Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במשטרה מעדיפים לתפוס נהגים בכביש 1 היכן שקל, ולא היכן שמסוכן (מאמר כלכליסט)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאמר נחמד בכלכליסט שמודה, בכלל לא ידעתי על כך, היות ורוב הזמן אני עולה בענבה.

ממחלף גלויות עד מחלף ענבה, מוגדר "כביש מהיר" ומותר לנסוע שם 110 קמ"ש.

אולם ממחלף ענבה עד בן שמן, הכביש לא מוגדר כ"מהיר" ומותר שם 90 קמ"ש.

מסתבר שהמשטרה בקושי אוכפת מהירות בקטע בין גלויות לענבה.

אולם בין ענבה לבין שמן, ברוך השם, דופקים עבודה.

מינואר 2021 עד יוני 2021, נתפסו 2,440 נהגים בעבירת מהירות בכביש 1.

מתוך 2,440 הנהגים, פחות מ-30, נתפסו בקטע שמותר 110.

זה מזכיר לי ויכוח שהתנהל פה לאחרונה (כמו תמיד) בנוגע לעבודתה של משטרת ישראל בכל הקשור לאיכפת עבירות תנועה והיה אחד שצידד במשטרה.

איך ניתן לצדד כעת, במשטרה, באכיפה כזו מוזרה ובעיקר, אכיפה איפה שקל?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האכיפה במקום שתיארת = תחנת התרמה לקופת האוצר. נטו.

מסוכנות? חיי אדם? 

קודם כל הכסף.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
  • אהבתי 7
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל שנותיי בפורום, לא זכור לי ולו פעם אחת, בעלי תפקידים בכירים במשטרה ובמשטרת התנועה, שהצהירו שהאכיפה נועדה להפחית סיכון (=לאכוף עבירות שגורמות לתאונות, ותאונות קשות בפרט).

כן זכור לי יותר מפעם אחת שדיברו על הנבה של מאות מיליוני שקלים בשנה, על מערכת א3 כפרוייקט כלכלי עם ROI וכו'.

מי שרוצה להפחית תאונות דרכים אוכף עבירות שלפי הלמ"ס גורמות לתאונות עם פצועים ועם הרוגים.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמש זורחת במזרח, ושוקעת במערב.

Roses are red, violets are blue.

ישראל כהן מכר את הדרבי.

במילים אחרות - מה הכתבה הזאת בישרה שלא היה ידוע וברור לכל?

• אהבתי 4
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעכשיו גם בכלכליסט גילו את זה.

בשלב הבא הם יגלו שמים הם רטובים, בשמש חם, וארטיק יכול לנזול

• אהבתי 5
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכליסט זאת בדיחה מהלכת.

אגב, אם תשאל אותי, המשטרה/מדינה לא עושים שום עבודה. ב-90 אחוז מהזמן המהירות הממוצעת של התנועה הממוצעת בקטע הזה עולה הרבה מעל ל-90, 110 או אפילו 130.

על המהירות הממוצעת של 150 בלא מעט קטעים של כביש שש - עזוב, חבל על הדיבורים.

יש סטיפות של כסף ברחוב, לאור יום, אף אחד לא ניגש ומרים. יכלו באותו קטע להרים 2000 דוחות ביום בלי למצמץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, RK כתב:

מה הכתבה הזאת בישרה שלא היה ידוע וברור לכל?

שתומר הדר התקדם לכתבות שמחוברות למציאות (גם אם הערך החדשותי שלהן אבד אי שם ב1997).

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, hans כתב:

כלכליסט זאת בדיחה מהלכת.

אגב, אם תשאל אותי, המשטרה/מדינה לא עושים שום עבודה. ב-90 אחוז מהזמן המהירות הממוצעת של התנועה הממוצעת בקטע הזה עולה הרבה מעל ל-90, 110 או אפילו 130.

על המהירות הממוצעת של 150 בלא מעט קטעים של כביש שש - עזוב, חבל על הדיבורים.

יש סטיפות של כסף ברחוב, לאור יום, אף אחד לא ניגש ומרים. יכלו באותו קטע להרים 2000 דוחות ביום בלי למצמץ.

השתגעת? אתה יודע כמה עבודה זה להרים 2000 דו"חות?!

צריך 8 במשמרת לניידת, ורצוי להשתמש ב"אמצעים טכנולוגיים מתקדמים" (זה טוב להודעות של הדוברות)

לפני 26 דקות, shellcase כתב:

שתומר הדר התקדם לכתבות שמחוברות למציאות (גם אם הערך החדשותי שלהן אבד אי שם ב1997).

יפה, אז תכף הוא יספר לנו שהנה מתחיל החורף ואיפה למצוא מטריה טובה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטיקה זה טוב, אם בוחרים את האינדיקטור הנכון...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו הם עובדים לפי אינדיקטור של מה יביא הכי הרבה כסף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנוסע קבוע לירושלים דרך 443, אני יודע את הקטע שהשוטרים מתחבאים עם הממל"ז- בין כלא עופר לעטרות- בשני צדדי הכביש.. כולם נוסעים על 80-90 עד שעוברים את השוטר.. לעומת זאת לפני ואחרי חופשי נוסעים על 140 "ואין פוצה פה".. ואני מבין טוב למה הם עומדים שם, כי תאונות כמעט ואין ב"ה, אז נשאר סיבוב להתחבאות בו ולעקוץ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה לא עושה כלום.

נמאס לי מכמות הפעמים שהתקשרתי לדווח על עבירות מסכנות חיים והתעלמות מרמזורים באזור מגורי ודבר לא קרה.

אהה..סליחה, בעצם כן קרה. שמו שלטים של אכיפה מוגברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.6.2021 בשעה 16:16, ariel000 כתב:

זה מזכיר לי ויכוח שהתנהל פה לאחרונה (כמו תמיד) בנוגע לעבודתה של משטרת ישראל בכל הקשור לאיכפת עבירות תנועה והיה אחד שצידד במשטרה.

איך ניתן לצדד כעת, במשטרה, באכיפה כזו מוזרה ובעיקר, אכיפה איפה שקל?.

אני המצודד?

בראשית דברי מס' נק' למחשבה....

1) מה הם הנתונים  שקיבלו העומתה "הצלחה"? ולא רק מה פורסם על ידם.

2) צריך לבדוק מדוע ההאכיפה מתבצעת דווקא באיזור הירידה מ110 ל90. זאת המהות של המאמר שצריכה להיות ולא כמה דוחות ניתנו בחלק.

3) המשטרה לא מקבלת בונוסים אם הביא 10 מיליון דוחות או 5 מיליון, כי הכסף הולך למדינה ולא לקופת הממשלה, להבדיל מארגונים אחרים, ראה ערך מערך הכיבוי (50 אחוז מחשבון הולך בחזרה אליהם) או ממד"א. אז בעצם המשטרה היא סוג של ארגון חינמי ללא מטרות רווח 🤪

4)אני מסכים שהמס' צורמים וצובטים את הלב, יחד עם זאת יש לבדוק את העובדות גם מ"הצד השני" (כמו שגיא זוהר אומר - פערים) אם נהג שם על "אוטומט 115 במקטע של 110" ולא אחראי מספיק לדעת מה המהירות המותרת במקום... אז צר לי

5) לדעתי האישית (כמו הדעה של תומר במאמר) יש צורך בשינוי הענישה כנגד עבריינים, יש צורך בענישה גסה יותר אולי אפילו כמו מדינות באירופה שגובה הקנס לפי היכולת הכלכלית שלך, ואז אנשים יחשבו בשנית.

ולסיכום, קוריוז... אזרח בעל ריבוי עבירות נתפס מס' פעמים על ידי גורמי האכיפה, מובל לבימ"ש לטובת שיפוט מהיר, בדיון לגביו פותח את משנתו ומציין כי הוא אדם קשה יום, מגדל את המשפחה ועוד סיפורי מאיסס (בין אמת או חצי האמת) ולבסוף מציין כי אם יקחו לו את הרישיון לא תיהיה לו הדרך לשלם את הקנסות ולדאוג למשפחה וכי הרישיון הינו כי העבודה היחיד שלו.... מה מחליט השופט? משחרר אותו לדרכו ושוב רושם על הדף "נו נו נו עם האצבע" ואם יעבור על אחת מעבירות התנועה שנית יכלא לכלא ל מס' חודשים.... אז מה המסקנה ? שווה להיות עבריין תנועה בארץ? אולי כן, שווה להיות "אדם קשה יום"? אולי כן כי אז השופט יהיה "רחמן " איתך או מנגד עיניו עוד משפחה שתצטרף למעגל העוני והנטל על המדינה. לדעתי ? כמו במשל של הדג והחכה, מספיק לתת דגים לרעבים, הם צריכים לדעת לדוג, ולכן אותו אחד היה צריך לשלול לו את הרישיון למס' שנים ושילך לעבוד בעבודה אחרת.... אה.. ודרך אגב.. אחר פרק זמן אותו נהג עשה גם תאונה קלטנית עם משאית ואז היה מאוד חשוב לציין בתקשורת לזכותו מאות עבירות תנועה ושהמשטרה לא עשתה כלום... ובימ"ש? אף מילה עליו, אם רוצים שינוי צריך לדרוש ענישה חריפה יותר....

לפני 29 דקות, shachar187 כתב:

משטרה לא עושה כלום.

נמאס לי מכמות הפעמים שהתקשרתי לדווח על עבירות מסכנות חיים והתעלמות מרמזורים באזור מגורי ודבר לא קרה.

אהה..סליחה, בעצם כן קרה. שמו שלטים של אכיפה מוגברת.

ממוזמן להיכנס לאתר של "שומרי הדרך"

https://www.rsa.org.il/

ולתת סיוע, אם אתה מרגיש שאין אכיפה. הנה כלי שנותנים לאזרחים "לקחת את החוק לידיים" והציף עבירות, הן מגיעות למשרד התנועה ושם שוטרים מסכים איתך לגבי העבירה או לא והעבריין זוכה לדוח. 

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כלי, זה פלסטר על פצע מדמם.

הסיבה שהמהירות יורדת היא טכנית, כשהכביש תוכנן הקטע הזה לא הוגדר דרך מהירה ע"י המדינה ותוכנן בפרמטרים אחרים (רוחב נתיב, רדיוסים, מרחקי ראות וכו').
הסיבה שהמשטרה בוחרת לעמוד שם היא כי הם מחפשים את המטבע מתחת לפנס.

• אהבתי 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...