Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתם מרגישים שהמצב הנפשי שלכם על הפנים?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, ALÞћÃ כתב:

טיפ שאני שומע עוד מהיום בו הכרתי את זוגתי (שנה וטיפה ביחד, רק אלוהים יודע איך) - מבחינתי מדובר במעגל כשלים או נבואה שמגשימה את עצמה.
אני עדיין תקוע בשלב שרואה בהשקעה בגוף כסוג של עונש (מה, לקום ולזוז עכשיו? למי פאקינג יש כח) ; אני מסיים יום עבודה גמור ובקושי יש לי חשק אפילו אליה, let alone לעלות במדרגות לדירה שלי בקומה הרביעית. עליתי במשקל, אני מרגיש כבד, גמור וכל זה עדיין לא עושה לי חשק ל change up. מוזמנים להתחיל להמר על תאריך לצנתור ראשון, או לקבורת סנהדרין (כי אין כסף לקבורת אדמה וזה).

אין ספורט שמסב לך הנאה? כדורגל, כדורסל, הוקי, פריזבי, טניס, משהו?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצלי דווקא הייתה עליה קטנה במצב רוח כשהתחילה הקורונה. המשרד נסגר ועבדתי מהבית והצלחתי למצוא יותר זמן לתחביבים.

אבל העבודה לבד בלי צוות לאט לאט שוחקת ועם הזמן ב- סוף זמן הקורונה הייתה לי ירידה במצבי רוח. גם כי אישתי הרוויחה הרבה פחות בתקופה ולכן יש קצת קושי כלכלי שמתבטא עכשיו שממש שובר אותי.

אין יום שאני לא קם בבוקר וחושב על הכלכלה שלי ועל כל מיני כישלונות אישיים שאני חוויתי בתקופה האחרונה.

אולי ספורט יוציא אותי מיזה אבל אחרי עבודה אין בכלל חשק לספורט..וכן אני מנסה למצוא עבודה חדשה אבל יש כל כך הרבה מועמדים לכל משרה שקשה מאוד להתקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, SlowRide כתב:

לדעתי זה הגורם לבעיה.

צא מהבית.  לך תעבוד בבית קפה או משהו. 

הדבר הראשון שעשיתי כשהסגר האחרון נגמר - הלכתי לבית קפה.  ממליץ.

לפני 14 שעות, eitanuch כתב:

אמרתי לעצמי: "אם אני עסוק במה שכיוונתי אליו, סימן שהכל בסדר. אם לא הייתי בסדר, כנראה שלא היה לי מה לעשות".

מחזק מאוד!  גם אני מגיל קטן אומר לעצמי שהשאיפה היא להיות תמיד עסוק.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, כל כך הרבה תגובות! תודה רבה לכולם!

אקח לתשומת ליבי את הנושאים הבאים:

1. להיות יותר בחוץ

2. החל מהשבוע הבא אתחיל להגיעה למשרד כמה פעמים

3. אשתדל לשלב יותר ספורט ביום יום

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ספורט,

אם זה משהו שרחוק ממך יחסית ממליץ להתחיל במשהו ממש קליל כדי לא לפתח אנטי.

תשים אזניות וצא להליכה של 20-25 דקות,אל תגמור את עצמך.

קל להתחיל חזק ואחרי שבועיים להתייאש.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 4

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אפילו תחנה קצת יותר רחוק ותלך 15 דקות ברגל לעבודה ובחזרה. זה התחלה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזור לשגרה זה קשה מאוד.

אצלי היא השתבשה ממש ואני עדיין לא לגמרי הצלחתי לחזור למה שהיה לפני.

איזון של לימודים-תחביבים-עבודה לא הגיע לשיווי משקל מאז הסגר הראשון של לפני שנה וכל דבר אצלי הולך לקצה.

בקיצור באסה...אבל שורדים

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד שמח שחזרתי לעבודה, 11 חודש הייתי בבית, ו בגלל שאני בקבוצה סיכון, לא יצאתי סתם מ הבית.
נכון שהיה כיף בכמה חודשים הראשונים, כי עשיתי קצת סדר בבית שלא היה לי זמן לעשות ו זרקתי הרבה זבל וזה, אבל די, כמה אפשר להיות סגור בבית? זה משגע אותי.
ושלא נדבר ש חזרתי לקבל את המשכורת (טוב, כמעט) הרגיל שלי במקום 6000 ₪ בחודש.

אז כמו שאמרתי, אני דווקא שמח.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאוד שמח לחזור לשגרה, למרות שבמקרה שלי כן עבדתי בכל התקופה, לרוב מהמשרד

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.6.2021 בשעה 11:29, raiden כתב:

האם גם אתם מרגישים שהקורונה הביאה לכם נוק אוט נפשי? ואיך קמים מזה בחזרה וממשיך לנהל חיים רגועים (כמה שאפשר) במקום להמשיך ליפול הלאה?

קורונה זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים. אולי הטוב ביותר. ברצינות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

קורונה זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים. אולי הטוב ביותר. ברצינות. 

גם לי הקורונה עשתה פלאים, אני בדיוק עברתי לפני כמה ימים. 11 חודשים ללא קנאביס, טוב כמעט בלי. עישנתי פעמיים אבל היו חוויות לא נעימות כל כך, די בנאליות. מעדיף את הסאחיות ושמחת החיים הזו שיש בסאחיות.

כרגע עדיין עם סיגריות אבל הרצון להפסיק גם אותם בוער בי. הניסיונות שעשיתי בחודש האחרון די התניעו אצלי דברים אחרים לגמרי, כמו עבודה\זוגיות.

בא לי גם מקלחות קרות וNO FAP אבל זה כבר גדול עליי.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.6.2021 בשעה 22:10, DareDevil כתב:

בא לי גם מקלחות קרות וNO FAP אבל זה כבר גדול עליי.

בדקתי בגוגל כדי לוודא שאתה מתכוון למה שחשבתי שאתה מתכוון, מדהים שהדבר הזה הפך לנושא לקבוצות תמיכה...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Avatar Schnitzel כתב:

לא הבנתי... זה לא לעשות ביד? זה הקטע? 

כן, זה כולל לא לראות פורנו

לפני שעה, shlomi171 כתב:

בדקתי בגוגל כדי לוודא שאתה מתכוון למה שחשבתי שאתה מתכוון, מדהים שהדבר הזה הפך לנושא לקבוצות תמיכה...

זה התחיל בשנה האחרונה, וויל הופ (ככה קוראים לו?) התחיל את הטרנד.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...