Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שני דגמי טלוויזיות

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

מתלבט בין lg nano 90 65 אינץ לQled tcl 6c715.

מה לקחת? שמעתי שזליגת האור בlg נוראית..

הטלוויזיה תשמש לשימוש רגיל ומעט אקסבוקס x.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי בבית עם מסך NANO CELL
נהנים מכל שניה.

תמונה נהדרת בכל רזולוציה שבה הם פוגשים (כולל HDR / DOLBY VISION)

אם אתה מחפש ערך מוסף במשחקים שלך ב-XBOX,

אז LG OLED C1 ובהצלחה, פה פחות או יותר נגמר הסיפור (במחיר שפוי).

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה שמעת משהוא נורא כזה על ננו90?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

הוא לא היחידי.יש גם ישראלים שהחזירו את הטלוויזיה לחנות בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה ננו 90 ב 65 ואני מרוצה, אין לי סמסונג ליד להשוואה ישירה, כן OLED תתן תמונה אפילו טובה יותר אבל אני החלטתי שהמחיר לא שווה לי

יש לי אקסבוקס חדש שמחובר אל הטלויזיה, שוב אני אישית מרוצה

הבעיה שלוקח היום זמן לקנפג הכל כמו שרוצים, זה כבר לא "זה מה שיש" כשמוציאים מהקופסה, כל מיני תפריטים ואופציות ואני זוכר שבהתחלה לקח לי כמה ימים עד שהחלטתי שזה אחלה

(ועדין הרבה אנשים פשוט ילכו עם הברירת מחדל שזה יצא מהקופסה ועדין יהיו מרוצים)

לסיכום במחיר שה LG עלתה ולדרישות שלי אני יצאתי מרוצה בסוף.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה חוויית גיימינג צריך לקחת בחשבון שמשלמים על זה,

LG C1 OLED סוגרת לך את כל הפינות עם תמיכה מלאה בכל מה שצריך:

אין ספק שחייבים לקנפג את המסך, משקיעים בזה בתחילת הדרך פעם אחת ונהנים משם והלאה.

אפשר להיעזר בבעלי מקצוע לזה.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה היום C1 וכמה ננו 90? (שתיהן ב 65)

ממה שאני רואה בזאפ זריז כ  4500 מול 8900, פחות או יותר חצי, אני העדפתי את הזולה יותר בהפרש כזה

ברור שלכל אחד שיקולים משלו :-)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד וכיסו,

לא נכנס לשם 🙂 

חבר קרוב שעובר דירה עכשיו והוא גיימר רציני, הבין שאין ברירה והוא מוסיף לתקציב שלו עוד כסף כדי לקנות C1 בגדול המתאים לסלון החדש שלו,
פשוט אין לאף חברה כמעט יכולת להתמודד עם הטכנולוגיה הזו (OLED),

אני נהנה כבר כמה שנים טובות ממסך OLED של LG בסלון (55" C7) ובעיני, זו היתה רכישה מוצדקת בטירוף,

אני לא משחק יותר מדי (PS4) אבל כן צופה בהמון תכנים של BLU-RAY (מקוריים וברשת) , 4K ו- DOLBY VISION.

ההבדלים בין OLED לשאר פשוט תהומיים, 

מצד שני,

גם סדרת ה-NANOCELL מציגה מסכים מעולים והדגמים הבכירים שם ממש מבוקשים, לפחות ע"פ מה שאני מכיר מהעוסקים בתחום.

שוב,

גם ברמת הניסיון האישי של ההורים שלי (אבא שלי מול המסך מספר שעות לא מבוטל - אבל לא גיימר 😂) לא עלו תקלות אפילו פעם אחת,

אני ביצעתי כמה וכמה הגדרות ביום שהתקנו את המסך, מאז (מעל שנה וחצי לדעתי) - הנאה נטו.
(להורים שלי יש את הדגם: 55NANO80 שבזמנו היה יקר יחסית)

אגב, @IRON-MAN , התכנים בהם תצפה מאוד חשובים.
אם אתה מול NETFLIX רוב הזמן או מול ערוץ 12 רוב הזמן, זה הבדל מהותי.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זליגות האור נפוצות יותר בדגמים הזולים של NANOCELL כדוגמת NANO80 (שיש לאימי), שם אפשר לראות בבירור זליגות בחלק התחתון בעיקר של המסך בפינות וגם בתצוגה בחנות ראיתי את הבעיה הזו בסדרת הדגמים האלו. זה משהו שמאפיין את שיטת התאורה של המסכים האלו (EDGE) ומי שצורך טלוויזיה באופן הבסיסי שלה (ערוצים סטנדרטים ופה ושם סרטים סדרות) זה לא יפריע כלל,  משתמש ממוצע לא ידע בכלל על קיום של בעיה.

סדרת הNANO90 מוארת בטכנולוגיה שונה לגמרי (FULL ARRAY) וכמה שניסיתי לא הבחנתי בזליגת אור בולטת במסך שנמצא אצלי במשפחה (65") ואיכות התמונה פשוט מדהימה. בטווח המחיר שלה, אין ספק שסופר אמליץ עליה.

בטלוויזיות סמסונג אישית לא נוגע יותר אחרי רצף של נסיון מחורבן עם כל מסך שלהם שקניתי + עוד כמה חרא שאכלו מהם במשפחה (כל המסכים עברו יותר מתיקון אחד בתקופת האחריות).

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד וכיסו,
לא נכנס לשם [emoji846] 
חבר קרוב שעובר דירה עכשיו והוא גיימר רציני, הבין שאין ברירה והוא מוסיף לתקציב שלו עוד כסף כדי לקנות C1 בגדול המתאים לסלון החדש שלו,
פשוט אין לאף חברה כמעט יכולת להתמודד עם הטכנולוגיה הזו (OLED),
אני נהנה כבר כמה שנים טובות ממסך OLED של LG בסלון (55" C7) ובעיני, זו היתה רכישה מוצדקת בטירוף,
אני לא משחק יותר מדי (PS4) אבל כן צופה בהמון תכנים של BLU-RAY (מקוריים וברשת) , 4K ו- DOLBY VISION.

ההבדלים בין OLED לשאר פשוט תהומיים, 
מצד שני,
גם סדרת ה-NANOCELL מציגה מסכים מעולים והדגמים הבכירים שם ממש מבוקשים, לפחות ע"פ מה שאני מכיר מהעוסקים בתחום.
שוב,
גם ברמת הניסיון האישי של ההורים שלי (אבא שלי מול המסך מספר שעות לא מבוטל - אבל לא גיימר [emoji23]) לא עלו תקלות אפילו פעם אחת,
אני ביצעתי כמה וכמה הגדרות ביום שהתקנו את המסך, מאז (מעל שנה וחצי לדעתי) - הנאה נטו.
(להורים שלי יש את הדגם: 55NANO80 שבזמנו היה יקר יחסית)

אגב, @IRON-MAN , התכנים בהם תצפה מאוד חשובים.
אם אתה מול NETFLIX רוב הזמן או מול ערוץ 12 רוב הזמן, זה הבדל מהותי.
היי.
שונא טלוויזיה.
רואה רק תוכניות שיפוצים ותוכניות על רכבים בלילה.
רוב הזמן הטלויזיה תהייה על ערוץ ניקולודיאון...
אני יכול להביא את הנאנו 090 ב4500.גודל 65 אינץ.אחריות יבואן רשמי.יש כיום lg רגילה 58 אינץ.
יש למישהו מושג אם המתקן היקר שקניתי לה,שזז לכל הכיוונים יתאים גם ל65?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי LG 43 4k 4370UN או UM, כבר מבולבל, הישן יותר קצת.
קנינו לא מזמן 55NANO79 LG, אני חייב להגיד שלא רואה איזה הבדל מטורף.
מה שאני כן רואה, שמבחינת סאונד, הTVs החדשות תומכות פחות וזה די מעצבן, יש לי מערכת קולנוע ביתי קטן יחסית, אבל לגודל של הסלון זה יותר מ מספיק, ו דברים שהיו שומעים כמו שצריך, פתאום לא, למשל עם שימוש של PLEX ישר בTV, למזלי יש לי מחשב קטן בסלון ו יכול לראות הכל משם תכלס, אם לא, הייתי ממש מאוכזב.

לגבי ה "אור" או איך שלא קראתם לזה, LG תמיד היו ככה ש השחור זה לא שחור אמיתי, אבל מבחינת זווית, רואים יותר טוב מ הצד מאשר בסמסונג, ו אצל סמסונג ה שחור זה שחור.

רוצה להגיד שאגיד לך את האמת??
לא כולם יסכימו, אבל אתה תשלם היום 6000/8000₪ על הTV הכי חדשה, ו בעוד שנה היא תעלה חצי כי כבר יהיה טקנולוגיה חדשה.
לא הייתי הולך על ה הכי יקרות, וגם לא על ה הכי חדשות, ה55" עלתה לנו 2400₪ אם אני זוכר נכון, לא הייתי מתבאס כל כך אם עוד שנתיים מביא חדשה יותר בעוד 2500₪ נגיד, אבל אם זה היה עולה לנו 6000 ועוד שנתיים מחליפים ו משלים שוב 6000, זה כבר היה ממש מעצבן..

בטח תגידו "אז תקנה ב9000₪ ואל תחליף כמה שנים טובות"..., הבעיה שכבר לא עושים דברים שישמרו להרבה שנים :-(.

לא יודע, דעתי לפחות.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...