Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2016

Yuri Abaev
שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתיי היום רכב מאזדה 3 2016 
ושמתי לב שכשאני רוצה להאיץ (נניח לצאת לעקיפה ) אני לוחץ על הגז בציפיה שהאוטו יאיץ והוא לוקח תזמן.. עושה לי טוב שהוא מאיץ

דיברתי עם חבר שאמר שאצל אבא שלו זה גם ככה במאזדה 3 (זו שנת2012 )

זה קטע ידוע של מאזדות 3? או סתם נפלתי על אחת בעייתיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוריד הילוך.

ביד שמאל אתה מוריד הילוך וביד ימין מעלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזה מנוע זה- 1.5 עדיף להימנע כי הרכב שתיין,עצל וכבד.

אם זה קרה במנוע 2000,יש תקלה כלשהי שמצריכה בדיקה.

• אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, colauti 9 כתב:

השאלה איזה מנוע זה- 1.5 עדיף להימנע כי הרכב שתיין,עצל וכבד.

הוא לא שתיין בכלל, ממוצע יוצא אצלי 1/13.

הרכב לא מהיר אבל שומר על קצב בלי בעיה.

לא צריך להיסחף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נהגתי על שני הדגמים, ה-1500 וה-2000, השאלה היא איזה דגם ברשותך?

ה-1500 אכן מנוע עייף ולא יאה לרכב במשקל של המאזדה 3, והתאוצה שלו בינונית מינוס, מנוע ה-2000 כבר משחק משחק כדור שונה לחלוטין, מנוע עסיסי וטוב שנותן תגובה מיידית וחווית נסיעה מהטובות שהיו לי (ונסעתי על לא מעט רכבים בתור עובד בחברת השכרה), אבל, אני סוטה מהנושא...

אם ברשותך מנוע ה-1500 אז אין יותר מדי מה לעשות בקשר לזה, מדובר במנוע אנמי, אם ברשותך דגם ה-2000 וזה מה שאתה מרגיש אולי יש צורך לבדוק את העניין לעומק, אפילו דבר פשוט כמו פילטר אוויר מטונף עלול לסרס לחלוטין ביצועי מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...