Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגל אחורי באופניים עושה שמיניות ולא מאוזן. מי מסדר את זה?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופניים חשמליים בנות 5 שנים.

מעולות

איכותיות

יקרות

בזמן האחרון עקב בורות רעים שיש בכביש נראה כי הגלגל האחורי {רוב המשקל עליו} מתגלגל לו לא מאוזן. כאילו יש שמיניות בג'נט.

מה עושים?

מי מתקן?

הלכתי כמה מקומות בירושלים. צחקו עליי. אמרו לי כולם נוסעים ככה {דיי נכון אם תסתכלו על האופניים שנוסעים בכביש תראו שבאמת הגלגל מתנדנד לו ימין ושמאל} 

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוק שכל השפיצים קיימים, שלמים ולא שבורים.

את הגלגל מאזנים על ידי משחק עם מתח השפיצים. יש מתקן עליו הגלגל מורכב, המכנופן מסובב אותו ומחזק/משחרר את הניפלים (אשר מחזיקים את השפיצים) בהתאם למידת הסטייה.

ניתן לרכוש מפתח ניפלים ולנסות לעשות לבד. זה לא אופטימלי כמובן. הייתי בודק עם עוד חנויות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם קיימים ולא שבורים \ עקומים.

מכיר חנות שעושה את זה? גם באיזור המרכז.

אין לי בעיה להגיע לתל אביב.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על טרק בחשמונאים. יש שם בחור שמנמן עם זקן עבות - עושה אחלה עבודה. בתכלס , כל חנות אופניים אמורה לעשות את זה ללא בעיה. עם קצת נסוי ותהייה, זו לגמרי עבודה עצמית. יש הרבה מדריכים והסברים ביוטיוב איך לבצע.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר הזה יש מחירון ואיזון גלגל מופיע בו, אז כנראה שהם עוסקים בכך.

רק שהם בפ״ת, אז אולי זו פיקציה.
https://www.swiftshop.co.il/page/מחירון_תיקונים

ופה יש סרטונים איך לעשות זאת לבד (אם כי עד כמה שידוע לי, זה לא פשוט כמו שהם מציגים, אבל אין לי נסיון)
http://www.hobbynitro.net/מרכז-המידע/item/314-כיוון-שפיצים-לאופניים-חשמליים-הסוד-התגלה

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spoke key/spoke wrench.

זה מגיע בגדלים שונים בהתאם לניפל. שים לב לא למתוח חזק מידי, אחרת ברכיבה השפיץ יישבר.

• רעיון טוב! 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, eladns כתב:

איך קוראים לשפיצים של האופניים אם אני רוצה להזמין?

spokes

והסופיות שלהם נקראות Nipples

שים לב שיש מידות שונה (לשניהם).

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה הבעיה! . קניתי אופניים חדשות והגלגל התחיל לעשות שמיניות. הלכתי לחנות מקצועית והוא אמר לי שאין מה לעשות (כנראה שהוא לא מקצועי). עד שחיפשתי מישהו שיתקן גנבו לי את האופניים (כן , היו נעולות והכל).

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שרק אחרי שענו לי ככה- מי מסדר את זה, אני מסתכל יותר ויותר על אופניים חשמליים שנוסעים מלפניי ואני נדהם. הגלגל מטייל לו והם בשלהם. לא מעניין אותם. אני מתייחס לאופניים האלו כאל קטנוע. חובה לסדר דברים בטיחותיים. 90% חושבים אחרת ממני. נוסעים אללה באב אללה

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע על הכביש נגד כיוון התנועה, ומרכיב עוד שני ערסים, מה זה משנה אם יש שמינית בגלגל או לא?

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...