Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר לניקוי ספות

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

החלטתי שהגיע הזמן לנקות את הספות כמו שצריך ורוצה לקנות מכשיר יעודי לכך.
מה דעתכם על Bissell 4720M?

https://ksp.co.il/web/item/124331&appkey=1140

שבוע הבא אני באילת וחשבתי לנצל את נושא המע"מ ולשלם סכום נמוך יותר ממה שנמכר בדרך כלל.
השאלה אם לקנות אותו או שיש מכשיר אחר שמומלץ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את ה pro מודה שחקרתי לא מעט לפני שקניתי והאמת הוא עושה עבודה מדהימה.. כן רכשתי גם מברשות ניקוי שאותם הלבשתי על מברגה נטענת המכשיר עושה את העבודה ללא ספק

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וניקוי ספות זו פעולה לא יומיומית, אני לא ראיתי לנכון להשקיע במכשיר יקר לצורך זה. קניתי את המוצר של גרישמנס, עשה עבודה מדהימה, דורש קצת יותר עבודה ממכשיר ייעודי, אבל התוצאה באמת כמו חדש.

https://grishmans.co.il/

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה להשקיע כסף ומאמץ וזמן בפעולה שעושים אותה במקסימום פעם בשנה והיא לא כ"כ יקרה.
בדיוק היום הזמנתי ניקוי לספה של שלושה מושבים עם שזלונג 2.8 מטר אורך ב 400 שח.

הספה הייתה  מ ט ו נ פ ת  ותוך חצי שעה הייתה כמו חדשה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם כל תכשירי הניקוי ריפוד לרכב? לא יוכלו לעבוד גם על כורסאות בד בבית? אולי מישהו ניסה?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה להשקיע כסף ומאמץ וזמן בפעולה שעושים אותה במקסימום פעם בשנה והיא לא כ"כ יקרה.
בדיוק היום הזמנתי ניקוי לספה של שלושה מושבים עם שזלונג 2.8 מטר אורך ב 400 שח.
הספה הייתה  מ ט ו נ פ ת  ותוך חצי שעה הייתה כמו חדשה....

אולי כי לקנות בקבוקון כזה של גרישמנס לדוגמא עולה 120₪ ״במבצעים״, והוא מספיק להרבה יותר מספה אחת באורך 2.8 מטר עם שזלונג, והניקיון לא אורך יותר משעה וזה בהגזמה…

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ילדים קטנים וכלב. 

הספה מתלכלכת על בסיס יומי/שבועי. 

ולכן המחשבה לקנות מכשיר יעודי לנקיון ריפודים. 

ההתעסקות בגרישמנס נראה לי עבודה קשה מעייפת ולכן חושב על מכשיר כמו הביסל. 

חשבתי גם להזמין שירותי נקיון אבל המחיר יגיע כמו לקנות מכשיר אז מעדיף להוציא על מכשיר שהיה אצלי ולא משהו חדש פעמי. 

טל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למומחי הגרישמנס - מרססים,משפשפים עם מברשת - ואיך מוציאים את כל מה שרטוב\לכלוך?

עם שואב\מכשיר פשוט שואבים...פה מה ? הניגוב עם המטלית המסופקת נראה קצת meh..

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב KSP שואב אבל של גולדליין ששואב גם מים קניתי אותו לדעתי באיזה 250 שקל במבצע . פעם בשנה מברשת עם דלי מים ואז שואב את השפה עם השואב הזה יוצא גיפה שלא תאמן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש קניתי קרצ'ר WD3 בדיוק למטרה הזאת, שואב יבש ורטוב, העדפתי אותו על bissell  כי הוא מאפשר שימושים נוספים ולא רק ניקוי ספות ועולה חצי (שילמתי 375 ברוזנפלד).

נראה שהמחיר עלה מאז אבל לא בעיה למצוא אותו ב400.

https://www.rozenfeld.co.il/product/ap/shoe/שואב-אבק-יבשרטוב-karcher-wd3/

זה לא שואב יעודי לניקוי ספות היות והוא לא מזריק מים וצריך לעשות זאת ידנית אבל שואב אותם בכיף.

חצי שעה עבודה ועוד כמה שעות ייבוש והספה נראית כמו חדשה. בשילוב עם הגרישמנס (פעם ראשונה נחשף לזה) יכולה להיות חבילה מנצחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...