Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נס הרים בשבת בבוקר - יש טעם?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

כמה חברים שוקלים לעשות טיול לנס הרים שבת בבוקר, יציאה סביב 5 לכיוון מאיזור המרכז.

האם השעות מתאימות בתקופה של עכשיו?

כמובן מדובר על טיול כיף ולא שטויות, לא מסוג האנשים של נהיגה מטורללת בכבישים, זה בעיקר לנוף.

תודה :) 

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כחובב רכב ורוכב אופניים פעיל מאוד, אני מציע לכם להגיע לאזור באור ראשון (חמש +) ולא לצאת רק בשעה הזו מהבית.

ככה תקדימו את עומסי התנועה, יש לכם אור יום, והכי חשוב, תקדימו את רוכבי הכביש (שבדרך כלל יוצאים מאזורי כינוס סביב 06:00 ומגיעים לאזור ההר באזור 06:30-07:00).

באזור 07:00 אתם כבר יכולים להיות בקפה של "אחרי" והרווחתם חזרה הביתה (לפני העומס) וגם שבת מלאה לפניכם.

תהנו וסעו בזהירות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע שבוע ב5 בבוקר לא יהיה שם כמעט אף אחד, כמו בכל כביש לא ראשי בישראל.
בסופ"ש מ6:30-7 תקבל אנשים מוזרים בחליפות טווס שחושבים שזה סביר להתקדם ב20 קמ"ש באמצע הכביש.
אחריהם יגיעו חובבי סאדו מאזו בחליפות עור שמתקדמים יותר מהר מהיכולת של עצמם ואז אחרי שאחד מהם יגזים תקבל מלא ניידות.

בקיצור, בשביל הנוף - אל תסע לנס הרים בשבת בבוקר, עדיף לנסוע למקומות אחרים.
גם לא בשביל להתגרזן, יש מסלולים היום ואפשר להינות בכיף.
הכביש הזה נהיה עמוס מדי כדי להינות ממנו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 8

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, shellcase כתב:

בסופ"ש מ6:30-7 תקבל אנשים מוזרים בחליפות טווס שחושבים שזה סביר להתקדם ב20 קמ"ש באמצע הכביש.

פעם אנשי הטווס היו רוכבים בכביש, היית רוכב אחריהם, מתעצבן טיפה עד שאפשר לעקוף (עם נגיעות על הקו הלבן, כי 98% מהכביש הוא עם קו לבן רצוף), עוקף וממשיך לדרכך.

לאחרונה הם השתכללו. רוב אנשי הטווס יוצאים לרכב בקבוצות, והשכלול הוא שהם דואגים שיהיה להם מאסף. מאסף= בן של אלף *רמו*ות שנוסע אחרי הקבוצה הזאת שנוסעת על 15 קמ""ש עם 4 וינקרים. בחיי שאני לא מבין מאיפה יש להם את החוצפה.

בכללי- הכביש הזה פעם היה נחמד לנהיגה. כיום, כפי שציין shellcase, הוא מלא באדיוטים. מכל הסוגים, רק תבחר:

1. אנשי הטווס שצוינו למעלה.

2. רוכבי אופנועים צעירים ופוחזים שחושבים שהם יודעים מה הם עושים (ואני רוכב למעלה מ20 שנה, אני יודע על מה אני מדבר).

3. אם לא נתקלת לא באלה ולא באלה אז או שהכביש עמוס מדי או שתספור לי כמה פעמים בסיבוב זאת שממולך גלשה מעבר לקו ההפרדה כי היא בטיול שבת ומתעסקת עם הילדים שלה.

גילוי נאות- נוסע בכביש הזה הרבה. בכל ימות ושעות השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחביבי לעקוף את אותם בני 1000 ולעכב אותם עוד יותר, מה שהכי מצחיק זה שהם מתעצבנים עלייך שאתה מעכב אותם ומפריע ו"מה הבעיה שלך, כולה שעה בשבוע ביקשנו כשזה לא מפריע לאף אחד", התשובה שלי היא שאין שום בעיה, בתנאי שהוא משאיל לי את הדירה שלו לכמה שעות בשבוע בזמן שהוא בעבודה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חושב שנס הרים הוא כביש מסוכן לנהיגה ספורטיבית? המון קטעים בלי שדה ראייה ובלי שוליים לתמרון חרום.

באמת שיש כבישים הרבה יותר כיפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באחד הישובים על הכביש, מה ש @shellcase כתב מדוייק.

בשבתות עד 7 תהיה די לבד ואפשר להנות, אני אישית אוהב גם את הקטע מצור הדסה לכיוון כיכר עציונה. 

דווקא רוכבי האופנועים לא מפריעים לי (ולא כי אני משלהם, אני בכלל לא רוכב כביש) אבל רוכבי האופניים זו אכן מכה רצינית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עצמו של כביש נס הרים, אני כבר מזמן לא עושה אותו ולא נהנה ממנו. הרבה יותר כיף כביש אשתאול 395 עד הכיכר ואז ימינה לכביש צור הדסה 386 ואז להמשיך עם הכביש פשוט ולא לפנות ימינה לנס. ממשיכים לעמק האלה 375 ואז חוזרים בחזרה. המקטע של נס הרים כאמור ממש כבר לא כיף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה היא נטו נהיגה ולא נוף או רגיעה, אחרי 1 בלילה לרוב האזור נקי מהפרעות מכל סוג בכל יום בשבוע (אפשר להתקל בעבודות בכביש לאורך מקטע פעם בכמה חודשים). קח בחשבון שנסיעה אינטנסיבית שם בלילה מצריכה להכיר את הכבישים בעל פה כי ברובם הם נטולי תאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, איש חדש כתב:

מלא תנים.

זאת נקודה טובה, בהחלט צריך להיות ערניים לתנים שחוצים את הכביש בלילה. מה שכן, נראה לי שהתדירות שהם מופיעים בה עונתית - בחודש האחרון יוצא לי לראות 1-2 בלילה, בחודשים הקודמים לא ראיתי בכלל. מנסיוני (רק שיישאר ככה...) הם לא "מתאבדים" וחוצים את הכביש מספיק רחוק ומהר כשרכב מתקרב. מצד שני גם ראיתי גם פגרים דרוסים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, itaimoto כתב:

זאת נקודה טובה, בהחלט צריך להיות ערניים לתנים שחוצים את הכביש בלילה. מה שכן, נראה לי שהתדירות שהם מופיעים בה עונתית - בחודש האחרון יוצא לי לראות 1-2 בלילה, בחודשים הקודמים לא ראיתי בכלל. מנסיוני (רק שיישאר ככה...) הם לא "מתאבדים" וחוצים את הכביש מספיק רחוק ומהר כשרכב מתקרב. מצד שני גם ראיתי גם פגרים דרוסים על הכביש.

קפץ לי שם אחד לפני 3 חודש החליט שהוא מתאבד לי על האוטו כשאין לי לאן לזוז ועוד הייתי במהירות של 60
לא יודע מאיפה הם החליטו להגיע כרגע אני לא נוסע דרך שם בזמן הקרוב

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...