Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משה רבינו ואני או מקום קבורתי - לא

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הייתי באזכרה, בקבר בקומה השלישית, בית הקברות ירקונים. באמת נחמד כל העניין הזה של רבי קומות, כי נעים בצל ודי קריר. גם כל המקום נמצא בתנופת בנייה, ככה שיש תחושה של התקדמות ושיש ביקוש בתעשיית הזכרונם לברכה. יפה.

אבל אז חשבתי, וואללה... למה להטריח את מי שרוצה לטרוח לאתר הזה או לכל אתר אחר?

יש דרך שבה לא ייקברו אותי במקום מסומן, ואני אשחרר את שוחרי זכרי לאזכר אותי בכל מקום שייבחרו בעצמם?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדמיין עולם בו כל אחד מחליט איפה לקבור את מתיו? ועוד בישראל? כל אחד ישתלט על איזו תצפית או פינת חן בטבע, יבנה מצבה שלא לומר אנדרטה, ולא תוכל לצאת לטייל בלי אוירה של בית עלמין.

אתה יכול לתרום את גופך למדע או להחליט להיפטר מהגופה בדרך אחרת, אבל קבורה רק במקום מסודר ומוגדר.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא קראת.

לא תצפית לא אנדרטה לא עמוד אינטרנט.

פשוט לא.

אם אתה תורם את גופך למדע (מי ייקח?), בסוף קוברים את מה שנשאר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי. והסברתי בדיוק למה זה לא אפשרי. אם משחררים את גופתך לקבורה חופשית, צריכים לשחרר עוד הרבה גופות לקבורה חופשית. ואולי שאר בשרך אנשים מתחשבים ומנומסים, אבל אי אפשר לומר זאת על כל עם ישראל, ומשם הדרך לתוצאה שתיארתי קצרה.

באשר לתרומה למדע - הביקוש מטורף. מחסור אדיר בגופות לדיסקציות של פרחי רפואה למשל, וישמחו מאוד לעזרתך בעניין.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, falou כתב:

יש דרך שבה לא ייקברו אותי במקום מסומן, ואני אשחרר את שוחרי זכרי לאזכר אותי בכל מקום שייבחרו בעצמם?

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם תדאג למות במקום ובצורה שיבטיחו שלא ניתן יהיה לזהות את גופתך, במדינת ישראל זה לא יתאפשר. הרצון החופשי שלך לא משנה כשמעורבות בנושא כל מיני חברות קדישא שלא רוצות תקדימים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, nitch כתב:

אלא אם תדאג למות במקום ובצורה שיבטיחו שלא ניתן יהיה לזהות את גופתך, במדינת ישראל זה לא יתאפשר. הרצון החופשי שלך לא משנה כשמעורבות בנושא כל מיני חברות קדישא שלא רוצות תקדימים.

והכי חשוב שלא תמות חס וחלילה אחרי השעה 14:00

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש קבורה אלטרנטיבית בקרמציה (יענו שורפים אותך) והמשפחה מקבלת כלי עם האפר. הם כבר יחליטו איפה לשים את זה. 

אין לי ניסיון אישי אבל זה קיים בוודאות גם בישראל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, flytomars כתב:

כמה עולה התענוג?

קצת מעל 100 קילומטר...

• מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם מקבר, שינטעו עץ לזכרכם. גם מקום פיזי להגיע אליו, וגם תורם לסביבה - בניגוד לבתי הקברות שגוזלים אדמות לנצח.

את הגופה אפשר לשרוף ולפזר ליד העץ.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, SlowRide כתב:

יש קבורה אלטרנטיבית בקרמציה (יענו שורפים אותך) והמשפחה מקבלת כלי עם האפר. הם כבר יחליטו איפה לשים את זה. 

אין לי ניסיון אישי אבל זה קיים בוודאות גם בישראל.

אני דווקא חשבתי על פיתוח "קבורה אלקטרונית".

אם מה שעושים לגופה אינו חשוב, לפחות לרכז באתר (וובי, כן ?) מסויים , מספר מאפיינים על הנפטר, תמונה (אם רוצים), ואינפורמציה נוספת אודותיו.

אבל משום מה זה מזכיר לי יותר מדיי את אתר "יזכור" / יד ושם, אז אני כבר איני יודע... 🙄

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...