Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמו באמריקה: תכירו את צביעת הניידות החדשות

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 1.6.2021 בשעה 23:07, shellcase כתב:

היה פיילוט כזה במתנ"א שהחלק האחורי היה עם מדבקות מחזירות אור כמו באנגליה, מעניין למה זה הופסק.

לא היה מישהו מקורב מספיק שהוא גם בעל מפעל לייצור/חברה ליבוא מדבקות מחזירות אור.

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, ניקו פ. כתב:

לא היה מישהו מקורב מספיק שהוא גם בעל מפעל לייצור/חברה ליבוא מדבקות מחזירות אור.

אני חושב שהם בונים על זה שבלילה הם יוכלו להסתתר טוב יותר עם האקדח לייזר - משטרת התנועה הפכה להיות ימ"מ בדרכים 
אין מילים לתאר... 

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Tomer Anidjar כתב:

אני חושב שהם בונים על זה שבלילה הם יוכלו להסתתר טוב יותר עם האקדח לייזר - משטרת התנועה הפכה להיות ימ"מ בדרכים 
אין מילים לתאר... 

בדיוק מה שחשבתי.

מה שאני לא מבין הוא למה בעידן טכנולוגי שאפשר לאכוף הכל עם מצלמות, רחפנים וכו' לסכן את משתמשי הדרך עם רכבים שאף אחד לא רואה בשולי הדרך.

אני כבר רואה איך מישהו מגלח ניידת כזו בשול כי הוא פשוט לא ראה אותה. הרי איזה שוטר עם ממל"ז יפעיל את האורות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי שהם רוצים להוסיף גם מגיני חזירים לצורך ניגוח במרדפים.

גם אם נתעלם מהעובדה שזה לא חוקי, כי הגיעו למסקנה שזה מסוכן מאוד להולכי רגל אם אני זוכר נכון, כמה מרדפים עם ניגוח כבר מתרחשים בישראל? אם למישהו יש נתונים אשמח לדעת.

נראה ברור לגמרי שהמטרה של זה היא קצת לנפח את האגו לשוטרים שהם מסתובבים ברכב מגניב וקשוח ולהרגיש שהם LAPD, אז למה לא קונים כבר ניידות יעודיות מארה"ב וסוגרים עניין?

• אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RedLabel כתב:

אהבתי שהם רוצים להוסיף גם מגיני חזירים לצורך ניגוח במרדפים.

גם אם נתעלם מהעובדה שזה לא חוקי, כי הגיעו למסקנה שזה מסוכן מאוד להולכי רגל אם אני זוכר נכון, כמה מרדפים עם ניגוח כבר מתרחשים בישראל? אם למישהו יש נתונים אשמח לדעת.

נראה ברור לגמרי שהמטרה של זה היא קצת לנפח את האגו לשוטרים שהם מסתובבים ברכב מגניב וקשוח ולהרגיש שהם LAPD, אז למה לא קונים כבר ניידות יעודיות מארה"ב וסוגרים עניין?

הרבה דיבור סרק ולא מכובד. המשטרה נאלצת לתמודד עם ריבוי עבירות ומגוון של עבירות אשר מתבצעות עם כלי רכב, החל מחטיפות, אירועי ירי, סחר בסמים, סחר באמל"ח וגניבות רכבים. כאשר הרכב אינו מיועד לניגוח אז גם לא מתבצע ניגוח, מכיוון שהוא קודם כל מסכן את השוטר מאשר את העבריין שהחליט שהמוצא שלו לחירות זה לברוח מהמשטרה ולסכן את האחרים. אני חושב שכל אחד ממשתמשי הפורום היה רוצה כבר לשים קץ לתופעת גניבות הרכבים או לסחר באמל"ח שמתבצע מצפון ומדרום למרכז והפוכה. למשטרה "אמצעי הניגוח" לרוב מסתכם בפגוש אלומיניום או ברזל של אספיר שמורכב על ויגו או לנדקרוזר. וכמו הרכבים האלה היא פחותה. במקום להגיד שהמשטרה רוצה לנפח את האגו שלה, המשטרה רוצה כלים להתמודד עם העברינות של 2021 ולא להשאר מאחור עם כלים של המיליונים הקודם כמו שהרבה פוליטקאים היו רוצים כדי לשמר על משטרה "מוחלשת" שתיהיה חומר בידי היוצר.

צר לי אנשים בוחרים להתמדד בפשט ולא בדרש של כתבה :( 

לפני כשעה, פריג'י כתב:

המשטרע פה חיה בסרט הוליוודי סוג ז.

ניגוח במרדפים? הם לא מסוגלים ללכת לעבריין מוכר לדפוק בדלת אז להתנגש בו זה הגיוני? 

מוזמן לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתך ולהתנדב למשמרת או שתים בחודש ולתרום מ"נסיונך הרב, וללמד את השוטרים איך עושים את זה נכון". בנתיים אל תהפוך לגיבור מקלדת. העולם כבר צפוף מכל הגיבורים האלה. 

לפני 23 שעות, BeBest כתב:

בדיוק מה שחשבתי.

מה שאני לא מבין הוא למה בעידן טכנולוגי שאפשר לאכוף הכל עם מצלמות, רחפנים וכו' לסכן את משתמשי הדרך עם רכבים שאף אחד לא רואה בשולי הדרך.

אני כבר רואה איך מישהו מגלח ניידת כזו בשול כי הוא פשוט לא ראה אותה. הרי איזה שוטר עם ממל"ז יפעיל את האורות?

https://www.gov.il/he/departments/guides/police_public_complaints_unit?chapterIndex=7

מוזמן לפנות ולהמליץ למשטרה.

בין ה30 אלף שוטרים. יש גם כמה כאלה עם דברים בקופסא שלהם, הם ישמחו לשמוע דעה נוספות.... מוזמן לצרף תמונות, סרטונים, הצעות איך לעשות מה לעשות. כי בנתיים לקטר לעומת לתת רעיון לא מצריך מאמץ שכזה... בהצלחה

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 4
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 8

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא אתחיל לפרט מניסיוני על הימנעות המשטרע מטיפול בעבריינים שמבצעים הפרה של חוק ושל צווי בית משפט שנפסקו נגדם ואז כשמתלוננים עליהם שוב ושוב במשטרה והשוטר "מטפל" - העבריינים כל כך מבועתים שהם חייבים לשחרר לחץ על ידי הצתת רכוש של המתלונן או חיתוך של הצמיגים ברכבו.

קוברה, לא תצליח לשכנע אותי שניידות שחורות וסמויות עם ממל"ז שנטפלות בירידה של צפת לרכב שהגיע ל120 קמש הן הדרך הנכונה להפחתת הפשיעה. גם אם יתקינו בהן אמצעי ניגוח.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צחוק בצד על הטימטום של המשטרה, אין שום דבר רע בלצייד את השוטרים בציוד מתקדם יותר. אנחנו אוהבים להתלונן שהמשטרה חלשה וחסרת תועלת אז למה להתלונן כשמנסים לשפר אותה? אז כן, צבע שחור זה סתם שטות אבל מה הבעיה בציוד כמו פגוש לניגוח?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, יש סיבה שהחליטו לאסור את זה בחוק - זאת הבעיה. זה מסוכן למשתמשי הדרך האחרים.

אם יש לזה סיבה טובה אני חוזר בי ממה שאמרתי.

מצד שני, אני שוב שואל - האם הצורך בניגוח הוא כזה נפוץ שזה שווה את הכסף ואת הסכנה לשאר משתמשי הדרך? מגן חזירים על כל ניידת זה מה שיעצור את הפשיעה? למה באירופה אין צורך בזה וכאן יש? גם באירופה יש מרדפים והם משתמשים בטכניקות פחות הרסניות כדי לעצור רכבים נמלטים. אי אפשר לעשות את זה כאן?

השאלות לא רטוריות, ובאמת אשמח לקבל עליהן תשובות, בהנחה שהן קיימות.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 5

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ממה שאני מכיר, מגן חזירים סטנדרטי ששמים על ג'יפים בעיקר לפוזה זה לא בדיוק אותו דבר שיש על רכבים משטרתיים. לא יודע מה ההבדל בהשפעה של זה על הבטיחות.

אם שוטר ירגיש יותר בטוח לרדוף אחרי עבריין ולסיים מרדף מהר יותר בזכות הדבר הזה, לא הרווחנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכשאתה נותן לשוטר (ולכל אדם) כלי, הוא נוטה להשתמש בו גם כשהוא לא הכלי המתאים. הפחד שלי הוא שכל אי עצירה בתמרור עצור תתחיל להסתיים בניגוח. וגם אם לא, השאלה האם עשו חישוב אמיתי של עלות וסיכון מול תועלת או שהחליטו בגלל גחמות של שוטרים (או מקורבים, או כל החלטה לא עניינית אחרת). במדינה שלנו, לצערנו, זה לא מובן מאליו.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי אף שוטר לא יטרח לצאת למרדף בגלל אי עצירה בתמרור עצור אלא פשוט יסע אחרי אותו נהג ויכרוז לו לעצור בצד. אני מניח שיש להם גם הוראות כלשהן מתי רודפים אחרי חשוד ומתי לא.

אם רוצים שהמשטרה תעשה את העבודה שלה, צריך לצייד אותה בכלים מתאימים. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי, אבל מי קובע מה הכלים המתאימים? כמו שכתבתי קודם, באירופה החליטו שהכלי הזה לא נחוץ, למה הוא נחוץ בישראל?

דוגמא מכיוון קצת שונה: אם m16 ושוטגאן היו גורמים לשוטרים להרגיש יותר בטוחים כשהם צריכים לעצור חשוד, זה היה בסדר מבחינתך שהם יהיו בבגאז' של כל ניידת?

מרדפים זה עניין מסוכן, עודף בטחון של המשטרה שם לאו דווקא מעודד אותי.

עריכה: מקריאה בויקיפדיה נראה שהדוגמא שלי לא טובה, כי אכן אמור להיות m16 בכל ניידת. קצת מטריד האמת.
בכל מקרה, אפשר להגיד את אותו הדבר לגבי מטול רימונים, או רכב משוריין. אסקלציה של ארסנל הנשק של המשטרה היא לא בהכרח דבר חיובי, ותוספת של עוד אמצעי הרסני וקטלני בפוטנציה הוא לא דבר שצריך לעשות בקלות דעת.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...