך לא תקין . מי שמכר לך אותו צריך להתנהל על חשבון הזמן שלו מול היבואן לטפל בבעיה ובינתיים לפצות אותך במינימום ברכב חלופי על עגמת הנפש והטרטור . אם לא יסכים במקרה הרע תיאלץ לשכור רכב לכמה ימים

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.6.2021 בשעה 20:58, matanff כתב:

אני לא אחד שהופך שולחנות, אז אני רוצה לדעת מה מקובל ומה בסדר, תודה רבה

אם לא תהפוך את השולחן אף אחד לא יחליף לך שום דבר...

אתה בישראל ידידי...

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר

אין עוד מלבדו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...