Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מצב לרכב שבאמת במצב טוב והוא מסוחר?

דותןן
שימו לב! השרשור הזה בן 1048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד אומרים לי שאפילו לא להסתכל על רכבים מסוחרים אבל לפעמים יש מכוניות שנראות מעולה ובמחיר טוב וגם אז אומרים שהם אחרי תיקונים וצביעות. לדעתכם יש גם מכוניות שבאמת הם טובות מסוחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך סיפור למחשבה,

תסתכל על זה מבחינת האדם שנתן את רכבו המשומש לסוחר כדי שימכור אותו.

הוא בטח פרסם ביד 2, באו אליו מלא אנשים שביאסו אותו, בזבזו לו זמן עבודה, עצבים וכו'. כשסיפר להם מה עבר על הרכב כולם שחטו במחיר וגם לא רצו לשלם מה שביקש. הוא ידע על תקלות שקרו לו לאחרונה ברכב, תיקן אותן אצל חבר במוסך הבית שלו ושאמר לו - התקלה תחזור בקרוב, כדאי להפטר מהרכב.

ואז הוא הגיע למגרש, מחק את המודעה ביד 2 וקיבל כסף במזומן בו במקום, כבר לא היה אכפת לו לאן ילך הרכב הלאה (עכשיו המצפון שלו נקי), ואז -אתה מגיע למגרש.

את ההמשך תספר לנו אתה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתן סיפור נוסף למחשבה - אדם החליט שהוא רוצה להתקדם ולהחליף את הרכב.

אין לו סבלנות לכל הטלפונים, הקשקשנים, מכוני בדיקה ועוד אלף סיפורי לילה ולילה. בא למגרש, שם את הרכב. מקבל X סכום שהוא נמוך יותר מהמחירון אבל חוסך לו את כל הטרטורים, לוקח רכב אחר שמוצא חן בעיניו וממשיך בדרך. חסך גם את הכאב ראש של המכירה וגם את הכאב ראש של הקניה.

האם הרכב שהוא מכר למרגש לא טוב? לא בהכרח. האם המגרש גוזר קופון על המכירה והקניה - ברור. זה העסק שלו.

אני אישית לא מצאתי אף פעם רכב לשביעות רצוני במגרשים עקב הסטנדרטים שלי וה"השבחות האיכותיות" שלהם אבל יש הרבה אנשים שזה מספק אותם ויוצאים מרוצים.

לכן זה תלוי מה אתה מחפש ומה הסטנדרטים שלך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דותןן כתב:

לדעתכם יש גם מכוניות שבאמת הם טובות מסוחרים?

כן 

יכולות להיות מכוניות טובות אצל סוחרים אמינים.

זה לא פשוט למצוא אותם אבל אני בטוח שיש כמה אמינים ולא רמאים.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמי שקנה לאחרונה פיקנטו ex יד ראשונה 2014 עם 55000 ק"מ (מטופלת במורשה יבואן וניראת מצויין) מסוחר באיזור הצפון, בטוח שעשה את עסקת חייו. 

מה שהוא לא יודע שהרכב היה של חבר טוב שלי שלא רצה להתעסק במכירת הרכב. ומכר אותו לסוחר. 

למה לא רצה למכור לבד? 

כי הרכב עבר תאונה כשהיה חצי שנה על הכביש. הוחלף כל החלק האחורי מצד ימין כולל הלחמת קורות b ו- c. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

אתן לך סיפור למחשבה,

תסתכל על זה מבחינת האדם שנתן את רכבו המשומש לסוחר כדי שימכור אותו.

הוא בטח פרסם ביד 2, באו אליו מלא אנשים שביאסו אותו, בזבזו לו זמן עבודה, עצבים וכו'. כשסיפר להם מה עבר על הרכב כולם שחטו במחיר וגם לא רצו לשלם מה שביקש. הוא ידע על תקלות שקרו לו לאחרונה ברכב, תיקן אותן אצל חבר במוסך הבית שלו ושאמר לו - התקלה תחזור בקרוב, כדאי להפטר מהרכב.

ואז הוא הגיע למגרש, מחק את המודעה ביד 2 וקיבל כסף במזומן בו במקום, כבר לא היה אכפת לו לאן ילך הרכב הלאה (עכשיו המצפון שלו נקי), ואז -אתה מגיע למגרש.

את ההמשך תספר לנו אתה

ימלך תודה על ההשקעה שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש, פשוט יש בעיה בלזהות אותם, לדוד שלי היה מגרש ואמרתי לו שאני מחפש לקנות ושיודיע שהגיע לו רכב שמתאים למה שחיפשתי ושהוא רכב טוב והרכב הזה בבעלותי כבר 11 שנים וחוץ מבעיה אחת שהייתה לי אחרי 5 שנים שום דבר לא התקלקל, אבל אם הייתי מגיע לשם בתור לקוח לא היה לי שום דרך לזהות את הרכב ככזה שמור ואמין מול אחד שגמור ושופץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יוקרה מחברה כלשהי, היה בבעלות החברה כרכב צמוד של אחד הבכירים, טופל במוסך מרכזי עם חלפים מקוריים בלבד, כל דבר שהיה ברכב סודר מיד. 

עברו שלוש שנים החברה מפרסמת סוג של מכרז למכור את הרכב, מי אתה חושב שניגש למכרז? רק סוחרים. 

מציעים מחיר, זוכים ולוקחים את הרכב. 

האם הרכב טוב? כן הוא פצצה.

האם הוא מטופל? פי 10 יותר טוב מכל רכב פרטי.

האם הוא אצל סוחר? כן. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב, יש רכבים כאלה - רכבים טובים אצל סוחרים, אבל אתה צריך לבדוק את הרכב ב 7 עיניים ולא לסמוך על מה שאומרים לך. 
לפעמים הסוחר בעצמו לא יודע מה ההיסטוריה של הרכב.

צריך גם להבדיל בין "סוחרים" שהם חברות טרייד אין של יבואנים כמו אוטודיל וטרייד מוביל, ויש "סוחרי מדרכה" שמתחזים לאנשים פרטיים - מהם צריך להיזהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכב הראשון שלי מסוחר, בידיעה שהוא סוחר מדרכות ברמה הכי נמוכה.

הרכב שירת אותי 4 שנים בצורה מדהימה ונמכר בקלות.

אפשר למצוא רכבים טובים אצל סוחרים, הסבירות לכך לא גבוהה.

לרוב הם מקבלים רכבים בעלי סחירות נמוכה עקב תאונות/קמ גבוה, קצת מצחצחים אותם ומנסים למכור ברווח.

למי שלא מבין בתחום, הייתי מציע להוסיף כמה שקלים ולקנות מפרטי או מחברות רכב מוכרות שפורטו מעלה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...