Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי SMS: תוקף תעודת הזהות שלי יפוג ב-2022. ממתי יש לת"ז תוקף?!

ברווז
 שיתוף

פוסטים מומלצים

איזה ז... 🤬

תעודת הזהות שלי בת מעל 20. כיוויתי לא להחליף אותה לעולם לחרא הביומטרי.

הדרכון (הלא ביומטרי) בתוקף לעוד איזה שנתיים, מניח שאותו ממילא הייתי נאלץ להחליף. 😔

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי SMS להחליף תעודה. שלי מ2007 תעודה שנייה.

גם אבא שלי קיבל SMS ממשרד הפנים.

ב2018 הוצתי דרכון ביומטרי רק בגלל ה10 שנים.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, A_lex כתב:

תעודת הזהות שלי בת מעל 20. כיוויתי לא להחליף אותה לעולם לחרא הביומטרי.

אני הלכתי ב2017 והוצאתי ת.ז. ישנה חדשה, כשהורידו ת.ז. הישנה מהנפקה. דחיתי את הקץ עד 2027.

מחכה לגזר הדין של 2027, בתקווה שיוציאו את השטות הזו מהחוק ויעשו חיבור לת.ז ולא למידע ישירות.

ready to rock
ready to rumble
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא ספר תורה, הילולה, מסיבה קטנה וזה יעבור...

כך עשיתי גם לחוגר מילואים שלי וברך השם כבל לא חולם עליו

לא הבנתי מה אתם כלכך קשורים למסמכים או פוחדים שיגנבו לכם את הזהות ומחר יאשימו אתכם בהשמדת עם

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, gsi16v כתב:

לא הבנתי מה אתם כלכך קשורים למסמכים או פוחדים שיגנבו לכם את הזהות ומחר יאשימו אתכם בהשמדת עם

אם מישהו אחר היה מוביל את המהלך הזה, דיינו. 

אם המהלך לא היה נדחף לאנשים לתוך הגרון בכח, דיינו.

שילוב של שניהם יחד מסריח כמו דג רקוב עם שום ושמיר ששכב בתוך פח ממתכת בשמש באילת באוגוסט במשך חודש, ובינתיים גם עבר שם כלב (בתקווה שזה כלב, הכל יכול להיות) וHירבן עליו.

1 כח סוס = 131.2 כח ברווז!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

"An empty vessel makes the most noise".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה המשמעות של תז לא בתוקף?

זה לא שמס' הזהות מתחלף, אתה עדיין משתמש בו. כדי להזדהות בפני כל מיני נותני שירות לא חובה דווקא תז, אפשר להציג רישיון נהיגה למשל. בשביל לטוס לחו"ל אתה לא צריך את התעודה, מספיק דרכון.

אז מה הלחץ להיות בלי תז בתוקף?

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אינה התעודות אלא המאגר.

היה  לנו על כך דיון ארוך לפני 8 שנים.

לגבי זיוף תעודות ביומטריות - כנראה שיותר קשה לזייפן מאשר את הישנות, אבל ראיתי פעם פרסום של איזה פרופסור הולנדי שהדגם זיוף תעודות ביומטריות באמצעות ציוד שקנה ברשת תמורת סכום העתק $2000.

עריכה: @SlowRideיש פעולות שמחייבות הזדהות בת.ז., למשל העברת בעלות על רכב או פתיחת חשבון בנק (כולל כרטיס אשראי). כנראה שעדיין אין בעיה של תעודות זהות ללא תוקף, אבל נראה שבעוד שנה תתעורר בעיה במצבים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

מה המשמעות של תז לא בתוקף?

זה לא שמס' הזהות מתחלף, אתה עדיין משתמש בו. כדי להזדהות בפני כל מיני נותני שירות לא חובה דווקא תז, אפשר להציג רישיון נהיגה למשל. בשביל לטוס לחו"ל אתה לא צריך את התעודה, מספיק דרכון.

אז מה הלחץ להיות בלי תז בתוקף?

לא תוכל לקבל שירות/טפסים שונים מגופים ממשלתיים אשר אצלם קיים בסיס נתונים של תוקף תעודת הזהות ותאריך ההנפקה.

ביטוח לאומי, משרד הרישוי, בנקים ועוד...

* אל תשכחו להפעיל (אקטיבציה) של תעודת הזהות הביומטרית ברגע שאתם מקבלים אותה הביתה. תעודת זהות שלא הופעלה לא ניתן להשתמש איתה בגופים ממשלתיים וגם בנקים.

• רעיון טוב! 1

הצטרף עוד היום לארגון צדקה "אימוץ והצלת חמורים בישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לא הבנתי, מחייבים אותי לעשות ת.ז ביומטרי כאילו עד 2022??? זה חדש לי...
לגבי הפספורט מכיר את הקטע 5/10 שנים.

ואם מותר לי לשאול על הדרך...
הפספורט שלי נגמר ביולי 2022, כמה זמן לפני אני יכול לחדש אותו? כי אם הכל בסדר, אמור לטוס לפסטיבל ביוני 2022 ולא רוצה בעיות [emoji28]

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@kurko1992 הדבר הזה ידוע כבר לפחות 4-5 שנים. הנה העדכון האחרון של משרד הפנים (מלפני כמה חודשים)

פספורט חייב להיות בתוקף לפחות 6 חודשים אחרי יציאה מהארץ, לכן, כדי לנסוע לפסטיבל, אתה חייב פספורט חדש. כיוון שהתהליך אורך זמן אתה חייב להוציא פספורט חדש, נניח, עד מרס 2022 (ובאותו ביקור במשדר הפנים הוצא גם ת.ז. ביומטרית.

ההמלצה שלי הא שתגש למשרד הפנים לא יאוחר מנובמבר 2021 ותוציא את הפספורט, כדי שאם תרצה לצאת מהארץ כבר בתחילת 2022 תוכל לעשות זאת (עם הפספורט הנוכחי תהיה מוגבל ליציאה עד ינואר 2022).

@Fazer לא חצי, אבל הנחה של 100 ש"ח (שמתפרשת על 10 שנים).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור ישירות לשרשור, אבל כיון שדיברו גם על חידוש פספורט מזכיר לדחיינים שחידוש בחורף עולה חצי מחידוש בקיץ (ואני, כהרגלי בקודש, פיספסתי את זה בגלל שלא חידשתי בזמן ונתתי לתוקף הדרכון שלי לפוג...).

לפני 33 דקות, sperial כתב:

לא חצי, אבל הנחה של 100 ש"ח

איך אמא שלי הפולניה אומרת: "אם אפשר לקבל את אותו הדבר בפחות כסף, אני בעד"

🤐

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש נובמבר בלבד,

חידוש דרכון 155 ש"ח במקום 245 ש"ח.

אגב עשיתי לבן שלי והמחיר היה 95 ש"ח, אני תוהה מדוע - הרי זה אותו דרכון בדיוק.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx  🎌

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרכון לקטין הוא ל-5 שנים, למבוגר ל-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...