Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרדור רכב אחורה ללא הנעה

yorng
 שיתוף

פוסטים מומלצים

אהלן,

מדי פעם קורה שאני רוצה לנסוע לאחור ממש מעט, משהו כמו מטר, אולי אפילו פחות. רציתי לשאול, בגלל שזה בשיפוע, האם אפשר פשוט להוריד אמברקס + לשלב לניוטרל ולתת לרכב להדרדר מעט אחורה, במקום להניע את הרכב? 

אני חושב ששמעתי פה פעם שלהניע רכב בשביל חצי דקה, כשהמנוע לא מספיק להתחמם, זה לא בריא ויכול לדפוק את המנוע לטווח הרחוק. 

לכן אני חושב שיותר עדיף פשוט לתת לרכב להדרדר אחורה בלי להניע אותו. 

עריכה אחרונה על ידי yorng
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yorng כתב:

אהלן,

מדי פעם קורה שאני רוצה לנסוע לאחור ממש מעט, משהו כמו מטר, אולי אפילו פחות. רציתי לשאול, בגלל שזה בשיפוע, האם אפשר פשוט להוריד אמברקס + לשלב לניוטרל ולתת לרכב להדרדר מעט אחורה, במקום להניע את הרכב? 

כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תיבת הילוכים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיתופל עושה כאן משמרות.

אין שום סיבה בעולם לגרום לרכב לזוז כשהוא לא מונע. 

אם יש לך פטיש של להעביר את הרכב 20 ס"מ לכאן או לכאן - תיגמל ממנו. 

אם הרכב זז - הוא עם מנוע מונע, ויכולת בלימה מקסימלית בכל רגע נתון. 

אם הרכב תקול, והוא חוסם כבש או צריך לשנות מצב כדי להעלות על גרר - זה סיפור אחר. 

כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הרכב עומד בשיפוע בחיים לא הייתי עושה את זה. אבל אם הוא במישור, לא רואה עם זה בעיה בשביל כמה סנטימטרים.

• אהבתי 1

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

אם הרכב עומד בשיפוע בחיים לא הייתי עושה את זה. אבל אם הוא במישור, לא רואה עם זה בעיה בשביל כמה סנטימטרים.

איך הרכב ידרדר במישור..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להניע והישאר עם היכולות של הרכב, כמו ההגה והברקסים...

אל תשכח שכשאתה מדרדר את הרכב, תצטרך ללחוץ על הברקסים הרבה יותר חזק, ואחרי פעמיים בערך כבר לא תוכל ללחוץ על הברקסים מכיוון שהם מאוד קשים. כנ"ל על ההגה...

לכן עדיף פשוט להניע ולהזיז.

אין עוד מלבדו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דרמות.

אני רגיל לא להניע כשצריך להזיז רכב למרחק קטן. פשוט נראה לי חבל על הדלק ועל המנוע. במישור וודאי שלא להניע, ואם יש ירידה בכיוון שאני צריך להזיז אליו - גם טוב.

אולי משום שאני עדיין זוכר איך נוהגים במכוניות ללא הגה כוח, ואיך מניעים רכב ידני ללא סטרטר, התהליך נראה לי מובן מאליו.

כמובן לוודא שהסוויץ פתוח כדי שההגה יהיה חופשי.

אם בוסטר הבלם איבד ווקום לחלוטין ואתה מרגיש שאתה לא מצליח לעצור עם בלם הרגל, תמיד אפשר להרים בלם יד. אלא אם כן מדובר ברכב עם בלם יד חשמלי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד לעטוף בפצפצים.
אם יש לך יכולת מוטורית למשוך בלם יד ולהבין מה היכולת של בלם היד לבלום את הרכב, כמו גם היכולת להבין מתי השיפוע גדול מדי להזיז את הרכב בלי להניע - אתה תהיה בסדר.
ממליץ לזכור שברכב לא מונע יש לך לחיצה אחת-גג שתיים לפני שאתה מאבד את תגבור הבלמים.
מכאנית אין שום בעיה להעביר לניוטראל ולדרדר את הרכב כמה מטרים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...