Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בCX-30 כ"כ הרבה פלסטיקים מבריקים- לא לטעמי

שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בעוד שבוע+- אקבל את הג'יפון החדש שהזמנתי - צבע כחול כהה.

משענת יד מרכזית + דלתות בצבע הרכב .

ריפודי בד שחורים -

עוד בהתחלה שמתי לב לכמות הפלסטיקה השחורה והמבריקה ברכב -פחות התחברתי לזה.

אפילו הסינים השכילו לוותר על זה ושמים פלסטיקה כסופה מוברשת -הרבה יותר פרקטי ונאה לעין.

האם העיצוב הסולידי של הסלון יאבד מהייחודיות שלו במידה ואחליף את הנ"ל ?

נ.ב שטיחי הבד המקוריים יוחלפו בשטיח חום דמוי עור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיקה השחורה  בולטת מאוד באזור הקונסולה המרכזית ואזור הדלתות .

חייבים לשמור על אחידות על מנת לא "לעשות סלט "

הדבר היחיד שמצאתי הוא משהוא כזה -

קונסולה -

For Mazda Cx 30 Cx30 2020 2021 Stainless Steel Black Console Gear Panel Frame Console Gear Shift Panel Cover Trim Accessories|Interior Mouldings| - AliExpress

דלתות-

Car Automotive Black Titanium Interior Decoration Protective Trim Cover For Mazda CX30 CX 30 2020 2021 Car Accessories|Interior Mouldings| - AliExpress

וזה לא שונה מהפיאנו בלאק .

אם היה סט שלם בצבע אפור ,קרוב לוודאי הייתי קונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את המוכר הסיני לגבי סט פלסטיקים לדלתות בצבע אפור 

הוא הבטיח לעדכן את ההיצע ביום שני 

בינתיים שלח לי תמונות להתרשמות 

H0da8618d44cf431ab5e04eb0f6c352d9N.webp

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מחליף את החלקים הנ"ל לחלקים לא מקוריים, יש סבירות לא נמוכה שברגע שתוציא את הפלסטיקה המקורית משהו ישבר - החלקים האלה נועדו להכנס פעם אחת ולא להתפרק יותר, ופירוק שלהם גורם לעיתים רבות לשבר בקליפסים או לחליפין בפלסטיקים האחרים עליהם הם מתלבשים. 

גם אם היית אומר שלא איכפת לך לפגוע בחלקים המקוריים מציע לך לחשוב על זה שגם פלסטיקים באים באיכויות שונות, ותאמין לי שמאזדה השקיעו שעות מהנדסים רבות מאוד בהבטחה של טולראנסים הדוקים, עמידות לאורך שנים ובכך שלא יהיו קרקושים - אני מגיע מהתחום ומכיר מקרוב את הקושי שבהגעה לגימור גבוהה בפלסטיקה ולכן מציע לך מאוד לא לקנות תחליף סיני.

אם אתה רואה באמת שגימור ה piano black לא לטעמך הייתי בוחן אופציה של ציפוי מקצועי בסדנה שמתעסקת בציפוי רכבים, מאמין שתוכל להגיע לתוצאה לא רעה מבלי לפגום באיכות הפלסטיקה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל - אפשר לבצע ציפוי יפה לפלסטיקים הפנימים של הרכב.. בחלקם המדבקות רכות
יש מספר סדנאות טובות, אשר מבצעות ציפוי לפלסטיקים הפנימיים - בצע חיפוש ברשת
ואפשר לבצע את הציפוי לבד - להזמין ציפויים מחנויות ברשת
ראה דוגמאות..

א - https://www.chipest.co.il/product/aliexpress/פרימיום-קטיפה-ויניל-מדבקה-לרכב-פנים-קישוט-עם-אוויר-חינם-בועות-קטיפה-רכב-מדבקת-רכב-קטיפה-ויניל-סרט/32765332212 
ב - https://odiva-art.co.il/תוספות-לרכב/פלוק/ 
ג - https://www.alexsander.co.il/cat/67  - מדבקות קרבון 
ד - https://www.omanutwraps.com/vinylwrap - אומנות הציפוי חולון

אייל.

• אהבתי 1

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כשנכנסתי לראשונה לרכב היה מצחיק לראות שכל הפלסטיקים המבריקים בדלתות ובקונסולה המרכזית  עטופים בנייר\שקיות מגן .

היבואן מבין שזו נקודת התורפה של הסלון .

בינתיים כל ההנייר המגן נשאר עד שאמצא פתרון כי ברגע שאוריד את הנייר המגן ,הפלסטיקים המבריקים יקבלו שריטות והמון אבק .

נק' תורפה נוספת היא החוגה הפונקציונלית ששולטת על המולטימדיה -

היא מאוד נוחה לשימוש (המיקום והשילוב של החוגה עם משענת היד הרחבה והמרופדת= נוחות מירבית מבחינתי)

יחד עם זאת, בזמן נהיגה אבל היא מאוד רגישה לכתמי שומן באצבעות :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הורדתי את הנייר המגן מחשש לשריטות מיותרות .
בנוסף חיפשתי שטיחים מגומי (שטיחי הבד הם הדבר הכי פחות פרקטי -במיוחד בחודשי החורף )
לא הגיוני ש-4 שטיחי גומי עכלו 300 ש"ח - זה המחיר הנמוך שמצאתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שטיחי הגומי ב300 הם מקוריים / תואמים לרכב שלך ויודעים להתחבר לנקודות העיגון ברצפה זה נשמע לי מחיר סביר ממש. סביר להניח שמקוריים יעלו אף יותר. 

בכל מקרה ממליץ לך מאוד לקנות רק שטיחים שנתפסים על הכפתורים הייעודיים ברצפה, שטיח של מעוגן כמו שצריך עלול להפריע לפעולות הדוושות. 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי, השטיחים ללא קליפסים. 

פתרון נוסף שאולי יעבוד -

לרכוש שטיחים אוניברסליים מגומי (לחתוך לפי מידת השטיחים המקוריים) 

ובנוסף לרכוש קליפסים. 

בעבר תהליך החלפת השטיחים המקוריים היה מאוד פשוט (ודי זול) עד שהיצרנים המציאו את הקליפסים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון קצר -

נקנה סט שטיחים מגומי די עבה ב135 , לאחר התאמת צורת השטיח על פי השטיח המקורי -שטיח הגומי לא זז ואני מאוד מרוצה מהפתרון שמצאתי .

פתרון לחיפוי הפלסטיקה המבריקה טרם מצאתי ועדיין לא הסרתי את מדבקות המגן איתן יצא הרכב מהמפעל.

פניתי למספר מקומות ונאמר לי שהם לא מתעסקים בהדבקות על חלקים פנימיים בסלון הרכב .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...