Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל משתמשי טאפאטוק: ביום ראשון הקרוב (13.6) תסתיים התמיכה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה ההגדרה שלכם ל'אתר מובייל סבבה'. אבל כשאני נכנס לפורום ובכל עמוד אני צריך לגלול מסך שלם לפני שאני רואה פיסת תוכן אחת, זה לא 'סבבה'.
פרסומות זה חשוב, גם מרצ'. אבל לא בשביל זה התכנסנו כאן. 

Screenshot_20210609-212940_Chrome.jpg

• אהבתי 1

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סעמק...[emoji22]

• מעניין 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאד.את האמת משום מה לא הצלחתי להתחבר דרך טאפטוק ולכן לא מגיב ויותר צופה דרך טאפטוק.

משתמש בטאפטוק בפורומים אחרים והיא מצויינת לטעמי.

גולש רוב הזמן דרך הטלפון ולא נח לי האתר.מלא פרסומות קופצות שלעיתים אי אפשר להוריד וחסר הפשטות של הטאפטוק.

חבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל. גם אני מאלה שכנראה יבלו כאן פחות ללא טאפאטוק. מה לעשות? ברגע שמתרגלים לנוחות כבר קשה לחזור אחורה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• מעניין 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פבל אחלה סירטון, רק שאצלי בכלל התפריט שונה

image.png.0444854e37cd701b6c7d0db980574178.png

מה הפטנט כאן?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה אני מניח היא שאתם לא מרוויחים מהפרסומות כשיש גלישה מטאפטוק? כי לומר שאין תמיכה של האתר ויש באגים זה נחמד, אבל אם היוזר בוחר להשתמש באפליקציה שהפורום לא תומך בה - זו לא אשמתכם. אין סיבה לחסום לגמריי בגלל זה.

חבל.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו מאוד מהיר ונוח בגישה דרך tapatalk.
ביום יום אני נמצא מול מסך מחשב ועדיין אני בוחר להיכנס לפורום דרך האפליקציה. יש הרבה פחות "קשקושים" ואופציות. זה נטו לקרוא שרשורים והודעות בלי כל הרעשים מסביב.

חבל שאין מצב "לייט" באתר. אין לי בעייה עם פרסומת שקופצת פה ושם, אבל שיהיה רק נטו עם התתי פורומים והשרשורים. בלי כל הרעש מסביב.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, eyals05 כתב:

חבל שלא נותנים פתרון בדמות אפליקציה אחרת שכן תומכת ופשוט מורידים את השאלטר.

תאמין לי שהייתי מהתומכים הגדולים של לחכות לאפליקציה. אבל בגלל שכרגע אין תאריך פרסום רשמי באופק החלטנו להפסיק לחכות לה. 

אפשר לקבע את העמוד של הפורום למסך הבית בכל טלפון, וזה יכול להיות חצי נחמה לפחות מבחינת נוחות.

לפני 21 שעות, audiR8 כתב:

לא יודע מה ההגדרה שלכם ל'אתר מובייל סבבה'. אבל כשאני נכנס לפורום ובכל עמוד אני צריך לגלול מסך שלם לפני שאני רואה פיסת תוכן אחת, זה לא 'סבבה'.
פרסומות זה חשוב, גם מרצ'. אבל לא בשביל זה התכנסנו כאן. 

Screenshot_20210609-212940_Chrome.jpg

אתה צודק, אכן לא בשביל זה התכנסנו כאן. אבל לצערנו נראה (ואם ניווכח שזה לא המצב, נחזיר את התמיכה) שטאפאטוק "שותה" כמויות טראפיק והכנסות מפרסום שמאיימות על עצם קיומו של האתר. 

אז זה אולי נראה כאילו אנחנו מנסים לדחוף לכם פרסומות בכוח לגרון כדי שנוכל להרוויח מלא ולשחות בכסף, המצב בפועל הוא על הצד השני של הסקאלה - שאין לנו ברירה אלא לעשות את זה. בגלל אופיו של האתר, אופייה של הקהילה, האופי שלנו והערכים שאנחנו מקדמים - אנחנו מסרבים לחלק הארי שיבואנים וחברות נוספות בתחום הרכב מציעות לנו כי אנחנו לא מוכנים "למכור" את הגולשים שלנו ו/או את האינטגריטי והאובייקטיביות שלנו. את חלק מהמחירים על ההחלטות האלה אנחנו מקבלים בשמחה, אבל אנחנו חייבים להכניס מספיק כסף כדי - במינימום - שהאתר לא יהיה הפסדי (כי אז עם כל הרצון הטוב הבעלים לא ישאירו אותו באוויר) ובשאיפה כדי שיהיה מספיק גם כדי להחזיק צוות שמפתח ומשפר את האתר. 

באשר לפרסומות - ניתן לרכוש מנוי שמעלים את הפרסומות, וככה גם לעזור לשמור על האתר באוויר.

לפני 19 שעות, שלומיש כתב:

חבל מאד.את האמת משום מה לא הצלחתי להתחבר דרך טאפטוק ולכן לא מגיב ויותר צופה דרך טאפטוק.

זאת לחלוטין גם אחת הסיבות - שאין לנו יכולת לעזור למשתמשים שנתקלים בבעיות בטאפאטוק. ואז אנחנו גם מאבדים את אותו גולש.

לפני 19 שעות, שלומיש כתב:

גולש רוב הזמן דרך הטלפון ולא נח לי האתר.מלא פרסומות קופצות שלעיתים אי אפשר להוריד וחסר הפשטות של הטאפטוק.

כמו שאמרתי ל-AudiR8, ניתן לרכוש מנוי שמעלים לחלוטין את כל הפרסומות באתר. לשיקולך.

לפני 15 שעות, kurko1992 כתב:

מה זה "טאפאטוק"?
הכוונה זה לא בטעות לtapatalk נכון?? או שכן?

זה כן, הכוונה היא בדיוק לזה.

לפני 7 שעות, zaf כתב:

@פבל אחלה סירטון, רק שאצלי בכלל התפריט שונה

image.png.0444854e37cd701b6c7d0db980574178.png

מה הפטנט כאן?

אתה באתר הדסקטופ (יכול להיות שהדפדפן בטלפון שלך מוגדר להציג אותו), אנחנו מדברים על אתר המובייל.

לפני 6 שעות, Or05230 כתב:

הסיבה היחידה אני מניח היא שאתם לא מרוויחים מהפרסומות כשיש גלישה מטאפטוק?

בין היתר, כן. וכמו שאמרתי - הלוואי שהיינו רוצים פשוט להרוויח עוד מלא כסף בנוסף למלא כסף שאנחנו מרוויחים כבר היום, אבל המצב בפועל הרבה יותר חמור.

לפני 6 שעות, Or05230 כתב:

כי לומר שאין תמיכה של האתר ויש באגים זה נחמד, אבל אם היוזר בוחר להשתמש באפליקציה שהפורום לא תומך בה - זו לא אשמתכם. אין סיבה לחסום לגמריי בגלל זה.

חבל.

א. אתה תתפלא כמה אנשים בכלל לא מבינים שמדובר באפליקציה חיצונית (גולשים מזדמנים) וכן מבקשים מאיתנו לפתור אותן. שזה כמובן בסדר גמור, אני לא מצפה מכל בן אדם שחיפש משהו בגוגל והגיע לפה שיידע בדיוק מי אנחנו ומי זה טאפאטוק ומה הקשר (או האין קשר) ביננו. 

ב. למרות שאתה צודק וזו אכן "לא אשמתנו", אנחנו כן מאוד מעוניינים לספק לגולשים את הפתרונות האלה ולפתור להם בעיות. בסופו של דבר זה אינטרס שלנו שהם יגלשו פה.

לפני 5 שעות, bjlb כתב:

גם אותו תראו פחות, וזה רק בגלל עניין הנוחות.
חבל שחותכים.
ליאור.

אני מסכים שחבל, גם לי חבל והלוואי שהייתה לנו ברירה אחרת (היו לנו, המנויים והמרצ'נדייס, אבל הם הוכחו כלא מספיקים), אבל אין לנו. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי (באמת שניסיתי) מאז אתמול בערב לנסות ולגלוש בפורום דרך הדפדפן. (בנייד כמובן)

התצורה לא נוחה כלל, מעבר איטי מאוד בין הפוסטים.
מעבר לכך בכל פוסט מקפיץ עוד חלון פרסומות.....

תשמעו, בסופו מדובר על פורום (ולא על אתר), והממשקים השונים אמורים לסייע בשימוש בקריאה / כתיבה בפורום.

להחליט לחתוך אפליקציה זה אחלה, אבל היי תנו אפשרות אחרת שמותאמת לגלישה בפורום. (שוב, לא אתר)

לשלוח אותנו לגלוש באתר (כן גם בתצורת מובייל), זה קל לעשות, בפועל התצורה ממש לא מותאמת לפורום.
ובסופו של יום, ללא תנועה של החברים בפורום, סופו של הפורום הזה לדעוך.. שקלו שנית , או לפחות תמתינו עד שתמצאו אפליקציה אחרת.

ומראש, אינני טכנופוב אם כבר ההפך, עובד בתחום מעל 15 שנה, ואין לי שום חשש משינויים.

ברור לי שהפנייה הזו משולה ל "לכתוב על הקרח", אבל זה עדיף מתגובת הסעמק ששלחתי בראשית התרד.

נ.ב

אין מצב שהייתי מצליח לכתוב את כל זה , באמצעות הנייד דרך הדפדפן....

• אהבתי 1
  • מעניין 2

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, AmitGo כתב:

ניסיתי (באמת שניסיתי) מאז אתמול בערב לנסות ולגלוש בפורום דרך הדפדפן. (בנייד כמובן)

התצורה לא נוחה כלל, מעבר איטי מאוד בין הפוסטים.
מעבר לכך בכל פוסט מקפיץ עוד חלון פרסומות.....

אני אומר לך באופן אישי - זאת הייתה בדיוק התחושה שלי בימים הראשונים אחרי שעברנו לפלטפורמה הנוכחית. ולא רק שלי, אלא גם של הרבה מאוד משתמשים (חלקם גם מנהלים שקדחו לי על זה במוח בלי הפסקה כי הם ידעו על הכוונה לנתק את טאפאטוק מאוד מזמן).

כולנו, בלי יוצא מן הכלל, התרגלנו אחרי ימים בודדים וכל מי שאני נמצא איתו בקשר והיה משתמש בטאפטוק - הפסיק ועבר להשתמש בדפדפן. אז כל מה שאני יכול לבקש ממך זה לתת לזה צ'אנס של כמה ימים. 

אני יכול להגיד לך שאני כמעט ולא גולש בתוך הפורומים ספציפית, אלא אך ורק בפיד של הנושאים החדשים (כאשר אני רוצה לקרוא/לכתוב בפורום, לא עבור החלקים האחרים של האתר), ואני לא יכול להגיד שיש לי תלונות. ואני מניח שאתה סומך עליי שאם היו לי תלונות, הייתי מעלה אותן או פותר אותן, או לכל הפחות מכיר בהן.

למען הסר ספק - אני גולש עם כל הפרסומות מוצגות, וכן, זה לא אופטימלי מבחינת החוויה, אבל זה הרבה פחות גרוע מרוב האתרים האחרים שאני מבקר בהם באופן תדיר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרוצים של המנהלים לא אוחזים מים.
ממשק המוביל לא נח באותה המידה של הטפאטוק.
אפילו לא מתקרב לכך.

הטראפיק שנעלם לכם לטאפאטוק מצביע עד כמה הוא פופולארי קרב החברים.
ברגע שתחסמו אותו תאבדו חלק נכבד שפשוט יעלם ולא רק שיעלם מהסטטיסטיקה אלא אף יהיה חסר מהפעילות עצמה וכידוע התחרות עם פיסבוק נוטה ממילא לכיוון האחר.

כפי שרובנו משלמים על ה Tapatalk Pro כל שנה אפשר שנסכים לשלם גם לאתר.
מוזר בעיני שבעלי האפליקציה לא חולקים הכנסות עם הפורומים מאחר וגריעת הכנסות מבעלי האתרים כורתת את הענף עליו הם רוכבים

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...