Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום הגרים ברומניה, מבקש עזרה בשליחת תבלין לישראל

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כמו תמיד , מצפה שהחברים כאן יפתרו את הפלונטר... 😀

אמא שלי, קנתה ברומניה לפני זמן מה תבלין להכנת קבב רומני , אמנם אני משוחד, אבל יוצאים לה הקבבים הרומניים הכי טובים שאכלתי.. אמהמה, נגמר..

כל הניסיונות למצוא ברשת ושליחה לישראל עלו בתוהו..

האם יש חבר פורום שגר ברומניה ויכול לקנות אותו (הבנתי שזה תבלין נפוץ בכל סופר) ולשלוח עבורי לישראל, אפילו בפרמיה מסויימת לטובתו, אשמח שיצור איתי קשר בפרטי.

מצורפת תמונה של האריזה.

שבת שלום ושקטה לכולם.

Screenshot_20210514-135527_Chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרנות, גיגלתי.
זה לא טימין מיובש וטחון?

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הלו, זה רומני !  קודם כל - שום.

Ingredients: garlic (contains SULFUR DIOXIDE), 28% salt, onion (contains SULFUR DIOXIDE), thyme, sodium monoglutamate flavor enhancer, pepper, coriander, soy hydrolyzate, sodium acetate acid corrector, cumin. May contain traces of: wheat flour, eggs, milk, celery, mustard, sesame.

ורק בהמשך, גם טימין

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dani666 כתב:

Ingredients: garlic (contains SULFUR DIOXIDE), 28% salt, onion (contains SULFUR DIOXIDE), thyme, sodium monoglutamate flavor enhancer, pepper, coriander, soy hydrolyzate, sodium acetate acid corrector, cumin. May contain traces of: wheat flour, eggs, milk, celery, mustard, sesame.

ורק בהמשך, גם טימין

זה די מסביר מדוע דווקא הקבב של אמא יוצא הכי טעים :)

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונוסודיום גלוטמט....[emoji57]

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, dani666 כתב:

בטח תעמולת בחירות שלהם בנויה סביב האיום מטרנסילבניה, והתשובה של ראש הממשלה שלהם לכל דבר זה "כן, אבל דרקולה".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sorvall כתב:

מונוסודיום גלוטמט....emoji57.png

אין שום דבר מזיק במונוסודיום גלוטומט. לפחות לא שום דבר שהוכח.

שנות ה80 עברו, הספקולציות וההנחות חסרות הבסיס הופרכו מזמן. 

רק בגלל שזה טעים ומשפר טעם אנשים חשבו שזה מזיק, כי "אין ארוחות חינם". אבל השנים עברו, המדע נרתם, ואף אחד לא מצא הוכחה מדעית שזה מזיק בצורה כלשהיא. יש ספקולציות למכביר שזה מזיק כמו שיש ספקולציות למכביר שזה בריא (במזרח בעיקר).

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, אורח לרגע כתב:

אין שום דבר מזיק במונוסודיום גלוטומט.

סליחה, אבל אני לא חושב שיש מישהו אחד שכתב בשרשור הזה שזה מזיק, כולל ההודעה שציטטת.

הסמיילי שלו הוא כי מונוסדיום גלוטומט הופך כמעט כל דבר לטעים יותר, ועל כן הודעתו. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ניקו פ. כתב:

סליחה, אבל אני לא חושב שיש מישהו אחד שכתב בשרשור הזה שזה מזיק, כולל ההודעה שציטטת.

הסמיילי שלו הוא כי מונוסדיום גלוטומט הופך כמעט כל דבר לטעים יותר, ועל כן הודעתו. 

ההסבר התקבל, המפקד!🤘

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב MSG זה משהו שאתה יכול גם לקנות בנפרד ולהוסיף למה שבא לך

https://www.eastwest-stores.co.il/he/מוצרים/תאילנדי/product/595-aji-no-moto-msg-500g

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם לאושטיין?. איך ייתכן?!

• רעיון טוב! 1
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, michaelbe6 כתב:

האם יש חבר פורום שגר ברומניה ויכול לקנות אותו

אתה יכול להרחיב את החיפוש גם לחברי פורום בגרמניה, הולנד, צרפת, איטליה, וחלקים נבחרים של ארה"ב. זה סוג התבלינים שבד"כ אפשר למצוא בחנויות הדליקטסן בכל מקום בו יש קהילה מזרח-אירופאית גדולה, ולעתים אף לקבל עם משלוח עד הבית של אותו חבר פורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שהגיב..

כל אחד בחול שרואה את המוצר הספציפי הזה.. מוזמן ליצור עימי קשר  😀

שום זאת עסקת חבילה בקבב רומני, בלי קשר לתבלין הזה...  הקבבים של אמא שלי תמיד היו מצויינים , לדעתי גם לפני התבלין.. אבל היא ביקשה את עזרתי, ואני נעניתי...

לאושטיין דרך אגב, גילינו שניתן לקנות במשתלות לגידול עצמי בבית, אמא שלי קנתה... אם זה מעניין מישהוא והוא רוצה לדעת איך זה נקרא... אשאל את אמא שלי.

הבקשה עדיין בעינה, אם יש מישהוא שיכול לעזור במשלוח לארץ של מספר חבילות ...

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...