Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שני דגמי טלוויזיות

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדיון הגיע בול בזמן גם לי :) ואחרי כל הדיון שהיה בעמוד הקודם - היום (פריים דיי בארה״ב) הבחירה היתה בין 85״ של סוני (x900/950) לבין הC1 בגודל ה״נוכחי״ (65״)  

בסוף השימוש בPS5 ורצון לתמונה מושלמת יותר הכריעו לטובת הC1.

נעדכן בשישי :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, אנשים שגרים במקומות עם יותר אופציות מרק סאמסונג או LG.... ישראל מקבלת חלק פצפון מהדגמים של רוב היצרנים למעט 2 אלו. אפילו TCL! יש בארה"ב דגמים פלאיים לעומת השאריות שמגיעות לפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? יש לנו מלא אופציות, אתה יכול לבחור את טלוויזיות המדבקה שלך עם מלא מלא כיתובים שונים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון ״מהשטח״ - התקבלה הLG C1 - ואוו , זה כל מה שיש לי להגיד.

ההבדל בצבעים פשוט עצום לעומת הLCD.

אני מחכה כבר לערב לראות קצת טלוויזה ב4K HDR ואח״כ לשחק קצת בפלייסטיישן - אבל כבר מהכמה דקות הראשונות של השימוש ומעבר על כמה וידאוים - ההבדל בצבעים פשוט מטורף (ההשוואה היא לסידרה גבוהה של סמסונג מ2015 באותו גודל).

מה שכן - להרכיב טלוויזיה OLED על הקיר - סיוט!

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך לפי ההגדרות האלה, בלי ה-White Balance כי זה משתנה לפי התאורה בסלון הספציפי שלך.

זה אמור לשפר משמעותית עוד יותר.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

לך לפי ההגדרות האלה

מכיר את Rting ואת המלצות הכיול שלהם היטב. השתמשתי בזה לטלוויזיות הנוכחיות גם כבייסליין

יעשה בערב מן הסתם (אני גם רוצה לנסות את הכיול האוטומטי של אפל מסקרנות לראות איך הוא)

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן הפתיע אותי - הטלוויזיה לא יותר קלה לדעתי מה65״ (אותו גודל) שהיא החליפה

בנוסף בגלל איך שהמסך בנוי מבחינת הפאנל (דק מאוד בחלק העלון ואין כמעט Bazel) זה היה מאתגר פי כמה לשים אותה על הזרוע.

אני בהחלט מקווה שהיא לא תצטרך לרדת מהקיר בקרוב - ואם אני משדרג - פעם הבאה - אני לגמרי אשקול לשלם למשהו שיתעסק בזה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...