Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לגולף 8 ישנה מקבילה יותר גדולה?

Guy4uk
שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

לפני כמה ימים עשיתי נסיעת מבחן על הגולף החדשה. 

מצאתי הרבה יותר יתרונות מחיסרונות אבל החיסרונות די בולטים וגורמים לי לחפש רכב אחר עם מאפיינים של הגולף. 

החיסרון הראשון הוא מסך מגע לתפעול מערכת המיזוג ברכב. 

בארצנו החמה, בקיץ, מדובר בחיסרון לדעתי (לכל דבר אפשר להתרגל, אני לא יודע אם אני מוכן לשלם כ"כ הרבה ולחוש חוסר נוחות בתפעול בסיסי של הרכב). 

החיסרון השני הוא שורה שניה די צפופה ותא מטען ממש קטן. 

380 ליטר זה ממש מעט למשפחה (אפילו כאשר מדובר במשפחה קטנה כמו שלנו, 2+1).

והחיסרון האחרון הוא תקופת אחריות קצרה יחסית בהתייחס לעבר המפוקפק של הגיר. 

היתרונות הם - 

גיר חלק וזריז - הופתעתי עד כמה גיר רובוטי יכל להיות חלק, אפילו בפקקים. 

בידוד רעשים טוב. 

מושב נהג מאוד נוח-אפילו שמנגנון המסאז' הוא סך הכל גימיק שיוויקי, המושב עצמו מספיק תומך. 

לא יודע איך לתאר את הרושם שהרכב השאיר - אני מאוד אהבתי שהרכב לא מוחצן מדי מבחוץ ויחד עם זאת, יש בו את כל מה שאנחנו צריכים לנסיעות בטוחות נוחות ומהנות. 

נסועה צפויה כ16 אלף ק"מ בשנה. 

רוב הנסיעות בכביש 1 הפקוק באזור גוש דן. 

ברכב נחזיק 5 שנים. 

תקציב - עד 160 אלף ש"ח. 

תודה רבה 

סופ"ש נעים ושקט לכל בית ישראל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיעת מבחן בקרוב עליה, 

נושא הנוחות  אחד הכי חשובים לי, וגם חיסכון,

עשיתי נסיעת מבחן על הטוסון החדש, נחמד אך הבנתי שהוא לא חסכוני, ולא היה לי מספיק נוח, כסא טיפה צר בצדדים, ואין תמיכת גב תחתון.

לכן הגולף מאוד מעניינת אותי, אך לאור הנהירה לרכבים היברידיים וג'יפונים אני קצת חושש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את הגולף כל כך אתה יכול להסתכל על ״הגולף״ הבאה בגודל - הרי הוא הטיגואן. 

בגדול הנוסחה של הגולף קיימת כמעט בכל רכבי קונצרן VAG, ממליץ להציץ גם אצל סקודה וגם אצל סיאט, מאמין שתמצא רכבים שיענו על הדרישות שלך. 

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של קונצרן וואג היא תקופת אחריות קצרה. משום מה הם הולכים הפוך על הפוך- יצרן שמאמין במוצר שלו נותן שקט ללקוח בדמות אחריות ארוכה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות של פולקסווגן היא 3 שנים ושל סקודה (יתכן וגם סיאט) היא שנתיים ושנה שלישית בתוספת 1000 ש"ח. 

זה נכון שיש כמה שחקנים בשוק שנותנים אחריות ארוכה יותר אבל אם אני לא טועה 3 שנים זה הסטנדרט. 

אם אחריות ארוכה כל כך חשובה לך אתה יכול לבדוק את דגמי קיה ויתכן וגם סובארו שמציעים אחריות ארוכה יותר מ-3 שנים

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הספציפי של רכבי וואג 

אם היו נותנים אחריות ארוכה יותר 

לדעתי היו משתלטים על השוק. 

נהגתי על מספר דגמי קיה ובכולם הרגשתי מתלים נוקשים ונוחות פחותה מזו של הגולף. 

ישנה הרגשה שסובארו( ומעצובישי) נתקעו משום מה בעשור הקודם עם הרכבים שלהם. בשנות ה90 הייתה לנסר במשפחה שזכורה לטובה. בתחילת שנות ה2000 הייתה אימפרזה 4x4 שממש אהבתי 

מאז נראה שכולם הלכו קדימה והשניים הנ"ל נתקעו מאחור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכנסתי למשוואה גם hrv, כי הוא גם מאוד נוח, אך לא יודע מה חשוב לך ומה בסדר העדיפויות,

הבעיה שאני מחפש את הדגם המפואר בלבד, כי אני מאוד אוהב חלון בגג, וזה נורא קשה לחפש, וhrv חדש פשוט יקר מדי ולא מצדיק את המחיר.

שמעתי ממבחנים שלאוקטביה החדשה יש מתלים לא מוצלחים במיוחד, בדיינאמיק נוקשים מדי, ובשאר לא מצליחות לרסן את המרכב, שקלתי את הלאון fr, הבעיה שהיא לא מהנוחות בשוק ודי נוקשה,

לא מעט רכבים בשוק אך נורא קשה למצוא התאמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט בעניין הקושי למצוא רכב מוצלח. 

את הhrv לא יצא לי לראות. 

מה שחשוב עבורנו - 

בטיחות, נוחות, סלון מודרני ומזמין , תפעול נוח, צריכת דלק סבירה ושוק סביר כיד 2. 

דברים פחות מעניינים - 

ביצועים בקו ישר, עיצוב חיצוני בולט, חלון הגג הוא בכלל לא פקטור . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Guy4uk מה עם הפיג׳ו 3008? נשמע שהיא עשויה לענות על מה שאתה מחפש, מודרנית, תא נוסעים ייחודי ונעים, גדולה יותר מגולף ושוק יד 2 מעולה. 

יתכן וגם הסיטרואן c5 aircross עשויה להתאים, חולקת פלטפורמה עם ה3008 אבל שמה יותר דגש על נוחות, החסרון הוא שוק יד 2 שכנראה יהיה פחות מוצלח (אבל אי אפשר לדעת באמת היום). 

ד״א אני לא יודע מה המצב היום אבל לפני כמה שנים סיטרואן נתנו גם 5 שנים אחריות על חלק מהדגמים, יתכן וזה עדיין קיים. 

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם , אצטרף לדיון -

מה ההבדלים הבולטים (לטוב ולרע) בין האיוניק לקורולה TS SPORT (סטיישן) ?

הפרמטרים המעניינים אותי הם:

בידוד רעשים , נוחות נסיעה (בעיקר במושב הנהג) 

ושמירה על מחיר לאחר 3.5-4 שנים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את המנוע והגיר של הגולף יש את סקודה סקאלה שהיא המקבילה אך גם יותר גדולה 

תא מטען יותר גדול מעל 400 ליטר (430 אם אני לא טועה) , יש שליטה נפרדת על בקרת האקלים, בסיס גלגלים גדול יותר במעט מה יכול להשפיע מרווח פנים גדול יותר. מנוע 1.5 מגיע רק ברמת גימור SPORT שמאובזרת למדיי מחיר 142,000.

לכן אם אהבה את הגולף אני הייתי בודק גם את הסקאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...