Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנט 19 סיאט לאון 2019

שימו לב! השרשור הזה בן 1047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט לאון 2019
מנוע 2000-190כ״ס
רציתי להגדיל מידה בחישוק ל19 במקום 18
ידוע לי שמאושר לה
הייתי במכון טסט ושם בדקו במחשב ולא הופיע להם שמאושר 19 
מישהו יודע מה צריך לעשות במקרה הזה ?

אגב איך אני מחליף את הכינוי שלי 😂😂

עריכה אחרונה על ידי גנט 19 לאון 2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט

אתה רואה למי יש לאון עם גנט 19 כמו שאתה רוצה להחליף עם אותן מידות 19 מאוד חשוב לפי מה שרשום אצלו ברישיון ברכב.... אתה מחליף ובא למכון הטסטים מביא לבוחן את המספר רכב של הגאנט 19 והוא משנה מאוד פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, איתי73 כתב:

מאוד פשוט

אתה רואה למי יש לאון עם גנט 19 כמו שאתה רוצה להחליף עם אותן מידות 19 מאוד חשוב לפי מה שרשום אצלו ברישיון ברכב.... אתה מחליף ובא למכון הטסטים מביא לבוחן את המספר רכב של הגאנט 19 והוא משנה מאוד פשוט

לא יודע אם הבנת אותי נכון 

בלאון fr 2018  סתם דוגמה במערכת של מכוני רישוי מאושר לה גנט 19

אבל ה 2019 במכון רישוי לא מופיע שיש אישור 

אני צריך להשיג את האישור קודם , זה השאלה שלי אחי איך אני משיג אישור , שזה קצת לא הגיוני שלאון מנוע 1800 שנת 2018 ומטה יש אישור

אבל ל רכב מנוע 2000 יותר מפואר יותר משודרג לא יהיה אישור ...

תודה אח

עריכה אחרונה על ידי גנט 19 לאון 2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, גנט 19 לאון 2019 כתב:

לא יודע אם הבנת אותי נכון 

בלאון fr 2018  סתם דוגמה במערכת של מכוני רישוי מאושר לה גנט 19

אבל ה 2019 במכון רישוי לא מופיע שיש אישור 

אני צריך להשיג את האישור קודם , זה השאלה שלי אחי איך אני משיג אישור , שזה קצת לא הגיוני שלאון מנוע 1800 שנת 2018 ומטה יש אישור

אבל ל רכב מנוע 2000 יותר מפואר יותר משודרג לא יהיה אישור ...

תודה אח

זה לא עניין של אישור !!!! אם יש מכונית כמו שלך עם גאנט 19 אתה מביא לו את המספר רישוי והוא עושה לפי הקוד של הרישוי שיש... ואם ב 2018 יש וב 2019 אין תביא  לו רישוי של מכונית 2018 וצריך לראות אם מאשר לו ב 2019

נגיד מה שהולך בלאון  235/35/19  זאת המידה שאתה צריך לשים לשלך לפי היצרן אסור לך לשים מידה אחרת

אתה לא צריך שום אישור אם זה נותן לבוחן להחליף ברישיון שלך... אתה מחליף ואז בא והוא מעדכן לך החדש

עריכה אחרונה על ידי איתי73
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, איתי73 כתב:

זה לא עניין של אישור !!!! אם יש מכונית כמו שלך עם גאנט 19 אתה מביא לו את המספר רישוי והוא עושה לפי הקוד של הרישוי שיש... ואם ב 2018 יש וב 2019 אין תביא  לו רישוי של מכונית 2018 וצריך לראות אם מאשר לו ב 2019

נגיד מה שהולך בלאון  235/35/19  זאת המידה שאתה צריך לשים לשלך לפי היצרן אסור לך לשים מידה אחרת

אתה לא צריך שום אישור אם זה נותן לבוחן להחליף ברישיון שלך... אתה מחליף ואז בא והוא מעדכן לך החדש

תודה על ההסבר אחי אז בשורה תחתונה 

בוחן רכב במכון רישוי יכול לאשר לי ולעדכן את המידה בלי שום אישור 

רק אם הוא רואה שזה אפשרי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי לרכב שלי

הלכתי למכון טסטים נתתי לו מס רישוי של רכב כמו שלי עם גאנט 19 הוא בדק נכנס לרישיון שלי ובדק אם נותן לו להחליף הוא ראה שניתן

הלכתי והחלפתי את הגאנטים

חזרתי אליו והוא עשה את העברה ונתן לי אישור זמני

היום גם ברגע שאתה מחליף אתה יכול להוציא רישון חדש עם השינוי כבר למרות שהשינוי זמני גם בסגר

עריכה אחרונה על ידי איתי73
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...