Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי 500 שקל קנס על שניה בנתיב תחב"צ בת"א

שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבבה, מקבל שהשילוט לא ברור. לא יודע על מה מדובר אז לא יכול לחוות דעה.

מה הקשר אבל על פקח שאוכף מולך או לא? אם חנית במקום אסור, מה זה משנה אם הפקח מצלם אותך לידך או לא, חוץ מזה שזה מונע ממנו לחטוף מכות מכל מיני ערסים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שהפקח על הרכב עם המצלמה לא באמת מסדר את המטרד כביכול (ובוא, מישהו שעצר לצד הכביש באיזו פינה נידחת לא באמת מטריד משהו) ודואג לסדר הציבורי, אלא הוא פשוט רוצה לרשום את הקאצ׳ינג של הקופה ולהמשיך, אין בכלל ניסיון לברר מה קרה, אולי לא מרגיש טוב פתאום, אולי משהו עם הילד, איזשהו קשר ויחס מול האזרח גם אם בסוף יחליט בכל זאת לרשום דו״ח. אני בכלל לא מדבר על חניה אסורה, גם עצירה לרגע. התחושה הרבה פעמים היא שנכנסת למסחטת כספים ושכולם מסתובבים עם סימן של דולר מעל הראש מבחינתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

אני לא גר בתל אביב אבל מידי פעם יוצא לי לנהוג שם.

אני צריך להגיד שהשילוט והסימון של הנת"צים לוקה מאוד בחסר.

לעיתים, במיוחד ברצף של צמתים, מאוד קשה לא לעלות בטעות על נת"צ אם זה מקום שאתה לא מכיר.

וכשצריך לפנות ימינה, לא ברור באיזה שלב אתה אמור לעלות אל הנת"צ. אם מוקדם מדי, תחטוף דו"ח. ואם מאוחר מדי אתה פונה בצורה מאוד מסוכנת.

לא רואה שחשבו כאן מספיק על בטיחות תנועה.

למזלי עוד לא חטפתי דו"ח למרות שטעיתי לפעמים.

זאת הבעיה הכי גדולה שלי 

הנתיב הוא נת"צ אבל אני חייב לנסוע עליו כדי לפנות, איך אני יודע מתי אפשר לעלות עליו מבלי לקבל קנס? 

התופעה מבלבלת במיוחד ברחוב אבן גבירול... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה יכול לעשות כמו שאני ניסיתי במידה ואכן בסופו של דבר תשלם את הדו"ח זה לבקש שאת הסכום יתרמו לנזקקים, לחולים וכד', לכל מקום שהוא יגיע מלבד לקופת העירייה הוא יתרום במשהו חיובי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח לבקש שממס ההכנסה שאתה משלם יממנו רק מטרות שאתה בעדן ולא חרדים/מתנחלים/שמאלנים/אנרכיסטים וכו.

• מצחיק 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנצל את השרשור לשאלה.

אם אני רוצה לפנות ימינה והנתיב הימני הוא נת"צ, האם יש משמעות למרחק ממנו אני נכנס לנתיב לפני הפניה?

האם אני יכול להשתלב בנתיב כקילומטר לפני הפנייה או צריך שזה יהיה בסמוך? 

יש בכלל הגדרה בחוק למרחק הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בדרך כלל יתחיל להופיע חץ לבן ימינה שמסמל את זה שאתה יכול כבר לעלות על הנתיב בשביל לפנות ימינה. כל מרחק לפני החץ הלבן ובטח שקילומטר לפני מסכן אותך בקנס וודאי. 

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Mikelt89 כתב:

יש עם מי לדבר, עם חמאס, הם יותר מכילים ומבינים מהחלאות בעירייה שגונבים כסף לאור יום מאזרחים תמימים, ת"א זו העיר הכי מיותרת בעולם גהנום עלי אדמות.

אולי זה ככה עם השבחי''ם שמציפים את העיר, עם תושבי העיר הם אחלה 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית עבירה, עשית עבירה. אבל הם מקשיבים לערעורים וגם מבטלים דוחות.

והם מאוד סלחנים לעבירות חנייה באזור המגורים. מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אין לי ניסיון כתל אביבי שמגיש ערעורים אלא רק כשבח, רחמנות לא ממש הרגשתי להפך, הם התעקשו מולי גם כשברור שהם טועים ורק בסוף אחרי מאמצים "הסכימו" להוריד את הקנס לסכום המקורי שלו כמו שהיה אמור להיות מלחתכילה (וזה אחרי שלקחו אותו כבר בכוח מהחשבון בנק שלי ללא אישורי בתוספת הוצאות גבייה שעליהם אגב הם לא ויתרו גם לאחר שהורידו אותו לגודל המקורי שלו) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אפשר רק שאלה: על סמך מה ביטלת את מה שכתבתי?!

כי אתה, בתור לא תושב, פעם אחת, לא ויתרו לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך זה שתל אביבים חוטפים לא מעט קנסות מעצבנים גם כן (מידע אישי) ובפועל חווים הכי הרבה התעללות (מבחינתם) מצד העירייה כמחזיקי רכבים, אז לאמר שהם אחלה כעירייה כלפיהם זה קצת נשמע לי מצחיק. 

לא נכנסתי עכשיו לרמה של מה קרה עם הערעורים ואיך התייחסו לזה אבל כן עניתי למה שאמרת שהם אחלה עם תל אביבים. אם התייחסת נטו לעניין של ערעורים, אז סבבה יתכן שהם יותר קלים בעניין הזה עם תל אביבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון נואש להרגיע את הטונים:

עיריית תל אביב דווקא *כן* מתייחסת לערעורים ברצינות, במיוחד בכל הקשור לחנייה, ואני מכיר אישית שני ערעורים שנתקבלו.

אז לערער - אפשר ומומלץ. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם דורון. 

אין חנייה בשום מקום, מגרשי החנייה בעיר תמיד מלאים עד אפס מקום. 

נתיבי התחבורה הציבורית באמת לא ברורים ונראה שההתנהלות שמתכנני התנועה ציפו לה מהנהג היא פניות מסוכנות או לתקוע את  התנועה בכל פעם שאת פונה בצורה שחותכת את הנתיב הציבורי. תוסיפו לזה את כל רוכבי האופניים/קורקינטים וכו שעלו לכביש בשנים האחרונות - אי אפשר לנהוג בעיר הזאת. אני שונא להיכנס לתוכה עם רכב - וגם בלי רכב. 

אתה נכנס לעיר הזאת ומופיע שלט של דולר מעל ראשך.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...