Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר, אולנדו 2014 בנזין

elimalka
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, dalet11 כתב:

אכן כל 12 אצל האמריקאים לפי הספר.. לכן אני מטפל בקביעות כל 9-11K גג ואף פעם לא מתקרב ל15K. גם ככה המנוע רגיש לסוג ואיכות השמן.

מעולה. אני גם משתדל מאז הרכישה לעשות טיפול באזור ה10K. 

דרך אגב, הרכב אצלהם מיוצר בארה"ב או גם בקוריאה? 

הטבלה שלהם ברורה ונוח לקריאה, מה היה קשה לעשות טבלה דומה בספרות העברית....

בכל אופן, נראה לא סביר שרצועת אביזרים תוחלף\תבדק ב 240K.

קיימת רצועה שיכולה להחזיק זמן רב כל כך?

דרך אגב,

האם העובדה שאני נוסע בגז משפיע על השמן או שאין קשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה שונה אצלהם, הרכבים אצלהם מיוצרים בארה"ב ובתקינה אמריקאית (פנסים ומראות למשל), מבחינת מנוע - הוא זהה לחלוטין וגם אם היה מיוצר בטורקיה זה לא אמור לשנות ממש.

אין לי מושג לגבי הרצועת אביזרים, גם לדעתי מוזר שרשום להם לבדוק כל 240 אלף, בגדול הרצועה אצלי סחבה 110K ואין לה סדקים או משהו כזה, היא שלמה לחלוטין פשוט לעין נראת קצת עייפה בצבע ואני מעדיף להחליף בכמה שקלים שהיא עולה ולשכוח מהעניין.

לגבי נסועה על גז - אין לי טיפת הבנה או ידע על ההשפעות של זה על המנוע ופרט על המנוע הספיציפי הזה, זה שאלות שצריך להפנות למישהו שמתמחה במערכות כאלו ורצוי בעל נסיון על המנוע הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...